Свеж
Комплет За Брзо Спојување На Градинарски Црева, Парче

Комплет За Брзо Спојување На Градинарски Црева, Парче

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

1.Вклучува 4 женски брзи конектори и 4 машки брзи конектори, висококвалитетниот бакарен материјал го прави цврст и издржлив.2универзален : Брз Конектор За Градинарски Црева, погоден за сите градинарски црева, прскалки, прскалки, млазници итн.3.Лесно Поврзување : Лесен за употреба и сигурен, дизајнот на гумената рачка е лесен за ставање и полетување.4. Произведен со прецизна изработка, без истекување, издржлив, лесен за поврзување и исклучување.5. Широк спектар на употреба : конекторите за црево За Брзо ослободување се широко користени во градинарски црева, конектори за водни линии, славини, притисок на мијалник, млазници за вода и други градинарски додатоци. 1.Вклучува 4 женски брзи конектори и 4 машки брзи конектори, висококвалитетниот бакарен материјал го прави цврст и издржлив. 2универзален : Брз Конектор За Градинарски Црева, погоден за сите градинарски црева, прскалки, прскалки, млазници итн. 3.Лесно Поврзување : Лесен за употреба и сигурен, дизајнот на гумената рачка е лесен за ставање и полетување. 4. Произведен со прецизна изработка, без истекување, издржлив, лесен за поврзување и исклучување. 5. Широк спектар на употреба : конекторите за црево За Брзо ослободување се широко користени во градинарски црева, конектори за водни линии, славини, притисок на мијалник, млазници за вода и други градинарски додатоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина : С Половината : 7890см / 30,7135,43" Колк : 106см / 41,73" Должина На Дното : 102см / 40,16" Големина : М Половината :

Нашата Симпатична пчела, Малата Пчела На Одлична Тетка Со Ѕвезди Бебешко Боди го прави совршениот подар

Машки Маскирни Работни Шорцеви Мултиџебни Панталони Од Пет Парчиња Со Среден струк Секојдневни Пантал�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

1 До 4 Сплитер На Кабелот за Напојување, 515п ДО 4 IEC320 C13 Огноотпорен Слој 1 До 4 Излезен Кабел За Напојување З

Фиксна Површина од 623мм Од Алат За Челични Вратила На Оската Часовник За Ремени За Ремени Поставува Часо

Детали : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за �

Колекцијата Јасност Транспарентно Куќиште За Samsung Galaxy Z Fold 4 го редефинира минимализмот со неговиот диза

Денот на независноста на Косата Scrunchies Патриотски Мода Празник Дама Коса Додатоци Опис : Многу видови Ст�

Светлата од колекцијата Беркшир нудат класична, колонијална благодат и стил Овие софистицирани тела се

Опис На Производот За АЦЕМ АЦЕМ е подбренд НА ГДАКЕ Нашата компанија има продавници Во Амазон и Вол Март

Завршете го вашиот следен проект Со Токи За Ослободување Од Пластична Страна На Планетата Паракорд Дос�

Производителот Реновиран Од Дел Некои од компонентите можеби се надградени потоа за да го доведат комп�

КОШУЛА ЗА Мачки БЕЗ Влакна QWZNDZGR Sphynx Со Широка Јака, Прекрасни Маици Без Ракави Од Мачиња Од Јагоди, Мачки

Детали : * Големина На Ознака : S5 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со голем�

Определувањесдц Адаптер Направен За Соларен Генератор со нашата вклучена различна големина на конект�

Какви Панталони трчаме? Можете да ги најдете како што следува : фармерки со плус големина црна јакна жен�

На сите продадени Вебкинц и Лилкинц им се гарантира 100% официјален автентичен Ганц Вебкинц...

Должина На Здолниште : Кратко Декорација : Појас Што добивате : 1 Х Здолниште Изработен е од материјали, и�

Жени Секојдневен Плус Големина Кадифен Џемпер Џебови Копчиња За Надворешна Облека Карактеристики На К�

Пол : Мажи Горниот Материјал : Мрежа Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слоб�

Ахгли Компанија Затворен Плоштад Во Средината На Векот Модерен Јаглен Сива Цврста Површина Килими, 8 ' П�

Ти си тој што знае! Овој дизајн истекува стил, со изјава што ќе ги натера гледачите да погодуваат! Чувар Н

Женски Летен Костум Панталони Со Цврста Боја Со Кратки Ракави Секојдневен Дводелен Костумкарактеристи

Тувабеи Дами Клиренс, Женски Фустани, Летен Секојдневен Фустан За Печатење Камизола Карактеристика : Се

Стил : Каузална, бизнис,работа Уникатен дизајн : Женска трендовска маичка дизајнирана со врат од тантела

19902003 Форд Ренџер АнтиКражба Реле (База / Custom / EV / Edge / FX4 / Ограничена / S / S Плус / STX / Поздравниот /

Симпатична внука или внук деца дизајн на отпечатоци што вели Дека Тетка ми Во Флорида ме сака На Ползаве

Овие платнени отпечатоци се најдобриот, најуникатниот подарок за секоја посебна свадба, настан, годишн�

Што е послатко од кутија чоколади на Денот на Вљубените? Ако рековте"Бебе Јода", вие сте блиску, но не сос�

Scroll