Свеж
60w 18v Пренослив Соларен Панел; Флешфиш Преклопен Соларен Полнач СО 5v USB 18v Dc Излез Компатибилен Со Пренослив Генератор; Паметни Телефони; Таблети И Многу Повеќе

60w 18v Пренослив Соларен Панел; Флешфиш Преклопен Соларен Полнач СО 5v USB 18v Dc Излез Компатибилен Со Пренослив Генератор;

Присуството: Во магацинот
DEN 4784.00

Определувањесдц Адаптер Направен За Соларен Генератор - со нашата вклучена различна големина на конектори(8мм /5,5 * 2,5 мм /3,5 * 1,35 мм/5,5 мм*2,1 мм еднонасочен адаптер), компатибилен со повеќето соларни генератори на пазарот, Како Што Се Цел Нула, Пренослив генератор Суаоки, Прекумерна пренослива моќност И целиот пренослив генератор на Флеш - риби-вградениот паметен Иц Чип Интелигентно Го Идентификува Вашиот Уред и ја зголемува брзината на полнење додека ги штити вашите уреди од прекумерно полнење и преоптоварување. Струјата НА полнење НА USB портите (5v/2,1 Max) се следи и автоматски се прилагодува висока Ефикасност на Конверзија - Изградена од високо-ефикасни соларни низи, претвора до 21,5-23,5% од сончевата енергија во слободна енергија.Преклопете Се Како Актовка - кога е преклопен, соларниот полнач изгледа како актовка (17,95 х 16,3 инчи) лесна за транспорт и ќе тежи само околу 3,66 фунти; кога ќе се расплетува (17,9 х 32,7 инчи), може да виси на ВАШИОТ Р.в., шатор или само да се рашири на плажа за да ви даде моментално полнење од сончева светлина.Користете ГИ ПРИСТАНИШТАТА USB QC 3.0 и 18 V Во исто време-соларниот панел ќе ја подели влезната соларна енергија помеѓу двете порти за истовремено полнење уреди.5 V USB И 18v dc двоен излез чувајте ГИ вашите USB/DC уреди полни со сок, без да се потпирате на ѕиден штекер или банка за напојување И ви носи детали адаптер За dc Направен За Соларен Генератор - со нашата вклучена различна големина на конектори(8mm /5,5 * 2,5 mm /3,5 * 1,35 mm/5,5 mm*2,1 mm dc адаптер); компатибилен со повеќето соларни генератори на ПАЗАРОТ како што е целта НУЛА; ПРЕНОСЛИВ генератор СУАОКИ; вишок пренослива моќност и целиот пренослив генератор на флеш-риби.УСБ Паметен Технологија За Полнење-вградениот паметен иц чип интелигентно го идентификува вашиот уред; и ја максимизира брзината на полнење додека ги штити вашите уреди од прекумерно полнење и преоптоварување. Струјата НА полнење НА USB портите (5v/2.1 Максимум) се следи и автоматски се прилагодува според нивото на сончева светлина. Добро за полнење паметни телефони и таблети(i Phone; i Pad; Samsung Galaxy); GPS; дигитални камери и други 5v usb уреди.Висока Ефикасност На Конверзија-Изградена од високо-ефикасни соларни низи; претворете до 21,5-23,5% од сончевата енергија во слободна енергија.Преклопете Се Како Актовка-Кога е преклопен; соларниот полнач изгледа како актовка (17,95 х 16,3 инчи) лесна за транспорт и ќе тежи само околу 3,66 фунти; кога ќе се расплетува (17,95 х 32,76 инчи); ; може да виси на ВАШИОТ Р.в.; шатор; или само да се рашири на плажа за да ви даде моментално полнење од сончева светлина.Користете USB QC3. 0 18 W ; 18v Порти и PD ТИП-C (65 W)Во исто време - соларниот панел ќе ја подели влезната соларна енергија помеѓу двете порти за истовремено полнење уреди.5 V USB И 18v dc двоен излез чувајте ГИ вашите USB/DC уреди полни со сок; без да се потпирате на ѕиден штекер; или енергетска банка; и ви носи исклучен начин на живот. 60w 18v Пренослив Соларен Панел; Флеш - Риба Преклопен Соларен Полнач СО Излез ОД 5 V USB 18 V DC Компатибилен со Пренослив Генератор; Паметни Телефони; Таблети и Многу Повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Освежете го плакарот со прекрасната лавин сандала од колекцијата ournee Оваа класична сандала има густ ди�

Одморете се и одморете се со раскошната удобност на фотелјата во Ренеса Направено во Кина, ова столче се

Cortland Adult Fairplay Chest Pack мека еднострана торба за справи, зелена, 2 торбичка, 663756, е натоварена со квалитетни к�

Додадете удобност и стабилност со секој чекор што ќе го направите со Тифани од лесни работи од Лесна ули

Сензорите за абење на подлогата на сопирачката Raybestos RLine помагаат да се одреди состојбата на влошките на

Мекиот faux nubuck материјал создава текстура на Basketweave на овие станови со отворени пети од Brinley Co...

Замрзнатиот спанаќ на Мама Рози и равиоли од сирење е свежо изработени тестенини исполнети со спанаќ, р�

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во разни големини, трговска марка ликовна уме�

Винил детали и бујна тока? Што повеќе би сакале во пета? Колекцијата Luca By Journee служи на вибрации од 90 тите

Загради за ковано железо обезбедуваат алтернатива на држачите од дрво и корбели Со употреба на ковано ж

Оваа оригинална луѓе од дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори ..

Овој тајно богатство со велосипед со 2 парчиња и сет на кошула е совршен за да се спушти низ куќата или ид

Само поставете и наредете ја нашата лента за дрво од дрво за да започнете со создавање на весел одмор...

Со без напор, класичен дизајн, овој приврзок обезбедува едноставна форма и обилна светлина на просторот

Ламбата за мобилни телефони може да се пофали со рустикален стил што носи релаксирачка визуелна топлин�

Уживајте во сонцето во Calisa од Brinley Co Оваа искривена страшна сандала има еластични горе за флексибилно вк

Victoria Kcork Sandalslaser го отсече дизајнирањето на лентите од Thong100% гумени солидни во многу Colors Comfort Soleuse мека крп

Огрози ја жедта со омилениот тим со ова шише со спортови вода со двојни wallидови од 16oz Ова шише со вода од

Scroll