Свеж
kucoqpe Миленичиња Материјали Керозин Грејач Фитил 85xt2, 5x и 9, 5xt2, 5x Фиберглас Керозин Грејач Фитил За Повеќето Керозин Грејач Чистење Материјали За Расчистување

kucoqpe Миленичиња Материјали Керозин Грејач Фитил 85xt2, 5x и 9, 5xt2, 5x Фиберглас Керозин Грејач Фитил За Повеќето Керозин

Присуството: Во магацинот
DEN 1791.84

Керозин Грејач фитил 85хт2, 5х185мм и 9, 5хт2, 5х18мм Фиберглас Керозин Грејач Фитил За Повеќето Керозин Грејач Карактеристики : Боја На Производот : бојата на фитил на овој керозин грејач е бела и портокалова.Висококвалитетни материјали : фитил за грејач на керозин е изработен од висококвалитетни материјали, изработени од памук и стаклени влакна. Овој материјал е многу издржлив.Употреба на производот : Се Користи за замена на фитил од грејач на керозин/нафта за да ве стопли кога кампувате и пловите. Исто така погоден за оранжерии.Големина на производот : дијаметар 95 мм х висина 180 мм, големина на пакување : 20*16*1см, дијаметар 85 мм х висина 185 мм, големина на пакување : 20*16*1см.Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Содржина на пакетот : 1x керозин грејач замена Фитил Направени Од мек материјал супер мека, неверојатно абсорбента, брзо сушење микрофибер. 100% сосема нови и висококвалитетни резерви за миленичиња. Можете да го облечете вашето домашно милениче со производи и да го одржувате вашето домашно милениче уредно. Лесен за инсталирање, може да се инсталира во секое време, многу удобен и практичен. Лесно грижете се за шамијата фрлајќи ја во машината за перење кога е потребно. Тоа е одличен подарок за вашето слатко милениче, токму тоа! Пробајте, додадете во вашата кошничка денес.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Основни информации за престилка во градината : Материјал : Силно платно од 900д оксфорд, меко, дишете слоб�

Однесете ја вашата игра на следното ниво со Бакуган Ултра! Имате моќ да ги натерате овие жестоки суштест

Северно Од Ханивел Примаир Плус саранекс Обложена хауба За Склопување На Тивек со лигавче со удобна пок

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перф�

Жени Секојдневен Моден Пуловер Џемпер Со Долг Ракав Со Кружен Врат Карактеристики : 1.Карактеристики : О�

Вентилите за контрола на јачината на звукот се специјално изградени за да ви обезбедат соодветна колич�

● Карактеристика : Лесен, фитил за влага, мек на кожата, ве одржува ладни и удобни орл канцеларија жените

Визија Студио претставува прекрасен 20х24 Црно Модерно Дрво Врамени Ѕид уметност парче, насловен " Пеперу

Апликација : За возила, камиони, теренец, мотоцикли, чамци, аудио, стерео, цд плеери Материјал : Изработен

Машки Прекугранични Чевли За Одмор На Плажа И Сандали Во Летни Машки сандали 42 опис : Пол : Мажи Горниот �

Тренингот Резервоарот Блузи За Жени Плус Големина Мода Омбре Вратоврска Боја Ракави Екипажот Дуксери е

Опис : Пол : Унисекс, Возрасни, Жени, Мажи, Деца, Момчиња, Девојчиња Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Чев�

Scroll