Свеж
Прашајте Виси Пинг Понг Тренер Тренер Уред За Обука Празник За Деца подароци бело

Прашајте Виси Пинг Понг Тренер Тренер Уред За Обука Празник За Деца подароци бело

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Опис : ПРЕНОСЛИВ : Внатрешен Сет За Самостојно тренирање На Пинг-Понг, многу удобен комплет за пинг-понг.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Тренер За Пинг-Понг Со кука, без удар, монтиран на ѕид, лесен за инсталирање.КАРАКТЕРИСТИКИ : Пинг-Понг Само Тренингот Е многу погоден за родителите и децата да играат заедно, да ја подобрат способноста за реакција на децата, способноста за координација на рацете на очите, концентрацијата итн. МАТЕРИЈАЛ : Овој Затворен Суспендиран Тренер за Пинг-Понг е изработен од материјал со високи перформанси, силен и издржлив.СОВРШЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за деца, пријатели на роденден или друг празник.Табела со големини : Рекет За Пинг-Понг : Должина Ширина : 29, 7cmx24cm/11,69 x9, 45 инчи должина : 145cm/57,09 in Package Вклучува : 1 Сет?Внатрешен Тренер За Пинг-Понг Забелешка : 1.Ова не е играчка за новороденчиња, ве молиме одземете од децата за да избегнете јадење.2.Ве молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.Задоволството на клиентите е наша примарна грижа. Ако производот е некако испукан или скршен за време на испораката, ве молиме слободно. Ќе се потрудиме да ви дадеме задоволително решение. Опис : . ПРЕНОСЛИВ : Внатрешен Сет За Самостојно тренирање На Пинг-Понг, многу удобен комплет за пинг-понг. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Тренер За Пинг-Понг Со кука, без удар, монтиран на ѕид, лесен за инсталирање. КАРАКТЕРИСТИКИ : Пинг-Понг Само Тренингот Е многу погоден за родителите и децата да играат заедно, да ја подобрат способноста за реакција на децата, способноста за координација на рацете на очите, концентрацијата итн. МАТЕРИЈАЛ : Овој Затворен Суспендиран Тренер за Пинг-Понг е изработен од материјал со високи перформанси, силен и издржлив.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Модни Жени Секојдневен Ладен Комбинезон За Рамо Комбинезони Со Цврсто Копче За Суспендирање Широк Џебе

Карактеристики : 100% сосема нов висок квалитет изработени од висококвалитетни материјали за издржливос�

Спецификација : Материјал : 88% полиестер 12% спандекс Големина : М, Л, XL, XXL Боја : како што покажува сликата..

Женска Боја Мода Румба Валцер Матурска Сала латинска Салса Танц Чевли Сандали Забелешка : Бидејќи Разли

Карактеристики : 1 Направено од лесна ткаенина што дише, еластична, течна и воопшто не прилепена, мека на

точка на куршум : Издржлив материјал : Висококвалитетна издржлива тврда цврста смола (не пластика)...

Овој сет од три стаклени куполи ќе додаде допир на органски модерен дизајн каде и да ги поставите Израбо

Задоволството На КЛИЕНТИТЕ ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашањ�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Силиконски Чистач За Бебешки Нос, Заоблен Дизајн На Производ Електрична Силиконска Глава За Бебешки Но�

Компатибилни модели WiFi СТАНИЦА SH52 A; Вклучува 1 лцдзаштитен лист на екранот, 1 заштитен лист за грб, 1 крпа

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Женска Цврста Боја Со Висок струк Лабава Женска Широка Нога Pants Features : 1.It изработен е од висококвалитетн�

** Предметна Ткаенина : Ледена Свила(Полиестер)** Боја На Предметот : Бела,Розова,Црна,темносина,Сина,црве�

PKPOWER 1a AC ДОМАШЕН АДАПТЕР ЗА Полнач КАБЕЛ ЗА КАБЕЛ За Кабел За Таблет Coby Kyros MID7048 Во однос на употребата, га�

Сезона : Сите Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Материјал : Памук и Тип На Шема : Цврст...

Кожено издание Јазик : Англиски Волумен : в 020 год.1886 Врзување На Кожата На 'рбетот и Аглите со печатење На

Големина на ставка : М3ХЛ (Ве Молиме Прочитајте Ја Табелата Со Големини) Предметна Ткаенина : Полиестер, С

Опис Дали сте во потрага за професионална, уште прифатлива струг вртење алатка? Дали сте во потрага по ц�

Одвојте време за ужина на следното ниво Со Едноставно Органска Гмо Бесплатна Мешавина Од Гвакамоле Одл�

Женско Предно Затворање ЕкстраЕластична Голема Форма Држење На Телото Лифт Градник Карактеристики : 1.О

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Опис : Се Користи за дупчење, инсталација на вратата на фиоката сферичен врв, врв, пластични производи, д�

Сноарин Женски Кардиган Плус Големина Моден Квартал Со Ракави Со 4 / 3 Ракави Печатено Копче Кардиган Јак

Кристално стакло фиока рачка мебел копчеРачка спецификации : 1.18 во долга, 0.82 во висока, долга завртка 0, 8�

(1) Машинско Перење (2)Двојно Зашиени И Вез Лого, Букви И Броеви (3) 100% Висококвалитетен Полиестер и Ткаенин

Scroll