Свеж
Белфојер имитација стаклена топка автоматски уред за наводнување мрзливи наводнување уред патување капе

Белфојер имитација стаклена топка автоматски уред за наводнување мрзливи наводнување уред патување капе

Присуството: Во магацинот
DEN 113.44

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џојбај.Опис : Име : имитација стакло автоматски уреди за наводнување големина : Голема : Должина 26,5 см; Ширина 8см; Мала Должина 13см; Ширина 5см материјал : Пвц Тежина : Големи 28гр; Мали 13гспецификации : 1.[ Автоматски уред за наводнување] : имитација на стаклена топка автоматски уред за наводнување на цвеќе, наполнете со вода и директно вметнете го уредот за наводнување на цвеќето во почвата за да ја обезбедите водата потребна за растенијата секој ден и да ви помогне да се грижите за цвеќињата и растенијата дома .2.[Висококвалитетен пвц материјал] : Не е лесно да се скрши, добра пропустливост3.[Долга интубација] : длабочината на вметнување во почвата може да се прилагоди според големината на растението во саксии4.[Лесен за употреба] : Наполнете го уредот за наводнување со вода и вметнете го директно во почвата5.[Неопходно за оние кои сакаат цвеќиња] : транспарентниот дизајн на сферичната форма ви овозможува да ја видите апсорпцијата на водата на почвата на прв поглед За време на употребатапакет Вклучен : 1*уред За Наводнување Белфојер имитација на стаклена топка автоматски уред за наводнување мрзлив уред за наводнување капе.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Задоволството На КЛИЕНТИТЕ ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашањ�

SPS Бренд 6 V 1 Ах замена на батеријата ЗА BFT BFT401 C АНАЛИЗАТОР (24 ПАКЕТ))ВЕ Молиме ПОВТОРНО КОРИСТЕТЕ ги посто�

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Спецификација : Материјал : 88% полиестер 12% спандекс Големина : М, Л, XL, XXL Боја : како што покажува сликата..

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена...

Нова Божиќна Декорација Старец Кукла Шише Со Вино Покријте Божиќни Украси Карактеристика : , извонредна

Поводник И Ремен Поставете Облека Поводник И Топла Жолта Шема Костим За Костими Зајаче Фустанспецифика

Опис : Се Користи за дупчење, инсталација на вратата на фиоката сферичен врв, врв, пластични производи, д�

Опис Божиќ Карирани Автомобил Печатење Семејство Појавување Пижами Сетови (Деца ве Молиме внимателно п

** Предметна Ткаенина : Ледена Свила(Полиестер)** Боја На Предметот : Бела,Розова,Црна,темносина,Сина,црве�

Големина на ставка : М3ХЛ (Ве Молиме Прочитајте Ја Табелата Со Големини) Предметна Ткаенина : Полиестер, С

Scroll