Свеж
Хаитски Машки Шорцеви За Влечење Костим За Капење Еластични Панталони За Плажа Со Половината Мажи Облека За Плажа Еднобојни Шорцеви За Пливање Темно Сина 4XL

Хаитски Машки Шорцеви За Влечење Костим За Капење Еластични Панталони За Плажа Со Половината Мажи Облека За Плажа Еднобојни

Присуството: Во магацинот
DEN 353.44

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Маж, Маж, Машки,Момчешки Стил : Машки Шорцеви За Пливање, Багажник За Пливање, Шорцеви За Даски, Машки Џогери За Вежбање Пот Панталони Активна Облека, Костими За Капење, Костим За Капење За Капење, Сурфање Тип На Шема : Еднобојна, Џебови, Еластична Половина,Врвка За Влечење, Водоотпорна,Брза Сува Боја : Бела, Жолта, Црна, сина, Светло Зелена, Портокалова (по избор)Големина : М, Л, Xl, Xxl, 3xl, 4xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 97% полиестер 3% Спандекс Половината : Средна Должина На Половината : Кратка Сезона : Пролет, Летни Прилики : Овие Модни Костими За Капење Се Добри За Спортски Шорцеви, Атлетски Шорцеви, Шорцеви За Вежбање, Костим За Капење, Шорцеви За Вежбање, Спорт На Отворено краткикарактеристика : 1. Најдете целосна удобност во овие шорцеви. Мекиот материјал на овие водоотпорни, брзи суви, дневни шорцеви е направен од одличен полиестер и спандекс.2. Една од врвните карактеристики на овие дневни шорцеви се џебовите од двете страни и назад, за да можете да се откажете од чантата кога ќе се упатите во теретана. Потните Шорцеви, исто така, можат да се пофалат со удобен појас за влечење, така што никогаш не треба да се грижите за лизгање, лизгање или триење додека вежбате.3. Совршен за Плажа, Улица, Шопинг, Одмор, Фитнес, Канцеларија, Спорт, Забава, Состаноци или секојдневно секојдневно носење итн.Содржина на пакетот : 1 х Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Пливаат Шорцеви. Летни Костими За Капење На Плажа. Машка Облека За Плажа. Материјал-97%Полиестер 3%Спандекс . Ткаенината е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Нашите Шорцеви За Пливање Комбинираа Удобен Еластичен Појас со Прилагодлива Врвка за Врвна Безбедност. Вашите Шорцеви За Пливање Никогаш Нема Да Попуштат Или Да Се Лизгаат Надолу Кога Пливате, Сурфате На Плажа, Трчате, Спортувате Со Топка, Дома И Сл. Повод-Шорцевите За Пливање Се Погодни За Забава На Плажа, Забава Во Базен, Спа Центар, Солариум, Одмор, Игри На Плажа, Летен Одмор, Крајбрежје, Сурфање, Топла Пролет, Лебдење. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кожено издание Јазик : Англиски Волумен : в 020 год.1886 Врзување На Кожата На 'рбетот и Аглите со печатење На

Повод : Секоја пригода Тип на ракав : табела Со Големина без Ракави : Големина : 120 Препорачана возраст : 45 �

Топло Ќебе За Кафез За Птици, Удобно На Допир Птичји Кадифен Аголен Ќебе Лесно Се Заменува Или Расклопув

** Предметна Ткаенина : Ледена Свила(Полиестер)** Боја На Предметот : Бела,Розова,Црна,темносина,Сина,црве�

Прирачник за Услуги За Меѓународен Жетвар Младенче Кадет 95 Тревник И Градинарски Тракторовој Прирачни�

Менс Печати Предни Копчиња Мек Џеб За Градите Што Дише Секојдневна Хавајска Кошула Детали За Производ�

Внатрешна и надворешна декорација : прикажете каде сакате без да се грижите за топлина, сончева светлин�

Силиконски Чистач За Бебешки Нос, Заоблен Дизајн На Производ Електрична Силиконска Глава За Бебешки Но�

Сноарин Женски Кардиган Плус Големина Моден Квартал Со Ракави Со 4 / 3 Ракави Печатено Копче Кардиган Јак

Спецификации : Ткаенина : полиестер Шема : цртан филм, писмо, лента Боја : како што е прикажано на сликата.

Компатибилни модели WiFi СТАНИЦА SH52 A; Вклучува 1 лцдзаштитен лист на екранот, 1 заштитен лист за грб, 1 крпа

Scroll