Свеж
10к Бело злато Сафир и Карат Т.В. Дијамантски овален ореол прстен

10к Бело злато Сафир и Карат Т.В. Дијамантски овален ореол прстен

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

10 K бело злато сафир и 1/4 Carat T.W. Дијамант овален ореол прстен, кој се наоѓа со оригинален сина сафир и дијаманти. Комплетно дизајниран со детали со отворено работење, дијаманти и оригинален камен во облик на овален во форма на сафир, овој 10к бело злато овален ореол прстен е едноставно зачудувачки. Ширина на детали за прстенот : 10,35 мм. Метал : 10к бело злато. Позлата : Родиум. Заврши : Полиран. Пакување : Бокс. Камени детали од камен : Сафир. Вкупна тежина : 1/2 ct . Централен камен Големина : 6 mm x 4 mm. Облик : овална. Поставување : ПРОНГ. Детали за дијаманти Вкупна тежина : 1/4 ct . оценка на боја : I-J. Јасност : I2-I3. Облик : круг. Поставување : ПРОНГ.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

Уметник : Moira Hersheysubject : Abstract Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготвено за вис

Притиснете ги границите помеѓу секојдневно носење и официјално носење во машките пакувања со надградб�

Обучувачот на фудбалски нозе во Умбро е специјално направен за да им помогне на играчите на какво било н

Iron Cross 71612 Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од брзо

1 / 8 "Изолација на неопренови целосна боја на шишиња со шишиња со графики на вашиот тим Овој производ има

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Land Rover Range Rover Sport 2018 : Дизајнирано прил�

Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет Овој геометриски ком

Комплет за шипки за шипки за шипки за шипки за шипкинаправени од висококвалитетен природен гумен матер�

Супер симпатична, ултра удобна! Овие маички со трескави ракави од чудо од Wonder Nation се нејзина една стоппр�

Scroll