Свеж
0.05 кт. ЦЗ Цврст Реал 14к Бело Злато Свадба Свадба Бенд Прстен

0.05 кт. ЦЗ Цврст Реал 14к Бело Злато Свадба Свадба Бенд Прстен

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : ЦЗ (Кубен Циркониум)Камен Количина_1 : 18платинг : Ширина На Родиум : 1,5 Ммстоун Тежина_1 : 0,005 ццизе (Минимум) : 6 големина (Максимум) : Зголемување на Прилагодување на 8 големината : 0,25 Карактеристика : Процес На Цврсто Производство : Леано Материјал : примарно : златна комплетност : комплетна (Вклучени се сите Камења)Голема : Форма На Камен_1 : Големина На Кружен Камен_1 : 1 Ммпроизвод Тип : накит тип на Накит : прстени Продадени По Единица : секој материјал : примарна Боја : тип на белење : свадбени ленти карактеристика 2 : Затворен Метод За Создавање На Заден Камен_1 : Синтетички Вистински 14к Злато : Овој Прстен Може Да Се Изработи И Во вашиот избор На Цврсто 14к бело, жолто или розово злато За Иста Цена. Прстените на голдија се печат со "14К" како симбол на автентичност и ветување за исклучителен квалитет. 14к златото нема да оксидира или обезбојува. Носете го овој прстен секој ден, насекаде!. ДЕТАЛИ : овој прстен има ааа квалитетна кубна цирконија. ЦЗ се рачно поставени, високо полирани во цврста/вистинска златна поставка од нашите искусни златари. НАДГРАДБА НА ВИСТИНСКИ ДИЈАМАНТИ : Доколку се побара, можеме да ја монтираме и оваа ставка со природни дијаманти. Ве молиме контактирајте не за цените. ПОДГОТВЕН ЗА ПОДАРОК : за себе или за некој близок, овој вистински златен златен прстен од 14к е совршен подарок за родендени, годишнини, дипломи, свадби, свршувачки, невестински забави, Денот на Мајката, Денот На Вљубените, Божиќ или само за да кажете "те сакам."Тоа е совршена алтернатива на природните дијаманти ископани на земјата и се удвојува, како и прстен" безбеден за одмор"," секојдневен "прстен и/или прстен" ветување". ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО : вашето купување е придружено со 30 ден, без проблеми, гаранција за враќање на парите и пристигнува со бесплатен подарок. Во случај да не сте задоволни со купувањето после тоа, ве молиме контактирајте не директно. Ние сме компанија со седиште ВО САД и се гордееме со супериорната услуга за клиенти.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски faux плишано задебелен палто боја каузална потопла мода долга ракав патент кардиган кадифен мода c

Нашиот печат за восок печат е одличен начин да додадете допир на елеганција на вашите покани за венчавк�

свилени панталони, бели постелнина панталони, влечење панталони со ниска должина, плус ленти за постелн

За БРЕНДОТ : Чевли дизајнирани да бидат обувки со најдобро вклопување, најдобро чувство, најдобар изгле�

женски атлетски панталони женски хеланки со џеб женски панталони еластичен половината фустан џогери п�

Да Биде Вашиот Омилен Удобен Пуловер Дуксер Класично Вклопување За Возрасни, Точно По Големина За Лесна

Овој дневен сет е лесен, лесен и совршено тренд Носете го во кревет или дневно наоколу во него цел ден! Ов

Вселенски И Ракетен Центар НА САД, Хантсвил, Алабама Печатењето На Постери е лиценцирана репродукција к

Женски Летни Женски Патент Џеб Суспендер Шорцеви Комбинезон Ремен Панталони Забелешка : 1...

Добредојдовте ——————————— Добредојдовте на "HOT6 SL " Продавница за облека за брендови ————————�

Опис : Нов квалитет! 1 Име на производот : Дами ноќна облека, пижами со кратки ракави, секојдневно носење �

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 92см / 36.22 "Должи�

20092013 Chevrolet Corvette Серпентина Додаток Вози Појас Idler Макара (427 / 427 Ограничено Издание Z06 / Base / Grand Sport / LT /

Слушалките Во форма на цртан филм bluetooth можат да произведат богати бас ефекти, високостандардна хардвер

божиќни подароци,божиќни подароци за тинејџерки,божиќни подароци за деца,кошмар пред божиќни подароци,

Scroll