Свеж
Фоторама Вонземјанин Визија Акција Игра, Години & нагоре

Фоторама Вонземјанин Визија Акција Игра, Години & нагоре

Присуството: Во магацинот
DEN 479.84

ГО НАЈДОВ!! Меѓународно наградуваната, Вонземјанска Визија е класична игра со вонземјани. Користете го вашиот бластер за зглоб за да ги елиминирате вонземјаните како што се појавуваат во вашите вселенски очила. Фина моторна игра која ја нагласува координацијата рака-око. Три различни вонземјани СЕ ПОЈАВУВААТ во очилата и рикаат кога ќе бидат елиминирани. Удри го црвениот вонземјанин за двојни поени! Домашната база го објавува вашиот резултат на крајот од секоја рунда. Игра на отворено или внатрешна игра! Играјте во темница за уште позабавно. Визијата за вонземјани е безбедна, привлечна и трајна забава за деца на возраст од 5 години и постари. НЕ Виртуелната Реалност. Унисекс. ЗАФАТЕНА АКЦИОНА ИГРА-Спаси Ја Земјата Од Инвазијата На Вонземјани во оваа вселенска стрелачка игра. Забавно е да го користите ВАШИОТ БЛАСТЕР за ЗГЛОБ за да ги снимате целите на вонземјаните додека се појавуваат преку ВАШИТЕ ВСЕЛЕНСКИ ОЧИЛА. Три различни бои на вонземјани се појавуваат во очилата и РИКААТ кога ќе бидат елиминирани!. ИНТЕРАКТИВНИ И АНГАЖИРАЊЕ-Означете го црвениот вонземјанин за двојни поени! Домашната база го објавува вашиот резултат на крајот од секоја рунда. ЗДРУЖЕТЕ се со вашите пријатели и фатете вонземјани со оваа внатрешна и надворешна играчка и придружете се на соседството во оваа борба за човештвото. Совршен Унисекс Роденденски Подарок за Момчиња и Девојчиња. Се препорачува за деца на возраст од 5 години и повеќе. 4 НИВОА НА ТЕЖИНА, КООРДИНАЦИЈА РАКА-ОКО, МОТОРНИ ВЕШТИНИ – со 4 нивоа на тежина, вашето дете ќе ја подобри својата координација рака-око и ќе ги прилагоди своите моторни вештини забавувајќи се како фаќачи на вонземјани. ВКЛУЧУВА-1 Бластер за Зглоб и 1 Пар Високотехнолошки Вселенски Очила, кои ви овозможуваат да ги видите овие инвазивни галактички суштества каде и да сте. Ова не е игра За Виртуелна Реалност. (Батериите не се вклучени; оваа игра бара 6 ААА батерии.). АПСОЛУТНО БЕЗБЕДНА И ЗАБАВНА – Визија За ВОНЗЕМЈАНИ поминува тестирање од Страна На Американската Комисија за Безбедност на Производи за Широка потрошувачка и е апсолутно безбедна за децата. Играјте внатре, надвор или во темница за уште позабавно! Одличен подарок за вашиот мал бранител. ЗДРУЖЕТЕ се со вашите пријатели и ПОТОПЕТЕ го соседството во оваа борба за човештвото.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Овој сет на облека со слатка пеперутка со 2 парчиња е одличен за вашата модерна девојка Таа ќе ја сака су�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Со постојано воведување на подобрувања во дизајнот кои го продолжуваат животниот век на производот и ј�

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Modern and Contebter Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност �

Хартија Куќа Земете Забелешка хартија Коцка Оваа хартиена подлога е совршено со големина за бирото или

Нашиот топол кревет за кучиња им дава на вашите прекрасни пријатели удобен простор за спиење Мекиот кре

Интерфејс за полнење : USB ТипC Номинален влез : 5 V Капацитет на батеријата : 500мах Големина на производот : 1

Овој класичен дизајн на опиле со модерен пресврт е прекрасен акцент за вашиот дом Морнариските сини дрв

Функцијата за влечење ги чува вашите скапоцености безбедни, поставени, внатрешни постави нема да ги изг

Фитнес За Вежбање За Кревање Колкови Со Меурчиња За Жени Трчање Јога Панталони Со Висок Струк Карактери

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за Mercedes Benz R 2013 : Дизајнирано прилагодет�

Убавината спиење започнува со луксузни материјали и раскошни детали Освежете го изгледот на вашата пос

Уметник : Манет Предмет : Пејзаж Апестија : Традиционално производство Тип : галерија обвиткано платно у�

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перфор�

Бен Шерман Медисон Оксфорд Снајкер е врвен продавач со причина Овој чевли има странична лента, гумена п�

Впечаток за врвен квалитет на giclee на архива со висока резолуција, од Шајна, Pitch Professionly, врамени и монтира�

Завршете ја својата гардероба со кул временски услови со 3пакувања на нараквици на чудо нација направен

Scroll