Свеж
Флеш Мебел Еви Дневна Соба Љубов Седиште, Камен Сива Ткаенина

Флеш Мебел Еви Дневна Соба Љубов Седиште, Камен Сива Ткаенина

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Кул софистицираноста и дизајнот на старата школа убаво се вклопуваат во трендовската модерна modernетика од средината на векот на ова компактно љубовно седиште идеално за мали простори. Удобниот вештачки ленен тапацир го покрива овој кауч со 2 седишта и му дава на секој простор моментална надградба. Вистинските дрвени нозе и рамката од цврсто дрво овозможуваат ова љубовно седиште да собере до 600 Килограми. статичка тежина додека дарежливата подлога од пена на џебните пружини додава дополнително чувство за поддршка. Фиксните лизгалки на подот спречуваат оштетување на вашите тврди подни површини, а прицврстената перница на седиштето го одржува вашиот простор уреден. Двојните перници за грб се отстранливи за пенење или за брзо дремење. Собранието без алатки трае помалку од 10 минути за брзо и лесно поставување, а влажната крпа free е се што е потребно за да изгледа ново. Овој кауч од 2 лица пристигнува во една кутија и се спарува со други парчиња во нашата колекција за да го комплетира изгледот на вашата дневна соба, семејна соба или спална соба. Флеш Мебел Еви Колекција Дневна Соба Сакаседиште, Камен Сива Ткаенина. Средината На Векот Модерен Тенок Профил Тапациран Љубов Троседот. Издржлив Камен Сив Вештачки Ленен Тапацир. Екстра Поддршка Пена И Џеб Пролет Перници. Вистинските Дрвени Нозе и Рамка Собираат до 600 КИЛОГРАМИ. Статичка Тежина. Заштитник На Подот Фиксни Лизгалки. Марамчиња Чисти Со Влажна Крпа. Не бара Алатки за Монтажа и Бродови во Една Кутија. Компактни љубовни парови со други парчиња во колекцијата за опремување на кој било простор. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 60"W x 32,5" D x 27,25-31 "H; Големина На Седиштето : 49,5 "W x 21-28"D x 16" H; Големина На Грбот : 49,5"W x 13-15" H; Големина На Раката : 25 "H од подот; 9" H од седиштето.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Избраниот ѓердан е фрлен.925 сребро и прикажува 3 срца рамо до рамо украсени со кубни кристали од циркониј

Нашите wallидни плаки започнуваат како убави литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрв

Ние ги сакаме трите c на џемпери на руно од Garanimals зглобни, симпатични и удобни! Лесно носење три пакувања

Опис : со шарено еднострано печатење, оваа навлака за перници има многу симпатична и интересна шема од т�

Cardone New Disc Caliper Caliper изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние прои�

карактеристики : 1 Користење на висококвалитетни материјали, без штета на детската кожа 2 Модерен дизајн

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

Совршен пар фармерки со среден пораст! Возачите од Ли Среден Подигање подигање Jeanан седи веднаш под при�

Уметник : Moira Hersheysubject : Abstract Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготвено за вис

Со елегантна, модерна тапан база, оваа странична маса е одличен тренер на вашиот постојен декор...

Додадете елеганција и практичност во вашиот дом декор со затегнати завеси за енергетски прозорци на Па�

Донесете го ветрето Исечениот резервоар за бесплатно склопување е тука со пролетен лажичка назад и шир�

Мултидирекционалната работна светлина на хипер тешка 3000 лумен нуди долготрајно, зависно LED светло...

Додадете пријатна зимска изглед во вашата спална соба со главни ложа на снегулки, микрофибер, дувет за к

Умен и ладно, ажурирајте ги вашите основи без поло, Поло со неочекувана јака за контраст Опремена со лас�

Scroll