Свеж
Џебови за Градинарски Престилки За Мажи И Жени, Престилка За Градинарски Алат Тешка Водоотпорна Работилница, Прилагодете Го Најлонскиот Ремен Со Кожна Работна Пре

Џебови за Градинарски Престилки За Мажи И Жени, Престилка За Градинарски Алат Тешка Водоотпорна Работилница, Прилагодете Го

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Основни информации за престилка во градината : Материјал : Силно платно од 900д оксфорд, меко, дишете слободно и водоотпорно.Прилагодете го најлонскиот ремен со кожа во спој за да додадете дополнителна цврстина и издржливост.Големина : 33 х 27 Инчи, долги ремени за вратоврска одговараат на повеќето луѓе, без разлика потенки или подебели.Карактеристика : висококвалитетен оксфорд, мек и водоотпорен.Силна и издржливост.Прилагодете го ременот одговара на повеќето градинари, лесен за чистење.Два големи предни џеб собираат алатки заедно, безбедно вашиот телефон во горниот џеб со веркло. ШВАЈЦАРСКИ Градинарски Престилки Џебови За Мажи И Жени, Престилка За Градинарски Алат Тешка Водоотпорна Работилница, Прилагодете Го Најлонскиот Ремен со Кожна Работна Престилка (Црна).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дами : Клинови Сандали, Сандали На Платформа, Сандали За Фустани, Летни Санда�

Подгответе се за денот со стил со овој елегантен, дрвен комплет за суета Комплетно со огледало, биро за с

Мажи Пасишта Крава Гроздобер Преголеми Долг Ракав Круг Вратот Плетени Пуловер Џемпер Карактеристики : 1

1.Пол : машки.2.Деколте : Со Качулка 3.Ткаенина : Руно 4.Должина На Ракавот : Долг Ракав Спецификации Пол : маш

Овој главен цилиндар на сопирачките е прецизно дизајниран за да одговара на дизајнот, функцијата и перф

Овие екстремно лесни лажици произведуваат заводливо нишање на кое рибите не можат да одолеат...

А / Ц Испарувач Јадро А / Ц Испарувач Јадро Одговара Изберете : 20132019 НИСАН ПАТФАЈНДЕР 6 Цил 3.5 Л 20142019 ИНФИНИ

Држачи за монтирање за Action Trac компатибилни само со специфични апликации за табла за трчање actiontrac...

Опис : * сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за у�

Пролетта секогаш зуи од возбуда Ажурирајте ја вашата кујна или бања со послужавник За Пчели Овој керами

Бебе Сонце Шапка, Бебе Лето Шапка, UPF 50+ Заштита Од Сонце Шапка, Бебе Кофа Шапка Прилагодливи...

Кога се дружите околу камперскиот оган со пријателите, потребна ви е едноставна, издржлива чаша за да го

Воздух Свињи Гром Тракс е целиот терен рк авантура, во секоја сезона! Дизајниран со дебели шари кои го за

Големина : 16х16 инчи, 18х18 инчи, 20х20инч.Стилски и Уникатен Дизајн за Декорација На Домот.Двојни Страни Печа

Женски Градници Удобни Женски Чаши За Градник Со Врвки Долна Облека Прилагодливи Ремени Со Низок Крој Г

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа тајландска мермерна кожа е

Scroll