Свеж
Гроздобер Зелен Суров Смарагд Кристално Црн Кадифе Чокер Приврзок

Гроздобер Зелен Суров Смарагд Кристално Црн Кадифе Чокер Приврзок

Присуството: Во магацинот
DEN 319.68

Многу голем украсен сребрен амбиент со ниска содржина,. Маркер 925 но, тоа не е. брилијантен зелен суров смарагд поставен со бисер и бел кварц . Во текот на еден инч долг. Виси на кадифена лента. Може да се носи на синџир . Целиот накит се испраќа бесплатно во САД во убава кутија за подароци. Проверете ги нашите над ИЛЈАДА одлични критики!!! Гроздобер Зелен Суров Смарагд Кристално Црн Кадифе Чокер Приврзок.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Карактеристики : 1 Интересна играчка за џвакање за вашето куче 2 Ви овозможува да играте интерактивни иг�

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

Еазлифт Елита Тежина Дистрибуција На Кука Комплет ви овозможува да заштедите време со претходно инстал

Хеви Метал Каталитички Конвертор (93397) Од Магнафлоу Конфигурација На Конверторот : Директно Вклопување..

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Премиум извртена нишка за везење од вискоза е направена со брилијантни бои и има свилен, сјаен изглед...

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

л Погоден За Дневен / Секојдневен изглед ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Пол : Менл

Боди Жени Секси Сет Долна Облека Танга Облека За Спиење Чипка Градник Гаќи Постави Жартиера Ремени Долн

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Scroll