Свеж
Ахгли Компанија Машина За Перење Затворен Правоаголник Ориентални Тиркизно Сини Традиционални Килими, 6 '9'

Ахгли Компанија Машина За Перење Затворен Правоаголник Ориентални Тиркизно Сини Традиционални Килими, 6 '9'

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем сообраќај. Тие се лесни за чистење, убави и издржливи, што ги прави паметна инвестиција за секој дом. Кога ќе се појават истури или неред, едноставно фрлете го килимот во машината за перење и поставете го рамно да се исуши за свеж, чист изглед. Овие килими се исто така отпорни на истурање, отпорни на дамки и се перат во машина, така што ќе можете да уживате во нив без да се грижите за скапите такси за чистење или непријатните мириси. Ние нудиме различни форми и големини за да одговараат на секој простор во вашиот дом, и секој од нив има прекрасен дизајн кој сигурно ќе го надополни вашиот декор. Шенил-Полиестерски Куп; Нелизгачка Подлога, Се Појави Моќност; Висина На Купот : 0,08 инчи. Машина За Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Истури Отвратителен-истури како кафе и вино исчистете се со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Шемот за истегнување ткаени ткаенини и технологија за прицврстување се комбинираат за кул удобност Ови

Текст ОЕ Формулиран производител на опрема за сопирачки на сопирачките (OEM) за задниот дел OEM формулиран

Секси танц женски јога панталони, баги хипи харем бохо плажа широки панталони за нозе, спортови случајн�

Оваа прекрасно дизајнирана магнетна нараквица од страна на L Michaels Designs Designs е собрана со рака овде во САД.

Ова без граници за печатениот ланец на ланецот на жените е совршена за жените во движење Мини чантата ну

Ладилна исхрана спакувана и удобна закуска за зафатени деца и родители! Полн со витамин еоптоварен мон�

Двојно до стил и поддршка со овој атлетски работи спортски градник 2 пакувања Овие спортски градници на

✤ SOIMOI претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000 на различни отпечатоци Сите дизајни се нови

Сезона : Лето, пролет, есен Пол : мажи Материјал : полиестер Тип на шема : Печати Должина на ракавот : Кратк�

Сигурно да добиете зачудувачки изглед на вашиот стил, овој недооценет прстен од топаз е прецизно направ

Здраво! Ние сме многу возбудени да ја споделиме со вас нашата премија за пеглање, дизајнирана со квилтер

12 "Дија, 3 " Ширина на лицето, 5 "Централна дупка, фино одделение, силиконски карбид што дебитира тркало на �

Нашите килими со супермеки облачни области на облак од фланели од Ahgly мешавина се направени со луксузна

Нашите килими со супермеки облачни области на облак од фланели од Ahgly мешавина се направени со луксузна

Scroll