Свеж
Креативен Астронаут Држач За Телефон Држач За Десктоп Мобилен Телефон Таблети Држач За Телефон

Креативен Астронаут Држач За Телефон Држач За Десктоп Мобилен Телефон Таблети Држач За Телефон

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

точка на куршум : . Издржлив материјал : Висококвалитетна издржлива тврда цврста смола (не пластика). Самиот држач е цврст и има своја тежина. Дизајнирањето во низок центар на гравитација може да обезбеди стабилност на заградата. Универзално : Поддржете ги мобилните телефони што се користат со сите паметни телефони и е-читачи, како На Пример За Nintendo Switch, за iphone 8/X/6/6/6s/7/7 плус, За Galaxy S9/S8/S7/S6, ЗА LG, За Motorola, ЗА HTC, ЗА IPAD mini, За Samsung Tab, За Google Nexus, за Kindle, итн. Без раце : Играјте важна улога во вашата канцеларија, кујна, ноќна маса и трпезариска маса. Гумените влошки и стапалата го штитат вашиот уред од гребнатини и лизгања. Висината на штандот е околу 11 см. Дизајн против лизгање : проширената силиконска подлога против гребење може да ви обезбеди добра заштита, дури и ако ја отстраните куќиштето на телефонот, може да се лизнете на влажната падина од 40 степени (без телефонот). Најдобар подарок : роденденски подарок за возрасни или деца. Роденденски подарок, љубители на вселената, погоден за колекционери. Не треба да го држите телефонот за да разговарате со видеото на телефонот. Спецификации : . Материјал : Смола. Висина : околу 11 см. Тежина : околу 450гр. Употреба : рамка за поддршка На таблет компјутер / држач за мобилен телефон / држач за дисплеј / држач за полнење / украси / украси / држач за таблети за гледање фудбалски игри. Апликација : биро / масичка / ноќна маса / компјутерско биро / биро. Пакување Листа : . 1 Еез Заграда(телефонот не е вклучен). Забелешка : . Поради различниот монитор и светлосниот ефект,вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење. Креативен Астронаут Држач За Телефон.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Задоволството На КЛИЕНТИТЕ ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашањ�

Карактеристики : 100% сосема нов висок квалитет изработени од висококвалитетни материјали за издржливос�

Материјал : АБС смола;Големина : Бесплатно, 1 кеса содржи 10 парчиња Ве молиме имајте предвид дека некои од

Модни Жени Секојдневен Ладен Комбинезон За Рамо Комбинезони Со Цврсто Копче За Суспендирање Широк Џебе

БАРКОД : 0075678287923Р НАСЛОВ : Данкан Шеик Од Данкан Шеик (ЦД, 1996)Р УМЕТНИК : Данкан Шеикр ФОРМАТ : ЦДр...

Женски Летни Цврсти и Големи Памучни Ленени Панталони Секојдневни Панталони Карактеристики :...

Опис Божиќ Карирани Автомобил Печатење Семејство Појавување Пижами Сетови (Деца ве Молиме внимателно п

Кожено издание Јазик : Англиски Волумен : в 020 год.1886 Врзување На Кожата На 'рбетот и Аглите со печатење На

Ви благодарам многу за изборот НА БИМЕИ Се надеваме дека ќе им обезбедиме на жените удобно и топло ужива

Грбот На Арената 1 / 4 Патент е совршен за младиот обожавател на НХЛ во вашиот живот Оваа Поли Лента изгра�

Женско Предно Затворање ЕкстраЕластична Голема Форма Држење На Телото Лифт Градник Карактеристики : 1.О

Карактеристики : Убав подарок за вашата сестра, мајка или девојка Ладно миење на рацете / Машината Измиј

1 Одликувајќи се со мека текстура со фина изработка, овој комплет ќебе за новороденчиња е еластичен, при�

Нова Божиќна Декорација Старец Кукла Шише Со Вино Покријте Божиќни Украси Карактеристика : , извонредна

Велигден Силиконски Печење Торта Декорација Зајакот Кошница Цвет Зајаче Јајца Описи : ФЛЕКСИБИЛНИ ВИСО

Женска Боја Мода Румба Валцер Матурска Сала латинска Салса Танц Чевли Сандали Забелешка : Бидејќи Разли

Опис На Производот Пепелашка Пикси Исечете Перика Пикси Перики За Црни Жени Човечка Коса Директно 13х6 Ч�

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Маж, Маж, Машки,Момчешки Стил : Машки Шорцеви За Пл

Силиконски Чистач За Бебешки Нос, Заоблен Дизајн На Производ Електрична Силиконска Глава За Бебешки Но�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Опис : овој плетен елек за бебиња е мек и фин, дише и може да обезбеди добро чувство на допир.Комплетот за

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Комбинезон, Долг Костим За Играње Тип На Ше�

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Scroll