Свеж
Царинење на какина Женски Панталони За Летни Женски Еднобојни Панталони Со Широки Нозе Со Висок струк Со Висок струк

Царинење на какина Женски Панталони За Летни Женски Еднобојни Панталони Со Широки Нозе Со Висок струк Со Висок струк

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

Женска Цврста Боја Со Висок струк Лабава Женска Широка Нога Pants Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!2.Точка : Цврст, Среден Струк,Еластичен Струк 3.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро.4.Спорт и секојдневен за носење ,Нов Изглед,5.Панталоните се совршени За Секојдневно, итн. Season : Spring/Autumn/Spring/Winter Gender : Womens Occasion : Daily Material : Polyester Style : Casual,Fashion Fit : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Женски Панталони Премиум Ткаенина : нашите панталони за салон за перформанси се направени со врвна ткаенина што се протега во сите правци и ја користи нашата ткаенина што ја отстранува влагата за да ве одржува суви. Дизајнирана за секојдневно носење, нашата специјална мешавина од полиестер и спандекс ве одржува удобно во секое време. Внатрешноста се чувствува ладна и мазна, надворешноста е мека и четкана и антистатичка. ТИПИЧНО ЗА КАРАКТЕРИСТИКИТЕ : контролата на стомакот е огромна за типичен женски дизајн на панталони со големина /боја, кој исто така нема да се тркала надолу дури и вие правите движење со широк опсег, лесно се повлекува и ви носи екстремна удобност цел ден. Прилики : плажата во пролет и лето, крајбрежјето во aut и зима, едноставен елек и мантил што тече се најдобриот натпревар за овие панталони. Соодветен избор за Работа, Бизнис, Канцеларија, Кафуле, Секојдневно Секојдневно, Изложба, Одмор, Дом, Родендени, годишнини,Прослави, Датуми, коктел ноќ и сите прилики за кои сакате. Упатства за нега : Нашите дневни панталони се направени од висококвалитетни ткаенини за кои е лесно да се грижат. Едноставно измијте ги со слични бои и исушете ги ниско. Гаранција за задоволство : ако имате какви било други прашања или грижи, слободно испратете ни порака и ние ќе се потрудиме да помогнеме.

Детални спецификации

Додатоци на производи

1 Одликувајќи се со мека текстура со фина изработка, овој комплет ќебе за новороденчиња е еластичен, при�

Широки Ремени Тоа е растеглив градник што лесно можете да го истегнете Отстранливи Влошки...

Женски Одблесок Цврсти Панталони Со Висок Струк Широки Нозе Тренинг Надвор Хеланки Обични Панталони Јо

Силиконски Чистач За Бебешки Нос, Заоблен Дизајн На Производ Електрична Силиконска Глава За Бебешки Но�

Сезона : пролет, aut, зима.It изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! С�

Ви благодарам многу за изборот НА БИМЕИ Се надеваме дека ќе им обезбедиме на жените удобно и топло ужива

SPS Бренд 6 V 1 Ах замена на батеријата ЗА BFT BFT401 C АНАЛИЗАТОР (24 ПАКЕТ))ВЕ Молиме ПОВТОРНО КОРИСТЕТЕ ги посто�

Карактеристики : 100% сосема нов висок квалитет изработени од висококвалитетни материјали за издржливос�

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Дада Од пазарот На Џојбај.Карактеристики : 1...

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Сезона : Сите Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Материјал : Памук и Тип На Шема : Цврст...

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Комбинезон, Долг Костим За Играње Тип На Ше�

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Scroll