Свеж
Дуксери Со дуксери За Жени Лабави Врвки За Влечење Со Качулка Со Качулка Со Букви Графички Принт Дуксер Обичен Пуловер Со Долги Ракави Зелени

Дуксери Со дуксери За Жени Лабави Врвки За Влечење Со Качулка Со Качулка Со Букви Графички Принт Дуксер Обичен Пуловер Со Долги

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Сезона : umn, Зима, Пролет. Пол : Жени. Повод : Дневен, Секојдневен, Спорт. Материјал : 35% Памук, 65% Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Јака : Кружен врат. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : О-Вратот. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1*Женски Дуксер.Големина шема : . Големина : S Биста : 110cm/43.31" Рамо : 52cm/20.47" Ракав : 50.50 cm/19.88" Должина : 62cm/24.41"Големина : М Биста : 114cm/44.88" Рамо : 54cm/21.26" Ракав : 51cm/20.08" Должина : 63cm/24.80"Големина : L биста : 118см/46.46" рамо : 56см/22.05" ракав : 51.50 см/20.28" должина : 64см/25.20" рачно перење Или Нежно Миење На Машината во ладна вода,закачете или исушете ја линијата,немојте . Одлично За Носење Секојдневно, Излегување, Забава, Работа, Секојдневна Облека, Шопинг, Клуб. Одговараат За Сите Сезони. Заоблени Деколте Со Детали Хауба, Долги Ракави, блиску Фитинг Пуловер со Џеб. Овој Симпатичен Дуксер За Жени Или Тинејџерки Девојки, Добро Со Фармерки, Хеланки Или Чизми За Кул И Стилски Изглед. Врвовите За пуловер Се Лабави, Одлично се вклопуваат.Долг Ракав,Вратот на екипажот,Капка Рамо,секојдневен, Се Релаксираат Одговара.Овој Дуксер Блузи Со Еластичен Дизајн, едноставен Дизајн Прави Да Изгледате Повеќе Стилски. Дуксерот на екипажот Е Во Висококвалитетна Ткаенина Од Памук и Полиестерска Мешавина,ултра мека,Со Растеглив Активен материјал,многу Погоден За Носење што Се Чувствува Одлично Против Кожата.Погоден За Сите Видови Тела.Овој Дуксер За Рамо Со Капка Е Неопходен Моден Предмет Во Женска Гардероба.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Професионални делови Шведска мотор монтирање на моторот PPS мотор е директна замена на OEM, која содржи ис�

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистински смарагдни скапоцени камења, бели дија

Пораст од џегингс од време и Тру за да ве одржуваме пријатно во текот на целиот ден Приближно...

Здолниште за домашни кревети, микрофибер, плетенка, 15 "прилагодена капка, близнак XL, лаванда Нашето прем�

Возачите од Ли женски плус кариран фланел поп кошула е лесно ажурирање на вашата сезонска гардероба...

Спецификации : Боја : кафеав материјал : железо + PVC + MDF нето тежина : 30 lb / табела, 15,6 lb / по клупа максимално

Здраво пролет! Слајд во удобни, удобни сандали од време и Тру Овие случајни, лежерни слајдови за жени има

Уметник : etteанет Вертенсјубјект : Пејзаж Апестил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткан

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Одбележете ја вистинската loveубов што ја чувствувате за вашата значајна друга, со деликатна убавина на о

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Уметник : Дин Русосубјект : Музика Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно �

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Персонализирајте ја нашата перница од ајкула и направете спална соба за мали момчиња многу подобро...

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Modern and Movender Product Type : Galleryзавиткано платно уметност Ова е п�

Овој софистициран, модерен паричник има единечен метален патент околу затворањето и високо организаци�

Подготвени да се претставиме со презентација на безжично во различни големини, ова подготвено, уметнич�

Прегледот на кросовер на потпетицата Лирик од Колекцијата на ourу Гурај зборува сам за себе...

Измешајте ги и поклопете ги овие цврсти резервоари од Wonder Nation со секојдневни шорцеви и фармерки за лесн�

Облечете го вашиот дом d? Корт со E од страна на интригантен кубански кубански кубански плочки 2 морнариц�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Овие се направени за долги часови во библиотеката Само се шегувам Овие тенок панталони не се само вредн�

Дајте им на вашите трепки малку искра и сјај! Нашата долготрајна сјајна маскара ќе ве однесе низ магијат

Оваа класична ноќница од тајни богатства ќе биде елегантен додаток на вашата гардероба за облека за спи

Овошје на машката машка руно, пантало за спиење е нов додаток на овошјето на колекцијата за сончање на о�

Резултат на сериозни поени кога ги поканувате пријателите да ја гледате играта со главните стакло стак�

Додадете малку разноврсност во вашата топла временска гардероба со технолошки карго шорцеви од Georgeорџ

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

Забелешка : Бидејќи оваа ставка е чувствителна на температура, препорачуваме да ја испорачате со употре

Scroll