Свеж
Плоштад Кабинетот Рачка Шкаф Копче Фиока Повлекува Рачка Шарени Елени И Птици Фиока Копчиња Со Завртки Мебел Декорација

Плоштад Кабинетот Рачка Шкаф Копче Фиока Повлекува Рачка Шарени Елени И Птици Фиока Копчиња Со Завртки Мебел Декорација

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Кристално стакло фиока рачка мебел копче-Рачка спецификации : 1.18 во долга, 0.82 во висока, долга завртка 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 инчи, кратка завртка 0.8 ° 2.8 см/0.31 € 1.1 Во-применлива дебелина на кабинетот : 15-20 мм/0.59-0.78 инчи, 15-28 мм/0.59-1.10 во дизајнот : едноставен и дарежлив, модерен Стил, лесен за инсталирање и чистење-уникатен : квадратен дизајн со заоблени агли, мазно и многу безбедно прилагодување : ако имате шема што ви се допаѓа, можете да ме контактирате за да ја прилагодите за вас-пакетот содржи : 4 нови копчиња за мебел, 4 Долги Завртки Од Нерѓосувачки челик, 4 кратки завртки од нерѓосувачки челик, материјали за копчиња и количина : висококвалитетна смола + стаклена површина, 4 парчиња рачки за кристални фиоки и 8 нерѓосувачки челик завртки. за кабинет, фиока, корпа, комода, шкаф, итн. ●Големина На Рачката на Фиоката : 1. 18х0, 82х0, 78 во/3х2, 1х2 см; завртка : 0,8°2,8 см/0,31€1,1 во, 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 инчи, ве Молиме обезбедете ја дебелината на фиоката пред да нарачате. ●Метод За Инсталација на копчето : секоја рачка е опремена со завртки, Пронајдете ја положбата каде што сакате да ја инсталирате на таблата и дупчете дупка, а потоа поминете низ завртката од задниот дел на конецот на таблата до копчето.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Материјал : АБС смола;Големина : Бесплатно, 1 кеса содржи 10 парчиња Ве молиме имајте предвид дека некои од

Опис : овој плетен елек за бебиња е мек и фин, дише и може да обезбеди добро чувство на допир.Комплетот за

Карактеристики : Убав подарок за вашата сестра, мајка или девојка Ладно миење на рацете / Машината...

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Компатибилни модели WiFi СТАНИЦА SH52 A; Вклучува 1 лцдзаштитен лист на екранот, 1 заштитен лист за грб, 1 крпа

Сезона : пролет, aut, зима.It изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! С�

Прирачник за Услуги За Меѓународен Жетвар Младенче Кадет 95 Тревник И Градинарски Тракторовој Прирачни�

Топло Ќебе За Кафез За Птици, Удобно На Допир Птичји Кадифен Аголен Ќебе Лесно Се Заменува Или Расклопув

Менс Печати Предни Копчиња Мек Џеб За Градите Што Дише Секојдневна Хавајска Кошула Детали За Производ�

Опис На Производот Пепелашка Пикси Исечете Перика Пикси Перики За Црни Жени Човечка Коса Директно 13х6 Ч�

Scroll