Свеж
Камко Еаз - Подигнете Ја Резервната Гума

Камко Еаз - Подигнете Ја Резервната Гума

Присуството: Во магацинот
DEN 431.84

Резервната Гума На Camco eaz-Lift обезбедува одличен начин да креирате надворешна резервна локација на гумите на вашата приколка. Оваа издржлива челична монтажа обложена со прав лесно се прицврстува на вашата приколка со вклучениот хардвер обложен со цинк-без потреба од дупчење. Се вклопува во јазиците на приколката високи до 6 инчи и ширина од 3 € - инчи и е компатибилен со : 4 шема на дупки со дијаметар од 4 инчи, шема на дупки со дијаметар од 5 lug x 4 x-инчен и шема на дупки со дијаметар од 5 lug x 4.инчи. Модел# : 48474; Боја : Црна И Сребрена Приколка За Резервни Гуми : Обезбедува одличен начин да креирате надворешна резервна локација на гумите на вашата приколка. Приколка Јазик Се Вклопуваат : Одговара приколка рамки до 6-инчи високи и 3-инчи широк. Компатибилност : Работи со 4 lug x 4-инчен дијаметар дупка шема, 5 lug x 4 € - инчен дијаметар дупка шема, и 5 lug x 4 x-инчен дијаметар дупка шема. Издржлива Конструкција : Изработена од издржлив челик обложен со прав и хардвер обложен со цинк. Лесен За Инсталирање : Нема постојана монтажа; не бара дупчење. Модел# : 48474; Боја : Црна и Сребрена.

Детални спецификации

Додатоци на производи

ОВАА YTZ12 S е запечатена оловнокиселина (SLA) апсорбирана стаклена подлога (AGM) батерија на полнење...

Зошто Да Ја Изберете Нашата Продавница?Ние Нудиме 1 до 1 Онлајн Услуги Најстрога Контрола На Квалитетот �

Прекрасно Голема Сестра 80тите ретро стил Мало Маица Некои работи никогаш не излегуваат од мода, како да

Пол : Женска Пригода : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Секојдневно Вклопување : одговара на �

Останете ладни и удобни под сонцето со оваа стилска И практична Бејзбол Капа Направено од висококвалит�

Целосен Асортиман На Везови Вкрстен Бод Печат Крпа За Везење Цветен Комплет 3 Пакет Вреден Комплет За Ра

● Карактеристика : Лесен, фитил за влага, мек на кожата, ве одржува ладни и удобни орл канцеларија жените

Ѕид Таписерија, Дома Цветни Печати Виси Слика Декоративни Алатки Опис : Висококвалитетен материјал, отп

Машки Кошули Фиторон Лежерни Поло Маици Со Долги Ракави, За Пролетна Есенска Црна Боја Добредојдовте в�

Оваа пружина на серпентина е прецизно дизајнирана и ригорозно тестирана за да обезбеди сигурна замена �

Модни Жени Обични Еластични Лабави Панталони Директно Широки Панталони Панталони Карактеристики :...

Ефикасно го удвојува капацитетот на кутијата"отпечаток" за дополнителен простор за пократки / помали пр

Машки Прекугранични Чевли За Одмор На Плажа И Сандали Во Летни Машки сандали 42 опис : Пол : Мажи...

Женски Плус Големина Обичен Фустан Со Цврста Боја V Вратот Долг Ракав Зимски Пад Основен Секојдневен Ма�

Петмате АдКревети Жакард Правоаголник Лежалкадодадете прскање боја и доза на удобност во животот на в�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 6878см / 26,7730,71" Половината : 6476см / 25,2029,92"Големина : М САД :

Оваа празнична сезона, уживајте ВО Двокреветни Млечни Чоколади Божиќни Бонбони Колачиња Десниот ТВИКС

Тренингот Резервоарот Блузи За Жени Плус Големина Мода Омбре Вратоврска Боја Ракави Екипажот Дуксери е

Scroll