Свеж
Стоп За напојување Подлога За Замена На Задниот Дел На Сопирачката И Комплет За Ротор СО Дебеломер KCOE5487

Стоп За напојување Подлога За Замена На Задниот Дел На Сопирачката И Комплет За Ротор СО Дебеломер KCOE5487

Присуството: Во магацинот
DEN 1523.68

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Комплетите за замена На Сопирачките за Напојување со клешти вклучуваат комплетен сет На ротори на сопирачките За дискови За автоспецијалност, комплет за подлоги за сопирачки, дебеломер на сопирачките, хардвер за инсталација и подмачкување на сопирачките. Керамичките влошки за сопирачките се со ниска прашина и без бучава. Роторите се фрлаат користејќи ја најдобрата металургија Г3000 со строги толеранции НА ОЕ - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се прават никакви модификации. Тие се ненасочни роторот површина со 100% мелница рамнотежа. Клештите на сопирачките се темелно проверени за квалитет и безбедност, тестирани под притисок за да се спречат протекување, ГУМА СО ВИСОКА температура ЕПДМ за продолжен век на траење и премиум силиконско подмачкување обезбедува непречено функционирање. Комплетот За сопирачки За Замена На акции Со дебеломер се совршени за потрошувачот кој е свесен за буџетот и бара комплетен комплет за сопирачки за замена на залихите! Роторот На Сопирачката За Замена на Струја И Комплетот За Подлога Со Дебеломер • Подлога За сопирачка За Замена На Залиха Z17, ротор, дебеломер и хардверски комплет е замена на залихите свесни за буџетот за вашето возило со дневно управување . • Комплет вклучува сет На Z17 Еволуција јаглеродни влакна керамички ниско-прашина сопирачки влошки направени со керамичка формула која потврдена преку 3-та партија тестирање во САД . • ОЕ, или оригинална опрема, стилски ротори кои се 100% Мелница Избалансирани и прецизно направени за да одговараат на вашето специфично возило . * Клештите се темелно проверени за квалитет и безбедност • * Го вклучува целиот хардвер неопходен за целосна инсталација на комплет за сопирање што ќе ги врати оригиналните перформанси на сопирање на вашето возило • • Одговара : Доџ Рам 2500 2010-2009; Рам 3500 2010-2009; Рам 1500 2012; 2500 2018-2011; 3500 2012-2011.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : Платно Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надворешна, �

10 Степен Алатка Челик Држач Во собата на 16 Сите Вентили w / 1.5001.550 "O D Извори" ЦПУМашински За постојан квал�

Ние го сакаме она што го правиме, ние сеуште ги извршуваме иновациите, удобноста и модата за мажите...

аоксе Женски маици Обична Маица Со Пердуви Со Кружен Врат Отпечатена Маица Со Лабави Врвови Со Кратки Р�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Јога Панталони Широк Харем Панталони Со Широки Нозе

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура Нашите уметнички

Отпорен на гребење назад Бпа бесплатен хибриден Термопластичен, Полиуретански (ТПУ) и поликарбонат (КОМ

Пол : Девојки Чевли горниот материјал : СТП Стил : Секојдневен, Моден, Партиски Содржина на пакетот : 1 пар

Карактеристики : Изработени од висококвалитетен материјал, користете за закачување на вашите белешки и

Scroll