Свеж
Buyweek Corduroy Биро Стол Задача Стол Домашна Канцеларија Стол Прилагодлива Висина, Вртливата Тркалање Стол Со Тркала За Возрасни Тинејџери Спална Соба Студија Соба, Бел

Buyweek Corduroy Биро Стол Задача Стол Домашна Канцеларија Стол Прилагодлива Висина, Вртливата Тркалање Стол Со Тркала За Возрасни

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

Удобно искуство за седење : овој канцелариски стол обезбедува меко и удобно искуство за седење, благодарение на густата и целосна сунѓерска подлога со висока густина. Сомотската површина на столот е мека на допир, дише и отпорна на абење. Ourономски Стол : Нашиот ergономски стол ќе ви помогне да ја пронајдете најудобната положба благодарение на неговата прилагодлива висина помеѓу 31,49 инчи и 34,64 инчи,потпирачот за грб на вртливиот стол ви помага да останете во вистинската положба долго време работејќи и да ја намалите болката во грбот.Стабилно, но Вртливо : седиштето седи стабилно и цврсто на металната рамка, може слободно да се ротира 360°. 5-те најлонски вртливи тркалца работат непречено и во исто време не го оштетуваат подот.Силна практична функција : Покрај тоа што е канцелариски стол, тој е идеален и како столче за биро, столче за задачи, компјутерски стол, тркалачки стол итн. Благодарение на својот елегантен изглед, може совршено да се вклопи во секоја просторија, како што се спална соба, дневна соба, канцеларија, студентски дом итн.Лесно Соберете Канцелариски Стол : лесно е да го соберете овој канцелариски стол самостојно дома. Ние ги обезбедуваме сите потребни алатки и детален прирачник за вас. Buyweek Corduroy Биро Стол Задача Стол Домашна Канцеларија Стол Прилагодлива Висина, Вртливата Тркалање Стол Со Тркала За Возрасни Тинејџери Спална Соба Студија Соба, Бела.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Оваа ткаенина За Краток Ракав Краток Фустан е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и п

Воздух Свињи Гром Тракс е целиот терен рк авантура, во секоја сезона! Дизајниран со дебели шари кои го за

Женски Градници Удобни Женски Чаши За Градник Со Врвки Долна Облека Прилагодливи Ремени Со Низок Крој Г

100% Вискоза, Мека И Течна Совршена За Партијата Луау И Тематската Забава На Хаваи Нивоа Збрчкано Здолниш�

​​Тренерите на одг ќе бидат обвинети по битката со Овој Градежен Пачирису Отворете Ја Топката За Ѕирка

Децата многу ќе се забавуваат правејќи ги овие слонови од предиво Само соберете ги картонските форми и �

Сина Бајка ЦВЕТНА ВТОРА Од Силвија Василева (19 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцелар

Мажи Пасишта Крава Гроздобер Преголеми Долг Ракав Круг Вратот Плетени Пуловер Џемпер Карактеристики : 1

Опис Овој приврзок за клучеви користи материјали од легура на цинк и има извонредна изработка, погодна �

1.Пол : машки.2.Деколте : Со Качулка 3.Ткаенина : Руно 4.Должина На Ракавот : Долг Ракав Спецификации...

Држачи за монтирање за Action Trac компатибилни само со специфични апликации за табла за трчање actiontrac Лесна �

Еднорог љубовник? Љубител на музика? Акција игра љубовник? Љубовник на сите нешта симпатична? Оваа игра �

Пролетта секогаш зуи од возбуда Ажурирајте ја вашата кујна или бања со послужавник За Пчели Овој керами

Машка Маица Краток Ракав Колорадоменс Краток Ракав Маица 5.3 мл. / yd2 (САД) 8.8 мл. / Лвд( КАЛИФОРНИЈА), 100% паму

Елегантен и привлечен, зачудувачкиот Розов Кадифен Рајли Стол Од Мебелот Од Меридијан е совршен додато�

Бебе Сонце Шапка, Бебе Лето Шапка, UPF 50+ Заштита Од Сонце Шапка, Бебе Кофа Шапка Прилагодливи...

Богатствата На каролина Bb8683cnl Божиќни Ирваси И Ленти Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", разнобојна Керамичк

Овој главен цилиндар на сопирачките е прецизно дизајниран за да одговара на дизајнот, функцијата и перф

Scroll