Свеж
Единствени поволни цени за истегнување полиестер за трпезарии опфаќа сет од 4, беж и сина боја

Единствени поволни цени за истегнување полиестер за трпезарии опфаќа сет од 4, беж и сина боја

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

Истегнување полиестер спандекс стол за јадење опфаќа заштитен сет од 4 погодни за столчиња Големина : Задна висина на столот : 45 см - 60см /18 " - 24 " (приближно.) Задна ширина на столот : 38cm - 48cm /15 " - 19 "(Приближно) должина на седиштето : 38 см - 48 см /15 " - 19 "(приближно) Ширина на седиштето : 38см - 48 см /15 " - 19 "(приближно) 8 дизајни се достапни материјал : Полиестер Спандекспакна содржина на содржина на содржина : 4 x за јадење стол за преклопување на уникатните поволни цени за трпезариите се изработени со супер истегната и мека ткаенина од полиестерски спандекс, отстранлив и лесен за миење, машина за перење и без брчки. Обвивките на столот можат совршено да одговараат на вашиот стол за јадење со зашиена еластична полите. Тие ќе го заштитат и спречат вашиот мебел од застоена и друга штета. Ова плетено столче за столици со ткаенини Spandex создава чист и модерен изглед за вашиот мебел, го надополнува секој стил на украсување. Широко користени лизгачки столчиња, бидејќи тие можат да се користат за хотел, свадбен банкет, стол за јадење, славење, декорација на забави, итн. Нота : Ве молиме измерете ја големината на сопственото столче и совпаѓајте со нашата референтна големина пред набавката. Земја на потеклото : Увезено. Универзални капаци за стол за јадење. Совршено се вклопуваат со зашиена еластична полите. Заштитете го вашиот мебел од излевање, дамки, абење и солза. Удобни и отпорни на брчки на столчиња. Машината за перење, не е потребно пеглање. Содржина на ткаенина : 100% полиестер спандекс. Земја на потекло : Увезен.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Додадете вечерно носење во вашиот стил со украсени обувки од Brinley Co Овие пумпи ги истакнуваат мазните ми

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Украсете го вашиот третман на прозорецот со шипка за завеси Pluscasa Оваа безвременска завеса за завеси нос

Чудото на нација со целосна патент Шерпа, наредена руно, е совршена за носење за време на студените дено�

Уметник : Дина Марисебјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платн

Овие машки шорцеви во Хјустон Астрос се хомерун кога станува збор за атлетски стил Во официјалните бои �

Вратете го вашиот печатач во работна состојба со овој чип HP Им дозволува на машината да препознае кертр�

Чизмите за високи чизми за женски прстен на Brinley Co се разноврсен додаток на вашата колекција на обувки...

Сончевиот стил е направен без напор со елоквиите елементи трапез од фустанот на рамото Со врски со рамо

Scroll