Свеж
Wallмо САМОСТОЈНИ Ѕидни Налепници, Квадратни Ѕидни Налепници, Самолепливи Украсни Огледала Ѕидни Налепници Мозаични Плочки

Wallмо САМОСТОЈНИ Ѕидни Налепници, Квадратни Ѕидни Налепници, Самолепливи Украсни Огледала Ѕидни Налепници Мозаични Плочки

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Карактеристики : 16 парчиња Самостојни Налепници За Ѕидни Плочки ОД Огледало 3д Налепници Мозаик За Домашна Соба Декора одличен избор за украсување на вашиот дом и удобен живот.100% сосема ново.Лесен за инсталирање : Откинете ги задните жолти капаци, а потоа залепете го на ѕидот.Пред употреба, ве молиме раскинете ја површината сина заштитна фолија на огледалото.Декоративниот дизајн на огледало го прави вашиот дом да изгледа поинаку, попривлечно. Едноставно и елегантно, полно соhyам и проширување на чувството за простор.Самостојниот материјал ви носи среќа, Работа со вашите деца, помагање на вашето дете да развие интелигенција, Костум за дневна соба, детска игротека, трпезарија, домашна канцеларија, ходник, трем.Спецификации : Секоја Големина На Огледало : Прибл. 14, 8х14, 8см/ 5, 83х5, 83"Материјал : Петпакетот Вклучува : 1 * 16 парчиња Налепници За Огледало Кои Работат со вашите деца, полни со rам, ходник.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Интерфејс за полнење : USB ТипC Номинален влез : 5 V Капацитет на батеријата : 500мах Големина на производот : 1

Оваа пружина на серпентина е прецизно дизајнирана и ригорозно тестирана за да обезбеди сигурна замена �

Големина : 78години биста : 52см / 20.47" Половината : 52см / 20.47" Колк : 122128см / 48.03"50.39" Големина : 910години Биста : 56�

Маица За Преживеани Од Операција на коленото100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки ракави и�

Женски Панталони Мода Лабава Еднобојна Памучна Постелнина Висок Струк Копче Широка Нога Секојдневни П�

Џиновската Азбука е привлечен и креативен магнетски ресурс кој е совршен за учење на децата за препозна

Островот кацушика Хокусаи Цукуда во Провинцијата Мусаши Претворете ја вашата бања од врвот до дното ко�

Фасција Женска Стоечка Јака Долг Пасус Слободно Време Лесна Јакна Од Топло Руно Женска Сезона : Зимска С

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Пространа кратка реверзибилна влага што прави двојна должност со споени детали за цевки Технологијата

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Ова ремекДела 18" х 24" Разиграни Шепи 300 ПАРЧИЊА ЕЗ Загатка За Зафат е совршена мешавина на возбудливи и пр

Комплет За Заптивки на задното Коленесто Вратило Компатибилен со 2015 2021 Чеви Тракс 1,4 Л 4Цилиндричен ВИН

ГО НАЈДОВ!! Меѓународно наградуваната, Вонземјанска Визија е класична игра со вонземјани Користете го в

Целосен Асортиман На Везови Вкрстен Бод Печат Крпа За Везење Цветен Комплет 3 Пакет Вреден Комплет За Ра

Осветлете ја секоја колекција На Акциони Фигури На Супер Марио Брос со овој осветлен Пдп Пиксел Пал...

Овој прекрасен макси Со Бела Ознака се одликува со исечени раменици и странични џебови...

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Резервната Гума На Camco eazLift обезбедува одличен начин да креирате надворешна резервна локација на гумите

Донесете одлично, сигурно седење во која било модерна трпезарија, чекална или канцеларија со овој бел п�

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави...

Фитнес За Вежбање За Кревање Колкови Со Меурчиња За Жени Трчање Јога Панталони Со Висок Струк Карактери

Дводелен Комплет за новороденчиња, Велигденска Зајачка Ромперка На Девојчето Ја Разбушави Лентата За К

Овој Костим За Пинк Мини Маус За Новороденчиња Е одличен додаток на вашата Гардероба За Костими На Дизн�

Е е Само Компатибилност : е е.? Само Компатибилен Со Samsung Galaxy A32 5 G 6,5 инчи(објавен 2021), НЕ Е КОМПАТИБИЛЕН за �

Нантакет Килим Колекција Живи И Живи Преодни Стилови Мајсторството на уметниците со влакна Во Нова Анг�

Scroll