Свеж
Брзо Сушење Водоотпорен Сунѓер За Сунѓер Отпорен на Пот Ајлајнер Водоотпорен и Долготраен Ајлајнер шминка 1мл

Брзо Сушење Водоотпорен Сунѓер За Сунѓер Отпорен на Пот Ајлајнер Водоотпорен и Долготраен Ајлајнер шминка 1мл

Присуството: Во магацинот
DEN 117.28

Брзо Сушење Водоотпорен Сунѓер За Сунѓер Отпорен на Пот Водоотпорен И Долготраен Ајлајнер шминка 1мл карактеристики : Нашиот производ е убав и квалитетен за кој сме сигурни дека ќе ви се допадне. Производот може да биде оштетен За време на пратката,ако сте ја примиле скршената стока или не сте задоволни со нашиот производ.Ние ќе ви понудиме решение за вас.Нашиот ајлајнер има формула за брзо сушење, водоотпорна за да се осигура дека вашата шминка останува долготрајна и полна со боја во текот на денот.Совршено Пакување И Погодно За Многу Прилики.Погоден за шопинг, спорт, пливање, танцови забави, свадби и разни прилики.Може да се даде на неа, мајка, девојка, сопруга како уникатен подарок. Тоа е најдобриот подарок за шминка за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, Годишнината и Роденденот.Ајлајнерот е добро обоен, што може јасно да ја нацрта шминката за ајлајнер и повеќе да ја истакне убавината на бојата на шминката за очи. Ајлајнерот е исто така многу издржлив. Лесно отстранете го ајлајнерот со средство за отстранување шминка, тој е чист и не треба да се грижите .Пренослива големина, лесна за носење.Ефект : Долготрајна, водоотпорна формулата обезбедува пролевање, лупење и абење отпорно на истекување, а ултра фин врв е совршен за секој изглед на шминка-од фини линии до драматични потези кои траат до 16 часа. Се лизга беспрекорно и непречено при испорака, со висок фокус на една. Овој иновативен ајлајнер има систем за испорака на конзерви за совршен проток на пигмент секој пат кога аплицирате, обезбедувајќи прецизна апликација без напор и долго абење. Долготрајни, водоотпорни, дамки и кршење.Пакетот вклучува : 1 x Eyelinente : вистинската боја е малку поинаква од сликата поради светлосните ефекти и бојата на компјутерот. Брзо Сушење Водоотпорен Сунѓер За Сунѓер Отпорен на Пот Водоотпорен И Долготраен Ајлајнер шминка 1мл. Нашата продавница има широк спектар На Козметика/Производи За Нега На Кожата Фризерски/Лична Нега И Нега На Стапала, Првут и Нокти. Секој ден редовно се објавуваат нови производи. Добредојдовте да купувате и собирате продавници. Брза логистика, висококвалитетни производи, искрена услуга.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Прекрасно Голема Сестра 80тите ретро стил Мало Маица Некои работи никогаш не излегуваат од мода, како да

Моторот Течноста За Ладење Вода Излез Моторот Течноста За Ладење Вода Излез Дополнителни Карактеристи�

Опис : Пол : Унисекс Возрасни, Мажи, Женски Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Боси Чевли, Чевли За Спорто�

Однесете ја вашата игра на следното ниво со Бакуган Ултра! Имате моќ да ги натерате овие жестоки суштест

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перф�

Машки Прекугранични Чевли За Одмор На Плажа И Сандали Во Летни Машки сандали 42 опис : Пол : Мажи Горниот �

Мека и пријатна, Удобноста На Ханес Мекото еко Паметно џогер потење ќе ја одржува тотално удобна во теко

Зошто Да Ја Изберете Нашата Продавница?Ние Нудиме 1 до 1 Онлајн Услуги Најстрога Контрола На Квалитетот �

Овие Трендови Меѓународни Марвел Чувари На Галакси Том 3 Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок ква�

Нагласете го изгледот на вашата омилена славина за бања со една дупка со оваа елегантна плоча на палуба�

Опис : Пол : Унисекс, Возрасни, Жени, Мажи, Деца, Момчиња, Девојчиња Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Чев�

Загрејте се во елегантен атлетски стил со Оваа Женска Голф Кошула со Долги Ракави од Бен Хоган Дизајнир�

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

Апликација : За возила, камиони, теренец, мотоцикли, чамци, аудио, стерео, цд плеери Материјал : Изработен

Овој цврст крај на шипката за вратоврска е изграден за максимална апсорпција и издржливост на оптовару�

Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Џогери Панталони, Заострени Панталони За Суи, Џоге�

ШАРМАНТНАТА ПРИВЛЕЧНОСТ НА СТАЈЛИНГОТ НА ВИКЕНДИЦАТА ЈА ИСПОЛНУВА ТРЕНДОВСКАТА ЗАВРШНИЦА ВО НАШИОТ ДН

Издувни Цевки Адаптери Супер Конкуренција ЈСвиткајте Цевки Супер Конкуренција Ј Свиткајте Цевка; Голе

Scroll