Свеж
Сејуригаока Дете Девојка Облека Во Собата, Писмо Крава Глава Печати Краток Ракав Маица + Цветни Печатени Одблесокот Панталони + Лента Лента

Сејуригаока Дете Девојка Облека Во Собата, Писмо Крава Глава Печати Краток Ракав Маица + Цветни Печатени Одблесокот Панталони

Присуството: Во магацинот
DEN 319.84

Детска Девојка Облека Во Собата, Писмо Крава Глава Печати Краток Ракав Маица + Цветни Печатени Одблесокот Панталони + Лента За Глава. Секојдневен и разигран стил, сигурно ќе ја направи вашата девојка многу убава. Спецификација. Ткаенина : Чист Памук+Млечна Свила. Применлив Пол : Деца Девојки. Боја : Розова Бела. Шема : Буква Крава Главата Печатење, Цветни Печатени. Големина : 1-2 Години/2-3 Години/3-4 Години/4-5 Години/5-6 Години. Големина(см)tttttttt. 90 Ttops Должина : t36t Bust : t56 Tpant Должина : t43t Age : t1-2 Години. 100t Tops Должина : t38t Bust : t58 Tpant Должина : t46t Age : t2-3 Години. 110t Tops Должина : t40t Bust : t60 Tpant Должина : t50t Age : t3-4 Години. 120t Tops Должина : t42t Bust : t62 Tpant Должина : t54t Age : t4-5 Години. 130t Tops Должина : t44t Bust : t64 Tpant Должина : t59t Age : t5-6 Години. Големина (инч)tttttttt. 90 Ttops Должина : t14. 17 t Bust : t22. 05 Tpant Должина : t16. 93 таге : t1-2 Години. 100 t Tops Должина : t14. 96 t Bust : t22. 83 Tpant Должина : t18. 11 t Age : t2-3 Години. 110t Tops Должина : t15, 75 t Bust : t23, 62 Tpant Должина : t19, 69 t Age : t3-4 Години. 120 t Tops Должина : t16, 54 t Bust : t24, 41 Tpant Должина : t21, 26 t Age : t4-5 Години. 130 t Tops Должина : t17. 32 t Bust : t25. 20 Tpant Должина : t23. 23 t Age : t5-6 Години. Пријателски Совети. Боја. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Мириса. Сите наши предмети се сосема нови, па нормално е дека ќе има хемиски мирис, само опуштете се, ставете го надвор неколку часа или само ставете го во вода половина час, мирисот ќе исчезне. Гаранција. Ние настојуваме 100% услуги и искуство за задоволство на клиентите. Пакетот Вклучува. 1 х Маица + 1 х Разгорена Панталона + 1 Х Материјал За Лента За Глава : обичните комплети облека за мали девојчиња се изработени од чист памук+млечна свила, погодна за кожата, мека и удобна за носење. Карактеристики : модни комплети за Облека, вклучувајќи букви со печатени маици со кратки ракави, цветни печатени панталони, усогласени со лак за глава. Прилика : Стилски костуми за облека за слатки девојки, одлични за роденденска забава, секојдневно носење, игра, семеен собир, фотосесија итн. Подароци : стилски костуми за облека, погодни за вашата ќерка, внука, внука итн., како одличен подарок за нив. Големина : 1-2 години/2-3 години/3-4 години/4-5 години/5-6 години. Ве молиме проверете ја табелата со големини во спецификацијата пред да нарачате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Samsung Galaxy A13 5 G (2021) Кожна Книга Паричник Случај Покрие Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Змеј �

Честитки за сите нови родители! Донесовте нов член на семејството на овој свет Колку неверојатно патува

Фалсификуваната серија, вклучувајќи Ги Џеферсон, Провинциски И Брукриџ, нуди низа традиционални форми �

Женски Лабави Панталони Со Широк Струк Со Висок Струк Тренингот За Модертни Секојдневни Панталони Јога

19871987 Шевролет Р20 Белешки За Индикаторска Сијалица Со Долг Зрак Стандарден Мини Сијалица Повеќе Комерц�

Премиум Пред Возачот Страна Тапан Сопирачка Тркала Цилиндар (134.82007) Од Страна На Центрични Овој цилинда�

Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода Со илјадници дизајни за избор, �

Кога температурата паѓа, подигнете ја вашата игра Со Оваа прекрасна Јакна Со Полн Патент Од Вашингтон В�

Дезинфицирајте ги и дезинфицирајте ги површините, приборот, алатите и многу повеќе без употреба на опас

Истакнете го вашиот стил со овој атрактивен срцев прстен со рубин и дијамант Овој убав прстен е елегант�

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

За отстранување на ' рѓа од метални површини и за лесни работни места за брусење Исто така, за работа со д

Добредојдовте На Работилницата на Дедо мраз! Оваа Божиќна декорација поголема Од животот е задолжителн

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични сингапура уметнички дела Прославете Го Божиќ со Оваа Божи

Оваа висококвалитетна замена на филтерот е компатибилна со Влажната Правосмукалка ДВВ165 На АЛЕКО...

Scroll