Свеж
Дизајн на „Цитат за фарма куќа на Флоралс x“ панел за завеси за затемнување на фармата

Дизајн на „Цитат за фарма куќа на Флоралс x“ панел за завеси за затемнување на фармата

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа фарма куќа Флорали X завеса . Оваа елегантна завеса за фарма е отпечатена со употреба на високо квалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее, и е рачно изработено на побарувачка само за вас . ткаенината на факс-линен е изработен од 270 GSM полиестер што го дозволува овој Blue Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : фарма куќа. - Предмет : Цитати и изреки. - Боја : сина. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пи Студио 12х12 Црно Модерно Врамено Музејско Уметничко Печатење Со НасловНова Месечина ВТОРА Ова е висо

Пневматска Машина За Мелење, Машина За Мелење Со Силен Воздух, За Машина За Мелење Воздух Ветер Воздушни

Каролини Богатства CK7949 PW1216 Срна Sable Пекинезе Слатка Домашна Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12h x16 W,

Јас И Моите Големи ИдеиКристали Налепници : Избрани Синглови, Кристал Глам до вашиот бележник страници �

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Уметник : Jeanан Bryasubject : Abstract Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подгот

Женски Летен Врв За Бикини, Градник Без Жица Со Цврста Боја, Триаголни Брави За Костими За Капење...

Започнете го денот во овие класични џогери од време и TRU Изработени од супермека четка за четка и допир н

Женски Секојдневен Печатен Џеб Фустан Без Ракави Со Тркалезен Враткарактеристики : 1.Карактеристики : о�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Тетка Вечноста Прстен Силвертон Верувај Вера Молитва Надеж Бар Шарм Ѓердан, 23" Тетка Вечноста прстен ша�

10к розово злато 0.10 кт природен круг бел дијамант свадба ангажман бенд за жени Таму 21 круг бел дијамант с�

Потпис од Леви Штраус S = 29 " M = 31" L = 33 "ИНСЕАМИ Затворање : Затворање на копчето со поштенски мува...

Одличен ѕиден декор и совршен подарок за Љубителите на Плажа Печатени живописни сублимација боја печат

Scroll