Свеж
Зилоко Во Клиренс Целосен Екран На Допир Нова Пумпа За Надувување На Возилото Дома Пренослива Пумпа За Надувување Брза Мини Пумпа За Надувување, Интелигентен Диги?

Зилоко Во Клиренс Целосен Екран На Допир Нова Пумпа За Надувување На Возилото Дома Пренослива Пумпа За Надувување Брза Мини

Присуството: Во магацинот
DEN 495.84

Целосен Екран На Допир Нова Пумпа За Надувување На Возилото Домашна Пренослива Пумпа За Надувување Брза Мини Пумпа За Надувување, Интелигентен Дигитален Дисплеј Со ДВОЕН Екран со ПАРАМЕТРИ На Производот за Осветлување : тип На Производ : Екран На Допиринфлаторна Пумпа материјал : метална боја на производот : црна Големина На Производот : 14, 5х8х4, 6см/5, 71х3, 15х1, 81инпакување големина : 20х12, 5х8, 5см/7.87х4, 92х3, 35грос Тежина : 620гр/1,36 Лбриран Напон : Dc7, 4 (V)Моќност : 45wpressure опсег : 3-150псочност : Fsicharging psicharge интерфејс : Тип-c/автомобил полнење двоен интерфејсмоќна линија должина : 3 метрезинфлаторна цевка должина : околу 0,8 м опсег на притисок во гумите : автомобил : 2,0-3,0 бари, мотоцикл, Моторно Возило : 1.5-3.0 Бар, Велосипед : 1.0-2.1 Бар, Топка : 0.2-0.6 бар целосен Екран На допир Нов Пренослив Автомобил Мини Пумпа За Надувување, интелигентен дигитален дисплеј со двоен екран, кој може јасно и прецизно да го прикаже притисокот во гумите, а исто така да ги надува мотоциклите, велосипедите, топчињата и другите предмети, за да можете лесно да се справите со итни случаи за време на возењето.Интелигентното претходно поставено автоматско полнење и запирање на притисокот во гумите не треба да се следи. Треба само да ја поставите вредноста на притисокот што сакате да ја постигнете, а потоа пумпата за надувување автоматски ќе се надува. Кога ќе се достигне претходно поставената вредност, инфлациите ќе престанат, што е безбедно и без проблеми содржано осветлување, нема да биде невидливо во случај на вонредна состојба ноќе, ги решава потребите за осветлување на итни инфлации ноќе и ја олеснува употребата на осветлување во посебни ситуации во текот на ноќта.Оваа пумпа за надувување користи чип за сензори со висока густина, кој точно може да го почувствува притисокот во гумите, да ви ја даде вредноста на притисокот во гумите навреме и прецизно и да обезбеди безбедно патување.што може целосно да обезбеди квалитет и перформанси за време на употребата. Оваа пумпа за надувување е опремена со два кабли за полнење. Еден кабел за напојување за полнење автомобил може да се користи за надувување на автомобил, а другиот КАБЕЛ ЗА полнење USB-C може да се користи за надувување на други уреди. Целосниот дигитален екран со висока дефиниција и технологијата за контрола на допир ви овозможуваат Да го доживеете гламурот На Технологијата Вклучен пакет : 1x Inflator Pump4xinflattable1xtype-C Кабел за полнење1xstorage торба1xsar полнење кабел1xinflation цевка 1xinstructions Целосен Екран На Допир Нова Пумпа За Надувување На Возилото Дома Пренослива Пумпа За Надувување Брза Мини Пумпа За Надувување, Двоен Екран интелигентен дигитален дисплеј со led осветлување. Во Дозвола. Идеални за секоја ситуација, нашите предмети пренесуваат префинетост, но се доволно класични и цврсти за секојдневна употреба. # По продажбата на услуги : ве Молиме разберете дека поради проблеми со снимањето, може да има одредена разлика во бојата во производот. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти. Ние ќе одговориме во рок од 48 часа. дозвола под 1 10. дозвола под 2 25.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Одморете се луксузно во оваа двојна пижама поставена од пионерската жена Одликувајќи се со врвот на вра

О'Нил Баија е дизајнирана за нова генерација спортисти кои сакаат да донесат убавина, личност и доверба

Безвременски дизајн кој е лесно да се меша и да се совпаѓа со најразлични стилови Проточната силуета уб�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за Nissan Cube 2012 : Дизајнирано прилагодете г

Специфит на производи : Директна фиксација Продадена : Собрание на собрание : 46државни правни (не може да

Овој клип за пари, како и отвор за шишиња, е направен со стил и издржливост Овој атрактивен 65,74x20мм, закри�

Бура судот и даде изјава со АД1 Маверик Оваа смела и стилска патика е изградена за перформанси за да ви п�

Машка каргопанталона за работа на Wrangler, големини 3244 кога вашата гардероба треба да биде доволно тешка з�

Шарени отпечатоци и супермека завршница направете ако е официјалновреме е да се опуштите! Овие пантало�

Печатените панталони за жени од бела марка се совршена комбинација на стил и удобност Направени со широ

Надградете ја гардеробата на вашата девојка со удобни, кул стилови почнувајќи со оваа разиграна маица о

Премиум Faux Suede Uppers нагласува повеќекратен дизајн, нагласена со детали за метални обетки на петисандалат

Атлетскиот чевли за грбот на мажите во Авиа е совршен стил што ја погодува салата или излегува на градот

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Scroll