Свеж
Скоро природно 59in. Птица на рајски вештачко растение во кафеава плантаница

Скоро природно 59in. Птица на рајски вештачко растение во кафеава плантаница

Присуството: Во магацинот
DEN 815.84

Создадете природен рај со помош на оваа вештачка птица на рајот составена од сложено дизајнирани свилени цвеќиња, убаво засилени со комплементарно зеленило. Стоејќи 59 ”високи од кафеав засадувач, ова елегантно растение од свила создава влијателен впечаток каде и да е прикажано. Околу скоро природна АД - повеќе од 75 години, скоро природен АД им обезбедува на потрошувачите на совеста убави алтернативи на природните украси. Вработени и советувани од натуралистите кои го разбираат светот во живо, скоро природно е во состојба да ги рекреираат најреалните украсни предмети за домови, канцеларии и деловни активности. Водена од вистинска посветеност на услугата на клиентите, внимание на деталите и природната филозофија, скоро природно се стреми да им донесе на клиентите најубави, уникатни и впечатливи факс растенија и цветни на пазарот. Севкупни димензии на производот : H : 59 in.; W : 27 in.; Д : 25 во . Импресивен акцент. Создава моментална фокусна точка. Евоцира тропски вибрации. Се населиле во кафеав пластеник. Препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено. Свилените растенија се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани да бидат живот слични на живот . Мерењата се од дното на тенџерето/пластерот до најоддалечениот продолжен лист или гранка на растението. Димензиите на ширина се исто така пресметани од секоја најдалеку испружена димензија . засадувач/димензии на вазна : H : 12 in. W : 12,5 in. Д : 12,5 во.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Без разлика дали барате килим за да влезете внатре или надвор од вашиот дом, Колекцијата на Отворено има

Маици за недефинирани подароци ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% памучна унисекс екипаж вратот црна �

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен правоаголник во средниот век современи килими со �

Големина : S Bust : 105120cm / 41.3447.24 '' Должина : 58cm / 22.83 '' Големина : M Bust : 111124cm / 43.7048.82 '' Должина : 59cm / 23.23 '' Големина :

Креветот За Миленичиња Со Поло Патент Со Допир Со Поло Патент Е составен од памучна надворешна обвивка �

КраЗАрт Бидете Инспирирани 6Во1 Вистински Супер Спа Салон е крајната педикир спа искуство за деца! Ужива

Лореал Париз Вистински Натпревар Хијалуронска Затемнета Серумска Подлога Шминка, 23 Светлина, Нега На К�

Кембриџ Килим Колекција Богато Текстура Волна Површина Килими Колекцијата Сафавиех Кембриџ носи модер

Овој Тренд Меѓународен Нетфликс Странец Работи : Сезона 3Хоп Ѕид Постер Врамени Трендови Постерите се д�

Дрвениот градинарски сет додава гроздобер изглед и е специјално дизајниран за вашата градина, внатреше

Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 половината : 56см / 22.05 '' Должина : 26см / 10.24 '' Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 половината : 60с�

Womenените без ракави печатење џеб за печатење плус големина на спиење долги фустани лабави облеки : 1 Феац

Големина : S BUST : 110 CM / 43.31 '' 'Рамо : 48cm / 18.90' 'Sleeve : 62cm / 24.41' '' Должина : 69cm / 27.17 '' Големина : M Bust : 116cm / 45.67 '' '' '' '' 'Rel

Електрични лежишта на Денот на независноста на Entyinea За жени, женски обични јога панталони удобно печате

82% најлон, 18% спандекс чипка тркалезен врат, визуелно тенок врат, секси детали за сечење на градите Кости�

Џем Хартија Божиќни Картички И Соодветни Пликови Се одличен начин да испратите честитки до пријателите

Совршено за какви било прилики, како што се : секојдневно носење, секојдневно носење, домашен фустан, фот

Кембелс ја кондензираше супата од мега глупак, 10,5 мл CAN (пакет од 12) бренд : Campbells Manforurer : Campbells Вкус : Мега С�

Хадсон бебе лајет сет е совршен стартер сет за вашето малечко Нашиот комплет за мешање и совпаѓање го пр

Движете Се Низ вашиот дневен распоред Навреме и Обичните Платнени Патики На Тру Со Врвки Дизајнирани во

Големина : S Bust : 110cm / 43.31 '' Рамо : 60cm / 23.62 '' Sleeve : 62cm / 24.41 '' 'Должина : 68cm / 26.77'Size : M Bust : 116cm / 45.67' '' Reone : 61.5cm / 24.21 '' Sl

Ахгли компанија во затворен плоштад современ темен бадем кафеава крпеница, килими, 5 'квадратни Наменет�

Scroll