Свеж
На Продажба Костими За Капење За Жени Женски Костим ЗА Капење ХИМИВЕЈ Женски Сплит Моден Принт Рамен Костим За Капење На Плажа Комплет Долго Здолниште Бело ХХХХЛ

На Продажба Костими За Капење За Жени Женски Костим ЗА Капење ХИМИВЕЈ Женски Сплит Моден Принт Рамен Костим За Капење На Плажа

Присуството: Во магацинот
DEN 937.60

Женски Сплит Моден Принт Рамен Плажа Костим За Капење Долго Здолниште (2 Комплети Со Подлога За Гради Без Челичен Градник) ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики.1. Совршен за одмор на плажа, основна фитнес за вода, забава во базен итн.2. Дизајнот е супер привлечен, секси и модерен, костимот за капење може да ги направи вашите облини порамномерни и поудобни за носење.3. можете исто така да ги покажете совршените облини на вашето тело, костимот за капење како целина е совршен.4. Совети за перење : рачно миење со ладна вода. Погоден за повеќето прилики, како што се плажа, песок, базен, спа, летни забави и јога, итн. 5. Ве молиме проверете ги деталите за големината на сликите пред вас . Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-2 см, благодарам!Информации За Производот.Пол. Женска сезона. Летна пригода : секојдневно, базен, океански материјал : најлон, спандекс должина : Нормалностил : секси, модниот пакет вклучува, 2-парче костим за капење set Size Bust Waist Hip S86-91cm/33.86-35.83"84-89cm/33.07-35.04"94-99cm/37.01-38.98"M91-96cm/35.83-37.80"89-94cm/35.04-37.01"99-104cm/38.98-40.94"L96-101cm/37.80-39.76"94-99cm/37.01-38.98"104-109cm/40.94-42.91"XL101-106cm/39.76-41.73"99-104cm/38.98-40.94"109-114cm/42.91-44.88"XXL106-111cm/41.73-43.70"104-109cm/40.94-42.91"114-119cm/44.88-46.85"XXXL111-116cm/43.70-45.67"109-114cm/42.91-44.88"119-124cm/46.85-48.82"XXXXL116-121cm/45.67-47.64"114-119cm/44.88-46.85"124-129cm/48.82-50.79"XXXXXL121-126cm/47.64-49.61"119-124cm/46.85-48.82"129-134cm/50.79-52.76" queseries que : HIMIWAY Летна Плажа Специјална Прослава Серија, Обезбеди убава и практична покривка за вашиот костим за капење или друга кул летна облека. дизајн : Лабава, удобна, лежерна, трендовска, повисока цена перформанси. Тоа за жени бикини, костими за капење, костими за капење, облека за плажа, костими за капење итн. Ќе имате задоволство слободно време облекување во оваа облека за плажа. ●Материјал€ : 100% Најлон. *Идеален Подарок : За Денот На Вљубените, Божиќ, Годишнина, Свадба, Божиќ, Благодарност, Денот на Мајката, Роденден и Нова година. Популарен и кај возрасните и кај тинејџерите. Матурска, Враќање Дома и други специјални прилики. Пребарајте го "ХИМИВЕЈ" за најновите додатоци во нашата колекција фустани, здолништа, блузи и додатоци. Ни требаат повратни информации и прегледи на нашите клиенти за да се случи ова, сакаме да слушаме од вас!. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Ако мислите дека нашите производи и концептот на брендот одговараат на вашата идеја, или сте заинтересирани за други производи, ве молиме пребарувајте "ХИМИВЕЈ" во лентата за пребарување за да добиете повеќе информации за нашите производи. Имаме само продавници во . Ве молиме испратете ни е-пошта за повеќе информации. Големина : С Биста : 86-91см/33,86-35,83" Половината : 84-89см/33,07-35,04" Колк : 94-99см/37,01-38,98" Големина : М Биста : 91-96см/35,83-37,80" Половината : 89-94см/35,04-37,01" Колк : 99-104см/38,98-40,94" големина : л биста : 96-101см/37,80-39,76" половината : 94-99см/37,01-38,98" колк : 104-109см/40,94-42,91" големина : xl Биста : 101-106см/39,76-41,73" половината : 99-104см/38,98-40,94" колк : 109-114см/42,91-44,88" големина : ххл биста : 106-111см/41,73-43,70" половината : 104-109см/40,94-42,91" колк : 114-119см/44,88-46,85" големина : Xxxl биста : 111-116cm/43.70-45.67" половината : 109-114cm/42.91-44.88" колк : 119-124cm/46.85-48.82" големина : xxxxl биста : 116-121cm/45.67-47.64" половината : 114-119cm/44,88-46,85" колк : 124-129см/48,82-50,79" големина : ххххххл биста : 121-126см/47,64-49,61" половината : 119-124см/46,85-48,82" колк : 129-134см/50,79-52,76".

Детални спецификации

Додатоци на производи

Поводник И Ремен Поставете Облека Поводник И Топла Жолта Шема Костим За Костими Зајаче Фустанспецифика

Компатибилни Меѓудржавни Батерии SLA1270 GS Батерија Замена UB1280 Универзална Запечатена Оловна Киселина Ба

Менс Печати Предни Копчиња Мек Џеб За Градите Што Дише Секојдневна Хавајска Кошула Детали За Производ�

Кристално стакло фиока рачка мебел копчеРачка спецификации : 1.18 во долга, 0.82 во висока, долга завртка 0, 8�

Овој сет од три стаклени куполи ќе додаде допир на органски модерен дизајн каде и да ги поставите...

Сезона : пролет, aut, зима.It изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! С�

Опис : Се Користи за дупчење, инсталација на вратата на фиоката сферичен врв, врв, пластични производи, д�

Внатрешна и надворешна декорација : прикажете каде сакате без да се грижите за топлина, сончева светлин�

Женско Предно Затворање ЕкстраЕластична Голема Форма Држење На Телото Лифт Градник Карактеристики : 1.О

Грбот На Арената 1 / 4 Патент е совршен за младиот обожавател на НХЛ во вашиот живот Оваа Поли Лента изгра�

Опис Божиќ Карирани Автомобил Печатење Семејство Појавување Пижами Сетови (Деца ве Молиме внимателно п

Џејмс Килер И Синот Данди Три Овошје Мармалад.E 1797 Ставете го во фрижидер по отворањето Мармалад, Три Ово

Женска Цврста Боја Со Висок струк Лабава Женска Широка Нога Pants Features : 1.It изработен е од висококвалитетн�

Големина на ставка : М3ХЛ (Ве Молиме Прочитајте Ја Табелата Со Големини) Предметна Ткаенина : Полиестер, С

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена...

Бунгаловите На Клубот Тимоти Се 100% целосно природни додатоци за сено тимоти кои се рачно ткаени до совр�

Сноарин Женски Кардиган Плус Големина Моден Квартал Со Ракави Со 4 / 3 Ракави Печатено Копче Кардиган Јак

Кожено издание Јазик : Англиски Волумен : в 020 год.1886 Врзување На Кожата На 'рбетот и Аглите со печатење На

Опис На Производот Пепелашка Пикси Исечете Перика Пикси Перики За Црни Жени Човечка Коса Директно 13х6 Ч�

Scroll