Свеж
Invicta Машка Колекција Хронограф Црн Бирање Нерѓосувачки Челик Часовник

Invicta Машка Колекција Хронограф Црн Бирање Нерѓосувачки Челик Часовник

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Хронограф За Машка Колекција инвикта 1247 II Црн Часовник Од Нерѓосувачки Челик Со задебелен, машки дизајн, Invicta hronograph има подготвен и мирен амбиент што сигурно ќе ве натера да погледнете двапати. Црно-синото лице на Овој Машки Хронограф Invicta Црн Часовник За Бирање Од Нерѓосувачки Челик навистина се појавува на чиста позадина од нерѓосувачки челик. Започнува со четкана и полирана кутија од нерѓосувачки челик од 43 мм со еднонасочна рамка од нерѓосувачки челик, која има текстуриран раб и црн прстен кој нуди маркери од сина секунда во првите 15 секунди и маркери од бел час. Десната страна на куќиштето нуди истакната круна и два туркачи од нерѓосувачки челик. Овие елементи прегрнуваат црно бирање со сини минутни маркери околу работ, бели втори маркери, сребрени тонирани часовни маркери и сини и сребрени тонови раце, кои се напојуваат со сигурно швајцарско кварцно движење. Бирачот, исто така, испорачува три хронографски под-бирања и приказ на датум во положбата на часовникот 4 'о. Нараквицата од нерѓосувачки челик со три врски со црн центар го поврзува часовникот со вашиот зглоб, додека преклопниот затворач со сигурност се грижи да остане таму. Конечно, тој нуди водоотпорност до 330 стапки (100 метри). Погледнете го целиот Опис На Производот швајцарско кварцно движење,кристал за фузија На Пламен; четкана и полирана футрола од нерѓосувачки челик и нараквица со црни централни врски,хронографски функции со субдијали од 60 секунди, 30 минути и 12 часа; Функција За Датум,Црно бирање Со сребрен тон и сини раце, часовни маркери и arпски броеви; еднонасочна рамка од Нерѓосувачки челик обложена Со Црн јон, круна и туркачи,Отпорна На Вода 330 Стапки (100 М) : погоден за Нуркање, како и Пливање, но не и нуркање инвикта специјалитет 1247 нерѓосувачки челик хронограф часовник.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Рингспун ОблекаОбоена Маица Машки Круг Графички Резервоар Темно Портокалова Мала.1 Памучен Резервоар Т

Изберете го вашиот модел за автомобил за сопствени вклопувачки автомобили Панталони заштеда на прилаг�

Тој е доволно издржлив и удобен за вашите секојдневни носења Тоа се прекрасни уметнички хеланки кои мож

Највисок квалитет giclee печати на архива со висока резолуција на архиви од Каролис Јанулиспрофесионално

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Фрли го омилениот тим малку поддршка со додавање на регулативата на колеџ Тексас Лонгхорнс, гравче, пос�

Одлично за дружење со пријателите или земање долго покачување во шумата, овие без граници се направени �

Уметник : Јан Бензсубјект : животни Стил : Модерен продуктен тип на средниот век : Галеријаобвиткано плат

спецификации : двоен и отпорен на ' рѓа, издржлив за употреба погоден за дома, хотел, итн инсталација без

Одлично ГОЛЕМО Платно 20х16 Платно Ѕидна Уметност со наслов " Класичен Мртва Природа јас" Чувствуваме дек�

Високото ниско здолниште на славните розови женски е совршен додаток на вашата целогодишна гардероба! �

Реј Starвезда полица за кујнски кабинет Оригиналниот дополнителен силен зафат што не е лепетен лагер : По�

Испоракајќи удобност, стил и перформанси на неговата гардероба, оваа кошула за изведба на долги ракави �

За Производот : Покажи! Донесете го завршниот допир на вашите кулинарски креации со овие избори за кекси

Класична мека школка Iceburg е одлична јакна што треба да се носи во текот на целата година Издржливата обл�

Овие брифинзи за модни боксери за момчиња „Starter“ прават паметен додаток на колекцијата на основни долн

Идеален за употреба како и машка свадбена лента или женски венчален прстен, овој елегантен прстен од во�

Pack of 98 CL05 A105 KO5 NNNC 1 µF ±10% 16 V Ceramic Capacitor X5 R 0402 (1005 Metric), Cut Tape, Ro HS Pack of 98 CL05 A105 KO5 NNNC 1 µF ±10% 16 V Ceramic Capacitor X5 R 0402 (1005 Met

Инспиративна шармантна нараквица на жените од розова кутија Цврст ланец од не'рѓосувачки челик од не'рѓ

КВАЛИТЕТ : Нашите Кожени Завиткани Надворешни Авантуристички Колби се изградени доволно силни за на от�

Завршете ја вашата совршена облека со овој 0,75 CTS принцеза во форма на зелена симулиран смарагден прстен

Високи квалитети Подготвени за печатење на уметност во Ханфин од уметничкиот колектив на Мармонт Хил, М

Машки еднобоен моден костум во еднобојна боја деловен секојдневен костум волнен капутможе да гарантир�

Уметник : Хајди Вестмусјубјект : Флоралстајл : Електрикпродукт Тип : Галерија обвиткано платно Арттис по

Уметник : Incadosubject : Floral Style : Modern & Modernivery Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уме�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Scroll