Свеж
Дорман Кочница Мајстор Цилиндар За Специфични Шевролет Гмц Модели Одговара изберете: 2003-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2003-ГМЦ НОВА СИЕРА

Дорман Кочница Мајстор Цилиндар За Специфични Шевролет Гмц Модели Одговара изберете: 2003-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2003-ГМЦ НОВА

Присуството: Во магацинот
DEN 7262.08

Овој главен цилиндар на сопирачките е прецизно дизајниран за да одговара на дизајнот, функцијата и перформансите на оригиналниот главен цилиндар на одредени години на возилото, марки и модели. Изработен е од нови, висококвалитетни материјали за безбедна, издржлива замена. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Прецизно куќиште за замена-цилиндар е конструирано за да одговара на материјалот за леење на оригиналниот дел и да обезбеди слични перформанси. Издржлив дизајн - сите гумени компоненти се изработени од висококвалитетно соединение ЕПДМ за отпорност на течност за сопирачките базирана на гликол. 100% ново-изработени целосно од нови материјали, а не повторно произведени, за да се обезбеди највисок квалитет и безбедност. Строги спецификации-направени за да се исполнат ригорозните Меѓународни стандарди НА САЕ. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Клучни карактеристики КариераЗабрзување На Брзината Стривери и просперитетна, ова е КОМПЈУТЕР за вас...

Легендата вели дека со помош на Дедо Мраз, пингвин и поларна мечка некогаш станале доживотни пријатели �

Наизменични матирани и јасни стаклени капки се комбинираат Во утринскиот мраз, нудејќи ажурирана интер

Женски Свилен Магла Контрола Врвот Чиста Пети Гаќи Црево Хулахопки, Свилен Чиста Нога, Контрола На Врво�

Карактеристикасип Близнак Поплава Светлина.Водоотпорен И Отпорен На Корозија.За Апликации За Монтира�

Однесете ја вашата игра на следното ниво со Бакуган Ултра! Имате моќ да ги натерате овие жестоки суштест

Декмод Браун Метал Лист Ѕид Декор е уникатен додаток на вашиот стилски дом Максимизирајте го вашиот ѕид

Овој медиум, кога ќе се измеша со маслена боја, ќе го забрза сушењето на маслените бои и ќе ја зацврсти ва

Наследство Килим Колекција Традиционална Област Килими Колекцијата Наследство нуди голем избор на тра

Северно Од Ханивел Примаир Плус саранекс Обложена хауба За Склопување На Тивек со лигавче со удобна пок

Фиксирано во прекрасна песочна завршна урна, ова вештачко растение од алое е совршено парче декор за да

Сензор за температура На Течноста за Ладење На моторот Сензор За Температура На Течноста За Ладење На м�

Основни информации за престилка во градината : Материјал : Силно платно од 900д оксфорд, меко, дишете слоб�

Дајте му врвна улична облека со оваа облека Од С1опе! Качулка за облека S1ope со графичка апликација и ребр�

Аквеон Про Аквариум Грејачи се изградени за да испорача конзистентна топлина Секоја единица е направен

Scroll