Свеж
Девојки Сирена Костим Принцеза Се Облекуваат Чипка Надвор Рамо Вечер Елегантен Фустан

Девојки Сирена Костим Принцеза Се Облекуваат Чипка Надвор Рамо Вечер Елегантен Фустан

Присуството: Во магацинот
DEN 431.84

Супер симпатичен костим За сирена, погоден за вашата мала принцеза!. Дали имате мало девојче кое сонува да стане првата мала принцеза или нејзината мала принцеза? Таа ќе се чувствува како нејзината омилена принцеза, облечена во овој прекрасен костим, со глава и волшебно стапче. Овој универзален фустан има кратки ракави и полите до глуждот. Фустанот е дизајниран со розова и сина боја што одговара. Свежите бои ги прават луѓето да блеснат. Вашето дете може да го носи овој фустан за принцеза за да присуствува на роденденски забави, училишни танци, забави, Божиќ и танци на кос. Дизајнот на здолништето од рибна опашка изгледа многу убаво. Носете го за да направите убави фотографии и подарете му на вашето дете одличен подарок. Материјал : Полиестер, газа, тул, мека постава, поудобно. Дизајн : 1 парчиња сирена фустан + 5 парчиња натпревар додатоци во собата . Стил на облекување : костим за косплеј, цветна девојка . фустан, фустан за забава, роденденски фустан, облека за танцување. Сезона : Пролет, Лето, Aut, зима. Повод : Божиќ, Матурска, Коктел Забава, Свадба, Роденден, Прилики На Сценско Шоу, Секојдневно Секојдневно, Топка, Вечерна забава, празнична Пригода. Совршен за средба со принцези, забава со фенси фустани, роденденска забава, фотосесија за принцези, облекување или само секојдневно носење итн. Тоа ја прави секоја девојка да се чувствува ВИСТИНСКА принцеза! Вие и вашето бебе ќе го сакате овој костим за Сирена! Лесен полиестер + тул, пријателски за кожата, мека, еластична и дише ткаенина без пилинг. Девојката во овој фустан повеќе личи на принцеза. Трендовски кратки ракави со ладен стил на рамо, секојдневен и лабав фустан во а-линија, врат на екипажот, целосна должина, погоден за лето, пролет и fall. Комплетот за фустани вклучува фустан од сирена, кој одговара на 5 парчиња додатоци. Обилните додатоци го прават целиот фустан да изгледа поцелосен, а не само парче костим, така што вашето дете ќе има поимпресивно чувство. Дизајнот на тул на опашката, го прави целиот фустан на принцезата да изгледа помалку монотоно и додава чувство за дизајн. Покрај тоа, менувањето на опашката во тул нема да го ограничи темпото на вашето дете и да обезбеди чувство на сигурност при одење. Костимот за Сирена е одличен подарок за девојчиња. Овој костим за принцеза е особено погоден за специјални прилики, Како Што Се Божиќ, родендени, играње улоги или некоја забава организирана од училиштето. Прекрасен фустан за принцеза со комплетни додатоци ќе го направи вашето дете да блесне во толпата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Загрејте се во елегантен атлетски стил со Оваа Женска Голф Кошула со Долги Ракави од Бен Хоган...

Завршете го вашиот сет со Мега Блоковите Повик На Должност Брутус Микро Фигура Оваа високо детална број

Легендата вели дека со помош на Дедо Мраз, пингвин и поларна мечка некогаш станале доживотни пријатели �

Богатствата На каролина Bb8683cnl Божиќни Ирваси И Ленти Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", разнобојна Керамичк

Се чувствуваат како вистински научник со овој дома кристално растечки комплет лабораторија! Откритиет�

Овој цврст крај на шипката за вратоврска е изграден за максимална апсорпција и издржливост на оптовару�

А / Ц Испарувач Јадро А / Ц Испарувач Јадро Одговара Изберете : 20132019 НИСАН ПАТФАЈНДЕР 6 Цил 3.5 Л 20142019 ИНФИНИ

Инсталирањето е ветре со претходно дупчат дупки Челикот ја задоволува побарувачката за урбан, индустри

Koss KPH5 е пренослив стереофон кој Обезбедува целосен Звук на Koss Обезбедувајќи одлични звучни перформанси

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Мека и пријатна, Удобноста На Ханес Мекото еко Паметно џогер потење ќе ја одржува тотално удобна во теко

Осветлете го вашиот дом или надворешен простор со нашата Земја ЛИ ТЕКСАС 94025 Стол За Надворешна Поли Смо

Scroll