Свеж
Живеат Љубов Се Смеат Сончоглед Постелнина Сет, Дрво Жито Дизајн Постелнина Сет Постелнина, Микрофибер Кожата-Пријателски Прекривка Со Затворање Патент И Агол Врс

Живеат Љубов Се Смеат Сончоглед Постелнина Сет, Дрво Жито Дизајн Постелнина Сет Постелнина, Микрофибер Кожата-Пријателски Прекривка

Присуството: Во магацинот
DEN 2.33

Опис На Производот. За АЦЕМ. АЦЕМ е под-бренд НА Г-ДАКЕ. Нашата компанија има продавници Во Амазон и Вол Март. Ние сме етаблиран продавач во областа на мебел за домови, со деловна историја од речиси 10 години. Имаме сопствена фабрика и магацин, како и бројни талентирани дизајнери и оператори. Нашите главни производи се печатени производи, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на ќебиња, чанти, крпи, комплети за постелнина, чаршафи, капи, навлаки за Седишта, Здолништа За Новогодишна елка. Во иднина, ќе истражуваме повеќе производи и ќе чекаме да ги дизајнирате. Ако уживате во дизајнирање производи и има уникатни производи од целиот свет, можете да ни го испратите вашиот дизајн преку е-пошта и ние ќе го испечатите на производите што ги нарачувате. Можете да ни кажете дека не ви се допаѓаат нашите модели. Сакате да ги промените сите модели на вашиот сопствен дизајн, нема проблем. Испратете ни го дизајнот и оставете ни го остатокот од работата. Спецификацииматеријал : Полиестер. ГОЛЕМИНА Близнак 175x218 ( cm) 68x90 ( инчен) Перница Случај 20"x26"Целосна 200x228 ( cm) 79x90 ( инчен) Перница Случај 20"x26"Кралица 228x228 (cm) 90x90 (инчен) Перница Случај 20"x26"Крал 264x 228 (cm) 104x90 (инчен) перница случај 20"x36". Процес на производство : Пренос на печатење [Специјални Упатства] податоците За оваа големина се нормален феномен дека грешката е во рамките на 2-4см поради различни методи на мерење. ЛЕСНА НЕГА : машинско перење одделно во ладна вода, без омекнувач, без белило, исушете ја сувата ниска топлина, без листови за сушење, пеглајте на тивок оган. Пакет : Пакет : 1 Навлака За Јорган + 2 Навлаки За Перници SIZE 3 ПАРЧЕ ЈОРГАН ГОЛЕМИНА НА КАПАКОТ : комплетот за прекривка со двојна големина вклучува 1 навлака за јорган 68 "Х 88" + 2 навлаки за перници 20"Х 30". Забелешка : Без Јорган или Утешител. ❀ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА : навлака за Јорган направена од 100% полиестерски микрофибер, потрајна од памукот, не е лесна за собирање. Технологија за термички трансфер печатење на шаблони, направете ја шемата многу јасна и без мирис. Допирот е помек, пријателски за кожата, дише и издржлив, ви дава луксузно искуство за спиење слично на хотел. ❀ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН НА ДЕТАЛИ : капакот на Јорганот има издржливи скриени затворачи на патент, лесни за вметнување или отстранување на јорганот. 4 аголни врски се дизајнирани да го одржуваат утешителот рамен и да спречат негово движење. Сите детали стојат на контрола. ❀СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА НА ДОМОТ : комплетите За Постелнина се погодни за деца, возрасни, тинејџери, сите сезони. Печатениот навлака за јорган може да ги украси вашиот обичен јорган и перници. Исто така, испраќањето такви деликатни комплети за покривање на јорган како подарок е добра идеја за семејството и пријателите на роденден, свадба, Божиќ, Нова година и кој било друг важен ден. ❀ЛЕСЕН ЗА НЕГА : навлаката за Јорган лесно се чисти и ќе омекне после миење. Машина за перење или рачно перење, нежен циклус, сушење со паѓање, природно сушење на воздухот. Не избелувајте или хемиско чистење, а се препорачува миење пред првата употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Моден Тркалезен Врат Без Ракави Секојдневен Шуплив Печатен Фустанкарактеристики : 1.Карактерист

Создадете кул крајбрежна околина во вашиот дом со декоративна морска перница од Е по дизајн! Nantucket X го о�

19641966 Американски Мотори Класичен Хардверски Комплет За Сопирачки Со Преден Барабан (660 / 770 / Основа)ОД�

Овој оглас се одликува со Едно Парче висококвалитетен Мек ТПУ со капак од копче од песок, Компатибилен с

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Женска Секси Чипка За Вратот И Долна Облека За Долна Облека : оваа долна облека е свиленкаста мазна и ела

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Додадете длабочина во вашата колекција на тексас со Jordордаче гроздобер женски тенок фармерки за подига

Воведување на компактен гас на гас со 2 горилни пропан со преклопни страни со преклопување со преклопни

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска мар

Супериорен звучен кабел е направен за централната сцена За сите ваши емисии во живо и професионални зву

Овој традиционален кревет на Хилсдејл е изработен од цврсти челични материјали за удобно да ве поддржу�

Ова прекрасно покритие на подот му обезбедува на вашиот стил на ентериер со трендовски, но сепак елеган�

Фенас Момчиња Вампир Ноќта На Вештерките Костим Грофот Дракула Готски Класичен Косплеј Облечи;...

Уметник : Danhui Naisubject : Typography Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подгот�

Уметник : Филип Хугонардсбук : Архитекторен стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткан

Вкусен тропски вкус на Фуџи Епл, 11,5 мл лименки Оваа ставка се испорачува преку Fed Ex без дополнително пол�

Женско Лето Нова Хризантема Плисирана Праска Колк Тесен Висок Струк Кревање Колкови Јога Шорцеви Висок

Брент Нелсон претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 26х26 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матир

Отпорен на влага Домашните глувци можат да консумираат смртоносна доза во едно хранење Ги убива во рок �

Scroll