Свеж
Бремените Жени Удобно Се Чувствуваат Високи Половини Хеланки Топло Мајчинство Еластични Тенки Слаби Хеланки Бременост Панталони

Бремените Жени Удобно Се Чувствуваат Високи Половини Хеланки Топло Мајчинство Еластични Тенки Слаби Хеланки Бременост Панталони

Присуството: Во магацинот
DEN 271.84

Прилагодливи Породилни Хеланки Со Голема Големина, Бремени Жени Меки Панталони Со Висок Еластичен Струк. Големина(см)tttttt. s t Length : t97, 5пресврт : t76t Hip : t74. Мt Length : t99t Половината : t82t Hip : t80. Lt Length : t100. 5пресврт : t88t Hip : t86. XLt Length : t102t Половината : t94t Hip : t92. Големина (инч) tttttt. s t Length : t38. 39 пресврт : t29. 92 t Hip : t29. 13 . Mt Length : t38. 98 пресврт : t32. 28 t Hip : t31. 50 . Lt Length : t39,57 пресврт : t34, 65 t Hip : t33, 86 . XLt Length : t40. 16 пресврт : t37. 01 t Hip : t36. 22 . Пријателски Совети : . 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Фала. Спецификација : . Стил : Секојдневен. Материјал : најлон спандекс. Тип на шема : цврст. Должина : долго. Половината : висок половината. Боја : црна/вино црвена/сива. Содржина На Пакетот. 1*Породилни Хеланки. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот,слободно контактирајте не,ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Удобен Материјал : Изработен од висококвалитетен најлон и спандекс,многу безбеден и мек,без мирис,без грижа изгребете ја кожата,носете дише и удобно. Преден Стомачен Панел : Целосното покривање на стомакот обезбедува повеќе простор за одгледување,породилната лента за стомак помага да се отстрани притисокот од грбот и да се подобри држењето на телото. Погодна Пригода : Совршена За јога,вежбање,фитнес,секаков вид тренинг или секојдневна употреба.Погоден за потопло време или целогодишна употреба. Повеќекратна Големина : можеме да обезбедиме големина : S/M/L/XL,и можете да изберете како што сакате.Никогаш не дозволувајте вашата убавина да биде ограничена по големина. Што Добивате : 1*породилни хеланки.Рачно перење или машинско перење, ве молиме не ја натопувајте облеката во вода долго време, не користете белило со хлор за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Барате совршена замена за брашно што одговара на вашата исхрана без разлика дали сте во строга диета бе�

Женска Боја Мода Румба Валцер Матурска Сала латинска Салса Танц Чевли Сандали Забелешка : Бидејќи Разли

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена...

Поводник И Ремен Поставете Облека Поводник И Топла Жолта Шема Костим За Костими Зајаче Фустанспецифика

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Овој сет од три стаклени куполи ќе додаде допир на органски модерен дизајн каде и да ги поставите Израбо

Мода Жени Солидна Летна Без Ракави VВратот Повик Шупливи Надвор Мини Патент Крпеница Џеб Комбинезон Ром

Џејмс Килер И Синот Данди Три Овошје Мармалад.E 1797 Ставете го во фрижидер по отворањето Мармалад, Три Ово

Опис : Се Користи за дупчење, инсталација на вратата на фиоката сферичен врв, врв, пластични производи, д�

Ви благодариме за r обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.

(1) Машинско Перење (2)Двојно Зашиени И Вез Лого, Букви И Броеви (3) 100% Висококвалитетен Полиестер и Ткаенин

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Маж, Маж, Машки,Момчешки Стил : Машки Шорцеви За Пл

Менс Печати Предни Копчиња Мек Џеб За Градите Што Дише Секојдневна Хавајска Кошула Детали За Производ�

Прирачник за Услуги За Меѓународен Жетвар Младенче Кадет 95 Тревник И Градинарски Тракторовој Прирачни�

Широки Ремени Тоа е растеглив градник што лесно можете да го истегнете Отстранливи Влошки Внатрешнос

Опис : овој плетен елек за бебиња е мек и фин, дише и може да обезбеди добро чувство на допир.Комплетот за

Големина на ставка : М3ХЛ (Ве Молиме Прочитајте Ја Табелата Со Големини) Предметна Ткаенина : Полиестер, С

Добредојдовте Во Продавницата на Дриндф КОШУЛИ СО АМЕРИКАНСКО ЗНАМЕ : Барате нешто посебно за носење на

Женско Предно Затворање ЕкстраЕластична Голема Форма Држење На Телото Лифт Градник Карактеристики : 1.О

точка на куршум : Издржлив материјал : Висококвалитетна издржлива тврда цврста смола (не пластика)...

Карактеристики : Убав подарок за вашата сестра, мајка или девојка Ладно миење на рацете / Машината Измиј

Scroll