Свеж
Пар Рака Ракав Возрасни Деца Полиестер Влага Фитил Дише Ладење Сончање Рака Лактот Заштита Покритие Отворено Лето Велосипедизам Додатоци

Пар Рака Ракав Возрасни Деца Полиестер Влага Фитил Дише Ладење Сончање Рака Лактот Заштита Покритие Отворено Лето Велосипедизам

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Спецификација : . Материјал : 88% полиестер 12% спандекс. Големина : М, Л, XL, XXL. Боја : како што покажува сликата. Карактеристики : Фитил За Влага,Еластична,Сенка За Сонце. Сезона : Пролет, Лето,Aut,Fall,Зима, во текот на Целата година. Пол : Мажи, Жени, Унисекс. Тема : Спорт. Спорт Тип : Фитнес, Фудбал/Фудбал,Кошарка,Голф,Тенис,Велосипедизам,Боречка, Бејзбол. Тип : Затоплувачи На Рацете. Возраст : Универзална. Бренд Име : Никој. Потекло : ЦН (Потекло). Големина Шема : . Големина - - - - - - - - - - Вкупна ДолжинаГорниот ОбемПомал Обем-Соодветна Тежина. M-38cm/14.96"23-27cm/9.06-10.63"13-15cm/5.12-5.91"-100-120jin/50-60kg/110.23-132.28 lb. L39cm/15.35"25-29cm/9.84-11.42"15-18cm/5.91-7.09"-120-140jin/60-70kg/132.28-154.32 lb. XL40cm/15.75"27-32cm/10.63-12.60"-18-20cm/7.09-7.87"-140-160jin/70-80kg/154.32-176.37 lb. XXL-41cm/16.14"29-34cm/11.42-13.39"-20-22cm/7.87-8.66"повеќе од 160 џин/80кг/176,37 фунти. Спакувани вклучуваат : . 1 пар ракав ?UPF 50 Ув Заштита : Висококвалитетното меко ткиво блокира до 98 проценти од штетните УВ зраци и спречува изгореници од сонце, вклучително и сончеви дамки. Нема повеќе крема за сончање. ?Обрнете внимание на искуството на употреба и заштита : со уникатна беспрекорна техника на ткаење, нашите растегливи ракави за прилагодување можат безбедно да се прицврстат на вашите бицепси без боцкање. ?Ублажете го заморот : ако вежбате долго време, вашите раце може да се чувствуваат толку "кисело" следниот ден. За да го намалите овој проблем, можете да го користите овој капак за заштита на лактот за да додадете одреден притисок врз подлактицата и лактот. Подобрете го циклусот во зглобот и мускулите и намалете го напрегањето, напнатоста, па дури и болката. ?Кул и удобно : кога вашите раце се движат на овој ракав, се што можете да добиете е чувството на свила од мраз. Само уживајте во мазното меко ладење удобно чувство на врвовите на прстите . ?Совршен за сите активности на отворено : Одлична заштита на кожата кога играте, возите, возите велосипед, риболов, трчање, градинарство, фудбал, кошарка, тенис итн. Посвежа од гола кожа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Овој сет од три стаклени куполи ќе додаде допир на органски модерен дизајн каде и да ги поставите...

Прирачник за Услуги За Меѓународен Жетвар Младенче Кадет 95 Тревник И Градинарски Тракторовој Прирачни�

SPS Бренд 6 V 1 Ах замена на батеријата ЗА BFT BFT401 C АНАЛИЗАТОР (24 ПАКЕТ))ВЕ Молиме ПОВТОРНО КОРИСТЕТЕ ги посто�

Карактеристики : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и прак�

Кожено издание Јазик : Англиски Волумен : в 020 год.1886 Врзување На Кожата На 'рбетот и Аглите со печатење На

Опис : ПРЕНОСЛИВ : Внатрешен Сет За Самостојно тренирање На ПингПонг, многу удобен комплет за пингпонг.Л�

Опис : овој плетен елек за бебиња е мек и фин, дише и може да обезбеди добро чувство на допир.Комплетот за

точка на куршум : Издржлив материјал : Висококвалитетна издржлива тврда цврста смола (не пластика)...

Кристално стакло фиока рачка за мебел копчерачка спецификации : Печатени дел 9.2х2, 9х0, 5 см / 3, 6х1, 2х0, 2 инчи

Секој пропелер На Бродот Солас е избалансиран и прецизен изработен со супериорни материјали за поголем

Големина на ставка : М3ХЛ (Ве Молиме Прочитајте Ја Табелата Со Големини) Предметна Ткаенина : Полиестер, С

Детали За Производот Должина на ракавот : Краток ракав Еластичност : МикроЕластичност Силуета : ХЛинија.

Одвојте време за ужина на следното ниво Со Едноставно Органска Гмо Бесплатна Мешавина Од Гвакамоле Одл�

Модни Жени Секојдневен Ладен Комбинезон За Рамо Комбинезони Со Цврсто Копче За Суспендирање Широк Џебе

Џејмс Килер И Синот Данди Три Овошје Мармалад.E 1797 Ставете го во фрижидер по отворањето Мармалад, Три Ово

Силиконски Чистач За Бебешки Нос, Заоблен Дизајн На Производ Електрична Силиконска Глава За Бебешки Но�

Женски Сплит Моден Принт Рамен Плажа Костим За Капење Долго Здолниште (2 Комплети Со Подлога За Гради Бе�

Scroll