Свеж
Сонце 2соларна Сина 20' 40' Овална Соларна Серија Сина Соларна Покривка За Базен

Сонце 2соларна Сина 20' 40' Овална Соларна Серија Сина Соларна Покривка За Базен

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Сончево 2соларно Сино Соларно Покритие : Сончево Сончево Покривање намалете ги трошоците за загревање на вашиот базен цела сезона без потреба од електрична енергија, обезбедувајќи ефикасно и достапно решение за греење додека заштедувате енергија за време на сезоната на пливање. Ние носиме широк спектар на стил, бои и големини, така што сте покриени со совршено решение за вашиот базен. Задржување на топлина : Не губете ја целата таа топлина генерирана во текот на денот кога заоѓа сонцето. Одржувањето на базенот покриен гарантира дека температурата на базенот не опаѓа премногу со тоа што ќе го заштитите ноќе преку употреба на сончево ќебе. Намалете Го Испарувањето На Водата : употребата на сончев капак помага во спречување до 95% од испарувањето на водата во базенот. Кога не уживате во освежително пливање, одржувањето на базенот покриен ја намалува огромната количина на вода изгубена во околината. Наполнете го базенот помалку и уживајте повеќе!. Исечете За Да Одговара : Ако вашиот базен е уникатно обликуван, добивањето на вистинското вклопување е лесно како наоѓање маркер и остри ножици. Ставете ги меурчињата со лицето надолу и пронајдете линија на капакот што покажува каде треба да го отсечете дополнителниот материјал. Ова не влијае на гаранцијата на производителот. ** Одрекување* * ве Молиме имајте предвид дека соларните капаци може да доаѓаат со 2"-11" на преклопување за да овозможат кастрење да одговара на вашиот базен - Кастрењето нема да ја поништи гаранцијата. Ве молиме видете Гаранција за повеќе информации. 1200 Серија € Врховниот Сина. 6 Година Ограничена Гаранција/2 Година Целосна. Намалете ги трошоците за греење. Запира до 95% од испарувањето на водата и загубата на топлина. Меурчиња на капакот со лицето надолу во водата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Фитнес Јога Шорцеви Висок Половината Женски Танц Одбојка Кревање шорцеви Материјал : мешавина о�

Опис : Безбеден Силикон : подлогата за тркалање тесто е материјал за храна, нелеплив, не е лесен за бледне

Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа тајландска мермерна кожа е

Женски Резервоари Обични Цврсти Повеќебојни Завиткани Завиткани Врвови Без Ракави За Жени 2023 Големина

ОВАА ЦВРСТА ТКАЕНИНА ПОЛИ ПОПЛИН е полиестерски материјал со совршено мазна површина Таа има 120" широк н

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

Бебе Пренослив Трпезариски Стол Фиксен Појас Детски Трпезариски Стол Појас За Јадење Излегување Ремен

Земете пар од Овие Педорт Флекс Карго панталони за да ги задржите вашите алатки и опрема на дофат...

Опис Овој приврзок за клучеви користи материјали од легура на цинк и има извонредна изработка, погодна �

Бебе Даниелс Потпрена Назад На Градите На Мажот Додека Држи Бело Сомбреро Во Бела Блуза и Цветно Здолни�

Huetron_ категорија 5 E каблите за лепенки се дизајнирани за домашна и канцелариска мрежна врска Тие се идеа�

Оваа ткаенина За Краток Ракав Краток Фустан е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и п

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Преодна Платина Сива Површина Килими, 5 ' Плоштад...

Материјали : 100 проценти полиестерски микрофибер, 90гсмневидливиот страничен патент лесно ви овозможува

Опис : * сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за у�

Женски Пролет Fall Крпеница Цвеќиња Печатени Долг Ракав Круг Вратот Повик Маичка Блузи Карактеристики :...

100% Вискоза, Мека И Течна Совршена За Партијата Луау И Тематската Забава На Хаваи Нивоа Збрчкано Здолниш�

Големина : 16х16 инчи, 18х18 инчи, 20х20инч.Стилски и Уникатен Дизајн за Декорација На Домот.Двојни Страни Печа

1.Пол : машки.2.Деколте : Со Качулка 3.Ткаенина : Руно 4.Должина На Ракавот : Долг Ракав Спецификации Пол : маш

Женски Преголеми Дуксери СО Патент ДУКСЕРИ Y2 K Облека Симпатична Тинејџерка Fall Секојдневни Јакни Со Врв

Scroll