Свеж
Мијави Закривена Површина Компатибилен Тпу Филм За Поправка На Гребнатини Амортизација Часовник Заштитен Филм На Шофершајбната Часовник Направен Во Јапонија ПРЕ

Мијави Закривена Површина Компатибилен Тпу Филм За Поправка На Гребнатини Амортизација Часовник Заштитен Филм На Шофершајбната

Присуството: Во магацинот
DEN 2.33

Компатибилни модели Wi-Fi СТАНИЦА SH-52 A; Вклучува 1 лцд-заштитен лист на екранот, 1 заштитен лист за грб, 1 крпа за бришење екран. Само рамната површина е заштитена, затоа ве молиме погледнете ја илустрацијата на производот.; Употреба на безбедни домашни материјали. Целата обработка се врши домашно. Овој производ е само за почетни дефекти.;Тоа е основен заштитен филм со транспарентност што го отежнува чувството дека е прикачен, флуорска завршница отпорна на отпечатоци од прсти и цврстина на површината еквивалентна НА 3 ЧАСА што е отпорна на гребење.; Филм кој користи специјално силиконско лепило што овозможува воздухот да излезе природно без да остави воздушни меури . Ве молиме имајте предвид дека некои од моделите се направени исклучиво За Јапонскиот пазар, па оттука спецификациите и јазикот на интерфејсот се На Јапонски И не можат да се сменат на друг јазик. Исто така, напонот е усвоен За Јапонски стандард ~ 100 V. ## За нас. сакате.ип Ад (групна компанија На Јаху Јапонија), водечки прекуграничен е-трговец на сите Видови Јапонски производи. Ние ги снабдуваме сите производи од официјални дистрибутери или производители]. ## Информации За Испорака Во Странство. Бидејќи ова е производ за испорака во странство, може да потрае до 2~5 работни дена за да се испрати. Сепак, може да има мало одложување во зависност од локалниот статус на испорака и царинските процедури. ## Гаранција. Бидејќи овој производ е произведен За Јапонски пазар, гаранцијата не е поддржана во вашата земја. ## Напон. За електронска опрема, се препорачува да се користи трансформатор за секој случај. Тоа е затоа што електронската опрема За Јапонија е дизајнирана да се користи НА 100 V. (некои производи се глобално компатибилни.) Мијавикс Закривена Површина Компатибилен Тпу Филм За Поправка На Гребнатини Амортизација Часовник Заштитен Филм На Шофершајбната (38,0 мм) Направен ВО ЈАПОНИЈА ПРЕКЛОПЕН ФЛЕКС НА ЧАСОВНИКОТ 380/12.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Комбинезон, Долг Костим За Играње Тип На Ше�

Повод : Секоја пригода Тип на ракав : табела Со Големина без Ракави : Големина : 120 Препорачана возраст : 45 �

Кристално стакло фиока рачка за мебел копчерачка спецификации : Печатени дел 9.2х2, 9х0, 5 см / 3, 6х1, 2х0, 2 инчи

PKPOWER 1a AC ДОМАШЕН АДАПТЕР ЗА Полнач КАБЕЛ ЗА КАБЕЛ За Кабел За Таблет Coby Kyros MID7048 Во однос на употребата, га�

Грбот На Арената 1 / 4 Патент е совршен за младиот обожавател на НХЛ во вашиот живот Оваа Поли Лента изгра�

Женски Летен Лабав Ленен Суспендер Комбинезони Комбинезон Лигавче Панталони Широк Нога панталони...

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Добредојдовте Во Продавницата на Дриндф КОШУЛИ СО АМЕРИКАНСКО ЗНАМЕ : Барате нешто посебно за носење на

Карактеристики : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и прак�

Секој пропелер На Бродот Солас е избалансиран и прецизен изработен со супериорни материјали за поголем

Кристално стакло фиока рачка мебел копчеРачка спецификации : 1.18 во долга, 0.82 во висока, долга завртка 0, 8�

Scroll