Свеж
Есенски Јакни За Жени Џебен Дуксер Со Патент Долг Ракав Палта Со Средна Должина Со Еднобојна Облека Со Качулка Со Ремен, Црна

Есенски Јакни За Жени Џебен Дуксер Со Патент Долг Ракав Палта Со Средна Должина Со Еднобојна Облека Со Качулка Со Ремен, Црна

Присуството: Во магацинот
DEN 399.84

Есенски Јакни За Жени Џебен Дуксер Со Патент Долг Ракав Палта Со Средна Должина Со Еднобојна Облека Со Качулка Со Ремен?? Дизајн : женски есенски палта/есенски кардиган за жени/женски кардиган со џеб / удобен мек / секојдневен лабав опремен/шик дизајн/јакна од јакна женски / женски долги ракави отворени предни врвови??Повод : можете да го дадете на пријател, или можете да го дадете на себе. Совршен подарок за да донесе топлина и изненадување на студената зима. ??Можете да го носите на датуми, одмори, патувања, божиќни фестивали, училиште, работа, состаноци, шопинг, јадење, фотографирање, забави, Божиќни клубови и многу повеќе.Сезона : падобран : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Тип На Долга Шема : Цврст Стил : Мода, Каузалност што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Coat Size USBust Shoulder Sleeve Lengthl6109cm/42.91"43cm/16.93"62cm/24.41"78cm/30.71"XL8115cm/45.28"44.5 cm/17.52"63cm/24.80"79cm/31.10"XXL10121cm/47.64"46cm/18.11"64cm/25.20"80cm/31.50"XXXL12127cm/50.00"47.5 cm/18.70"65cm/25.59"81cm/31.89"XXXXL14133cm/52.36"49cm/19.29"66cm/25.98"82cm/32.28" Size : LUS : 6 Bust : 109cm/42.91"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 78cm/30.71"Size : XLUS : 8 Bust : 115cm/45.28"Shoulder : 44.5 cm/17.52"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 79cm/31.10"Size : XXLUS : 10 Bust : 121cm/47.64"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 80cm/31.50"Size : XXXLUS : 12 Bust : 127cm/50.00"Shoulder : 47.5 cm/18.70"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 81cm/31.89"Size : XXXXLUS : 14 Bust : 133cm/52.36"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 82cm/32.28" Табела Со Големини : Големина : Л УС : 6 Биста : 109см/42.91" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 62см/24.41" Должина : 78см/30.71"Големина : XL САД : 8 БИСТА : 115см/45.28" Рамо : 44.5 см/17.52" Ракав : 63см/24.80" изработен е од високо квалитетни Материјали,доволно издржливи За вашето секојдневно Носење. Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново ти. Уникатниот дизајн на букви ве прави поубави.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см / 38,58" Ракав : 65см / 25,59" Должина : 67см / 26,38" Рамо : 43см /

Лесен дизајн ја одржува удобно да се движи низ дождливите денови во оваа стилска јакна од дожд од Wonder Natio

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

Женски Секојдневни Комбинезони Без Ракави Без Врат Комбинезони За Шпагети Широки Комбинезони Харем Па�

ZKCCNUK Кошули За Мажи Обични VВратот 3 D Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица бл

Производител : Потекло На Големината На Џамбу : ТИП НА АМЕРИКАНСКИ Стил : Колекција На Патики За Лизгање :

Карактеристики : 1.[Еколошки материјал] Изработен Од еколошки висококвалитетен полистирен и материјал о

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Land Rover Range Rover Sport 2018 : Дизајнирано прил�

Собрание На Предната Десна ПотпораКомпатибилен со 20142015 Е250 База Awdposion : Предна Десна Белешка : ГасАПраве�

Модни Жени Лето Обични Кратки Ракави VВратот Цветни Печатени Фустанкарактеристики : 1 Изработено од лес�

Scroll