Свеж
Куфути Момчиња Вини Пух Кул Печатење Краток Ракав Кошула, Машки Жени Деца Симпатична Вини Пух Маици Повик Копче Надолу Хавајски Кошули

Куфути Момчиња Вини Пух Кул Печатење Краток Ракав Кошула, Машки Жени Деца Симпатична Вини Пух Маици Повик Копче Надолу Хавајски

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

Детали За Производот. Должина на ракавот : Краток ракав. Еластичност : Микро-Еластичност. Силуета : Х-Линија. Дебелина : Лесен. Активност : Одмор,Забава,Дневно, Одмор. Деколте : Јака Од Шал. Шема : Вини Пух. Стил : Секојдневен. Тема : Лето. Ткаенина : Полиестер. Детска Големина : 100см, 110см, 120см, 130см, 140см, 150см, 160см, 170см. Големина на возрасни : XXS, XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL,5 XL,6 XL,7 XL, 8 XL. (Детална табела со големини е во поврзаната слика). Ефектот на горниот дел од телото е уреден, а изработката е добра. Дизајнот има добар декоративен ефект врз силуетата на облеката. Едноставниот дизајн на манжетната го прави удобен и лабав за носење. Опис на материјалот : дише, нежен и стилски, мек за гледање, свиленкаст за допир. Инструкции за перење : температурата на Миење Раце е најмногу 30€, не избелувајте, закачувајте и капете суво во сенка, температурата на долната плоча на железото е најмногу 150€, редовно хемиско чистење. Особено, нормално е дека грешката на податоците за оваа големина е во рамките на 2-4см поради различни методи На мерење Куфути Момчиња Вини Пух Кул Печатење Краток Ракав Кошула,Машки Жени Деца Симпатична Вини Пух Маици Повик Копче Надолу Хавајски Кошули.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Прилагодливи Породилни Хеланки Со Голема Големина, Бремени Жени Меки Панталони Со Висок Еластичен Стру

Силиконски Чистач За Бебешки Нос, Заоблен Дизајн На Производ Електрична Силиконска Глава За Бебешки Но�

Женски Сплит Моден Принт Рамен Плажа Костим За Капење Долго Здолниште (2 Комплети Со Подлога За Гради Бе�

Женска Цврста Боја Со Висок струк Лабава Женска Широка Нога Pants Features : 1.It изработен е од висококвалитетн�

Компатибилни Меѓудржавни Батерии SLA1270 GS Батерија Замена UB1280 Универзална Запечатена Оловна Киселина Ба

точка на куршум : Издржлив материјал : Висококвалитетна издржлива тврда цврста смола (не пластика) Сами�

Овој сет од три стаклени куполи ќе додаде допир на органски модерен дизајн каде и да ги поставите...

Бунгаловите На Клубот Тимоти Се 100% целосно природни додатоци за сено тимоти кои се рачно ткаени до совр�

Секој пропелер На Бродот Солас е избалансиран и прецизен изработен со супериорни материјали за поголем

Женско Предно Затворање ЕкстраЕластична Голема Форма Држење На Телото Лифт Градник Карактеристики : 1.О

Повод : Секоја пригода Тип на ракав : табела Со Големина без Ракави : Големина : 120 Препорачана возраст : 45 �

Големина на ставка : М3ХЛ (Ве Молиме Прочитајте Ја Табелата Со Големини) Предметна Ткаенина : Полиестер, С

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена...

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Комбинезон, Долг Костим За Играње Тип На Ше�

Опис : ПРЕНОСЛИВ : Внатрешен Сет За Самостојно тренирање На ПингПонг, многу удобен комплет за пингпонг.Л�

SPS Бренд 6 V 1 Ах замена на батеријата ЗА BFT BFT401 C АНАЛИЗАТОР (24 ПАКЕТ))ВЕ Молиме ПОВТОРНО КОРИСТЕТЕ ги посто�

Менс Печати Предни Копчиња Мек Џеб За Градите Што Дише Секојдневна Хавајска Кошула Детали За Производ�

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Маж, Маж, Машки,Момчешки Стил : Машки Шорцеви За Пл

Спецификација : Материјал : 88% полиестер 12% спандекс Големина : М, Л, XL, XXL Боја : како што покажува сликата �

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Добредојдовте Во Продавницата Хуагуер~~Ние Сме Топли Тимови Кои Се Посветени На Подобрување на Квалите�

Прирачник за Услуги За Меѓународен Жетвар Младенче Кадет 95 Тревник И Градинарски Тракторовој Прирачни�

Сезона : Сите Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Материјал : Памук и Тип На Шема : Цврст Стил : Секо

Scroll