Свеж
Раце Притискање Ѕвонче Одговор Бел Рецепција Биро Бел Маса Миленичиња Ѕвонче Служат Бел

Раце Притискање Ѕвонче Одговор Бел Рецепција Биро Бел Маса Миленичиња Ѕвонче Служат Бел

Присуството: Во магацинот
DEN 127.84

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џојбај.Опис r. r.предметот е практично десктоп ѕвонче, кое е изработено од висококвалитетно, издржливо за употреба. Само за да го притиснете копчето надолу, ѕвоното ќе заѕвони јасно и гласно. Совршено е да се постави на биро ако некој сака да го привлече вашето внимание, и толку одлично за простории за прием, кујна, бар, итн.R. r. Карактеристикиr. r. - Материјал : нерѓосувачки челик.р. - Големина : 7, 30Х7, 30Х4, 50см/2, 87Х2, 87Х1, 77 инчи.р. - Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и безбеден, може да се користи долго време.р. - Лесен за употреба, само за да го притиснете копчето надолу, ѕвоното на работната површина ќе направи јасен и гласен ѕвонче.р. - тој е многу погоден и совршен за хотелски приемни области, кујни, барови, игри на маса итн.р. - Прекрасен мал избор за подароци за вашите пријатели и семејства, многу ќе им се допадне.р. - лесен е за лесно носење и складирање, не е лесен за носење и кинење, многу практичен во употреба. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и безбеден, може да се користи долго време креативни раце притискање ѕвонче, услуги на клиентите бел, услуга бел, одговор бел, прием бел. Лесен за употреба, само за притискање на копчето, десктоп ѕвончето ќе направи јасен и гласен ѕвонче. Тој е многу погоден и совршен за хотелски приемни области, кујни, барови, игри на маса итн. ​ Прекрасен мал избор за подароци за вашите пријатели и семејства, многу ќе им се допадне. Лесен е за лесно носење и складирање, не е лесен за носење и кинење, многу практичен во употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Менс Печати Предни Копчиња Мек Џеб За Градите Што Дише Секојдневна Хавајска Кошула Детали За Производ�

Овој сет од три стаклени куполи ќе додаде допир на органски модерен дизајн каде и да ги поставите...

Карактеристики : 100% сосема нов висок квалитет изработени од висококвалитетни материјали за издржливос�

Нова Божиќна Декорација Старец Кукла Шише Со Вино Покријте Божиќни Украси Карактеристика : , извонредна

Женска Боја Мода Румба Валцер Матурска Сала латинска Салса Танц Чевли Сандали Забелешка : Бидејќи Разли

Женски Одблесок Цврсти Панталони Со Висок Струк Широки Нозе Тренинг Надвор Хеланки Обични Панталони Јо

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Дада Од пазарот На Џојбај.Карактеристики : 1 Изр�

Велигден Силиконски Печење Торта Декорација Зајакот Кошница Цвет Зајаче Јајца Описи : ФЛЕКСИБИЛНИ ВИСО

Кристално стакло фиока рачка за мебел копчерачка спецификации : Печатени дел 9.2х2, 9х0, 5 см / 3, 6х1, 2х0, 2 инчи

Материјал : АБС смола;Големина : Бесплатно, 1 кеса содржи 10 парчиња Ве молиме имајте предвид дека некои од

точка на куршум : Издржлив материјал : Висококвалитетна издржлива тврда цврста смола (не пластика)...

Опис На Производот Пепелашка Пикси Исечете Перика Пикси Перики За Црни Жени Човечка Коса Директно 13х6 Ч�

Мода Жени Солидна Летна Без Ракави VВратот Повик Шупливи Надвор Мини Патент Крпеница Џеб Комбинезон Ром

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Модни Жени Секојдневен Ладен Комбинезон За Рамо Комбинезони Со Цврсто Копче За Суспендирање Широк Џебе

Сезона : Сите Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Материјал : Памук и Тип На Шема : Цврст Стил : Секо

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена...

Џејмс Килер И Синот Данди Три Овошје Мармалад.E 1797 Ставете го во фрижидер по отворањето Мармалад, Три Ово

Внатрешна и надворешна декорација : прикажете каде сакате без да се грижите за топлина, сончева светлин�

Грбот На Арената 1 / 4 Патент е совршен за младиот обожавател на НХЛ во вашиот живот Оваа Поли Лента изгра�

Прилагодливи Породилни Хеланки Со Голема Големина, Бремени Жени Меки Панталони Со Висок Еластичен Стру

Ви благодарам многу за изборот НА БИМЕИ Се надеваме дека ќе им обезбедиме на жените удобно и топло ужива

(1) Машинско Перење (2)Двојно Зашиени И Вез Лого, Букви И Броеви (3) 100% Висококвалитетен Полиестер и Ткаенин

Опис : Се Користи за дупчење, инсталација на вратата на фиоката сферичен врв, врв, пластични производи, д�

Бунгаловите На Клубот Тимоти Се 100% целосно природни додатоци за сено тимоти кои се рачно ткаени до совр�

Секој пропелер На Бродот Солас е избалансиран и прецизен изработен со супериорни материјали за поголем

Големина на ставка : М3ХЛ (Ве Молиме Прочитајте Ја Табелата Со Големини) Предметна Ткаенина : Полиестер, С

Поводник И Ремен Поставете Облека Поводник И Топла Жолта Шема Костим За Костими Зајаче Фустанспецифика

Силиконски Чистач За Бебешки Нос, Заоблен Дизајн На Производ Електрична Силиконска Глава За Бебешки Но�

Scroll