Свеж
Carwires SW1800 - - 18-AGG Висока Влакно Автомобил Звучник Жица

Carwires SW1800 - - 18-AGG Висока Влакно Автомобил Звучник Жица

Присуството: Во магацинот
DEN 319.84

Не дозволувајте жицата за звучници со низок степен да биде слабата алка во аудио системот на вашиот автомобил. Добијте ја секоја унца енергија од вашиот засилувач до вашите звучници со жица за звучници За автомобилски Жици 18-AGG со висока влакно. Добивате 34 стапки Ултра-Флексибилна жица за звучници со 18 мерачи во овој пакет-многу за повеќето инсталации од звучник до засилувач (на пример, ако поврзувате предни и задни звучници, можеби ќе ви требаат два 34 стапки. кабли). 34 стапки Од 18-Мерач Црна/Сребрена Жица За Звучници За Автомобили. 2-Проводничка Жица, Идеална за Поврзување На Звучниците на Автомобилот. ЦЕЛОСНА Спецификација AGG (Американски Жица Мерач). Висока Влакно За Зголемена Спроводливост. Ултра-Флексибилна Надворешна Јакна За Максимална Флексибилност.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Овој Случај На Штит е хибриден дизајн на телефонска кутија Надворешниот Раб е конструиран од висококва�

Роуз Решетки Светло Сини Уметности Ботанички Бели Рози Перница Шам Од Лажица Со прирабничка перница ша�

Специфики на предметот : Состојба : 100% Нов Материјал : висококвалитетна Пластична Завршница На површина�

Запечатениот Луксузен Плетен Заштитник За Душеци На Кралицата е одличен начин за заштита на вашиот кре�

Овој Дц Супер Херои Batgirl Onesie Костим вклучува преголеми качулка комбинезон, кејп, маска Вашиот сопруг мож

Опис : Со многу јасен принт, оваа навлака за перници е високо декоративна и рачно зашиена за одличен изгл

Женски Топла Дупчење Облека Униформи Долна Облека Долна Ракав Мрежа Облека Материјал : Чипка Боја : како

Пафлените ракави и потресените акценти го ставаат факторот на стилот на оваа тексас јакна од без границ

Сад Мобилни Моторола Мото Г7 Игра 32gb Припејд, Црна • Android® 9.0 ПИТА ОС • 5.7" HD+ IPS LCD со 19 : 9 сооднос на екранот

Производ ова е Јато Од Предниот Браник 5535 Од Траксас Траксас порасна во продажно име број 1 во modelsр нитро

Прикриениот Оклопен Флекс е тврд преклопен тоне капак изграден од алуминиумски панели од типот на авио�

Со уште попрецизни дизајни, овие камиони од 1 : 64 размери се направени со издржливи метални делови од леа�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Внатрешна или надворешна перница изработена од платно со голема тежина Има чувство на Ткаенина За Сонч�

ONN 10Инчен Пренослив Двд Плеер ви овозможува да ги однесете вашите омилени филмови и емисии каде и да оди�

Опис : Со широка примена и самолеплива, пвц налепницата може да се користи долго време и е лесна за инста�

Користете ги овие матрици за лепило за хоби за да дизајнирате елементи или поп боја на сите видови на по�

Додадете софистицирана елеганција во вашиот внатрешен или надворешен простор со овој прекрасен тепих �

Жени Обични Букви Печатење Кратки Ракави ОВратот Лабава Маица Блуза Врвовиспроверете ја Табелата Со Го

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 60см / 23,62" Ракав : 52см / 20,47" Должина : 70см / 27,56"Големина : М Биста : 116см / 45,67

Сезона : Лето, Пролет Пол : Жени Повод : Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Стил : Секојдневен...

Блувотер Морнарица Сончева Карирана Позадина Од Чесапик Овој пријатен дизајн на позадина дава класичн�

Женски Валентин Дејл Печатење Кружен Врат Топлаumn И Зима Кадифе Со Долги Ракави Лабава Качулка Карактер

Доаѓа Со Одвратност & Мајк Плус Мистерија Фигура мини слика! Собери ги! Наредете ги!Најслатките ликови н�

Различни апликации со користење на суви медиуми е можно на средна тежина, мазна, разноврсна текстура ха�

Каролини Богатства ЦК3629ГФ Мексиканско Куче Без Коса Ксоло Добредојдовте Знаме Градина Големина Мала, р

Scroll