Свеж
Пепелашка Пикси Исечена Перика Пикси Перики За Црни Жени Човечка Коса Права Чипка Предни Перики Човечка Коса 180% Густина Претходно Откинати Природна Линија На Коса

Пепелашка Пикси Исечена Перика Пикси Перики За Црни Жени Човечка Коса Права Чипка Предни Перики Човечка Коса 180% Густина Претходно

Присуството: Во магацинот
DEN 1541.76

Опис На Производот. Пепелашка Пикси Исечете Перика Пикси Перики За Црни Жени Човечка Коса Директно 13х6 Чипка Предни Перики Човечка Коса . Перика Стил : Пикси Сече Директно Чипка Пред Боб Перики Човечка Коса За Црни Жени . Боја на коса : Природна црна . Материјал За Коса : 100% Перики За Човечка Коса . Големина на капачето : Средна Големина (21,5-22,5 инчи) - Проверете ја големината на капачето пред да нарачате . Густина На Косата : 180% Густина . Перики Должина : 8 инчи . Чипка Материјал : 13х6 инчен Швајцарски Чипка, Удобно Перика капа x 2; Трепките x 1 и некои други случајни бесплатни подароци. . Кому му е потребна оваа перика со пикси? . . Сакате да промените прекрасен краток стил на коса. Сакате перики подготвени за носење. Сакате природна линија на коса и удобни перики. Сакате висококвалитетни, но достапни перики. Сакате природни човечки коса боб перики. Сакате перика што може да се редизајнира, обои и избели. . Вистински Пукања . . Различни страни . 1. 100% човечка коса . 2. Претходно извадена линија на коса со бебешка коса . 3. Мека, природна и сјајна . Внатрешни детали. 1. 13 инчи чипка околу напред, 6 инчи длабока разделба . 2. Издржлива Швајцарска чипка, ткаенина за коса сошиена на еластична мрежа за капаче што дише . 3. 2 прилагодливи ремени и 3 чешли за поцврста и посоодветна апликација . Пикси сече стил . Стајлингот може да биде ветре кога ќе носите пикси исечена чипка предна перика. Ќе има повеќе време и простор за вашата прекрасна шминка.Помалку шампон и регенератор. Вие и вашата коса може да бидете што сакате ако само верувате (и имате соодветен гел за коса и уреди за топлина), направете ја неуредна или елегантна колку што сакате. Во секој случај ќе изгледате уникатно прекрасно. . Пикси Намалување Перика Пикси Сече Чипка Предни Перики Човечка Коса За Црни Жени (П Минимално пролевање и заплеткување со редовно одржување. ●ДЕТАЛИ за ПЕРИКА € Директно 13х6 чипка предни перики човечка коса, 6 инчи длабок простор за разделба со 3 чешли и 2 прилагодливи ремени внатре за посигурно и удобно вклопување. Косата на еластична мрежа за дишење. ●ПАКУВАЊЕ●Освен перика, ќе добиете еден пар капачиња за перики, ЕДЕН ПАР 3Д трепки, една четка за рабови, шамија за поставување еден раб. Сите предмети ќе бидат спакувани со свилена торба за складирање коса од Пепел. ●ПОСВЕТЕНА УСЛУГА●Поддржете ја еднодневната испорака на ФБА. 24 часа услуги на клиентите секогаш тука за вас. Ве молиме контактирајте со нас во прв пат, ако постои било каков проблем. Ќе се потрудиме да го решиме секое прашање за вас за најкратко време.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Големина на ставка : М3ХЛ (Ве Молиме Прочитајте Ја Табелата Со Големини) Предметна Ткаенина : Полиестер, С

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Комбинезон, Долг Костим За Играње Тип На Ше�

Нова Божиќна Декорација Старец Кукла Шише Со Вино Покријте Божиќни Украси Карактеристика : , извонредна

Џејмс Килер И Синот Данди Три Овошје Мармалад.E 1797 Ставете го во фрижидер по отворањето Мармалад, Три Ово

Бунгаловите На Клубот Тимоти Се 100% целосно природни додатоци за сено тимоти кои се рачно ткаени до совр�

Карактеристики : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и прак�

Поводник И Ремен Поставете Облека Поводник И Топла Жолта Шема Костим За Костими Зајаче Фустанспецифика

Повод : Секоја пригода Тип на ракав : табела Со Големина без Ракави : Големина : 120 Препорачана возраст : 45 �

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Сноарин Женски Кардиган Плус Големина Моден Квартал Со Ракави Со 4 / 3 Ракави Печатено Копче Кардиган Јак

Scroll