Свеж
Плоча За тапа За Бања Во Четкано Злато

Плоча За тапа За Бања Во Четкано Злато

Присуството: Во магацинот
DEN 2.33

Нагласете го изгледот на вашата омилена славина за бања со една дупка со оваа елегантна плоча на палубата што покрива неискористени дупки за монтирање во мијалникот или масата во вашата бања. Достапно во повеќе завршетоци за да одговара на вашата славина и да го надополни вашиот декор за бања. ПЛОЧА ЗА тапа за бања со една дупка. ЧИСТ ИЗГЛЕД : Покрива неискористени дупки за монтирање на работната површина или палубата за мијалник. ЦЕЛОСНО МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА за максимална издржливост. ФИНИШОТ ОТПОРЕН на КОРОЗИЈА нема да избледи или оцрни со текот на времето. УНИВЕРЗАЛНИОТ ДИЗАЈН создава целосен изглед за мијалникот во вашата бања. КОМПАТИБИЛЕН со сите сливови со една дупка и славини за садови. ДИМЕНЗИИ : 6 1/4" L x 2 1/2" W x 1/4 " H. 1 ГОДИНА ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА : задоволство загарантирано со највисоко оценета услуга за клиенти што секогаш ве става на прво место.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Сина Бајка ЦВЕТНА ВТОРА Од Силвија Василева (19 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцелар

• 270 GSM 75 D полиестер плете мека обвивка со DWR финиш• 8000mm / 3000g / m2 водоотпорен / дише hydrx_ laminate со руно внат

Цврста 14к Златна Двобојна Дијамантска Микро Пав_ нараквица 7.5 " со Сигурна Затворач за Заклучување На Ја

Оваа ткаенина За Краток Ракав Краток Фустан е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и п

Големина На фотографија : 8х10 Подготвен За врамување во која било рамка со стандардна големина Не Е Вклу�

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

Осигурајте Се Дека Вие И Вашиот Бизнис сте ОША И АНСИ Compliant.Is вашиот деловен или работен простор 100% покри

Во нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба меѓусебно да се исклучуваат...

Портата За Прикажување Иновера до HDMI кабелот е совршена за деловни или домашни апликации кога сакате да

Бебе Пренослив Трпезариски Стол Фиксен Појас Детски Трпезариски Стол Појас За Јадење Излегување Ремен

Еднорог љубовник? Љубител на музика? Акција игра љубовник? Љубовник на сите нешта симпатична? Оваа игра �

Кога се дружите околу камперскиот оган со пријателите, потребна ви е едноставна, издржлива чаша за да го

Женски Градници Удобни Женски Чаши За Градник Со Врвки Долна Облека Прилагодливи Ремени Со Низок Крој Г

Машки 5 поени рамен агол ајкула кожа топла пролет антинепријатно возрасни еднобојни пливање Шорцеви Фу�

Големина : 80 Препорачана Возраст : 612 Месеци Биста : 52см / 20.4" Врвови Должина : 38см / 14.9" Шорцеви Должина : 30см

Лесна ултра мазна радијална гума за возење дизајнирана за денешните поголеми потреби ЗА АТВ / ХИВ Ве мол

1.Пол : машки.2.Деколте : Со Качулка 3.Ткаенина : Руно 4.Должина На Ракавот : Долг Ракав Спецификации...

Опис Овој приврзок за клучеви користи материјали од легура на цинк и има извонредна изработка, погодна �

Одговара : Одговара поголем од вообичаеното Ве молиме проверете ја големината на оваа продавница инфор�

Scroll