Свеж
Вибзд Семејство Појавување Божиќ Пижами Во Собата, Божиќ Дрво Писмо Печатење Круг Вратот Долги Ракави Блузи Карирани Долги Панталони За Родителите Деца

Вибзд Семејство Појавување Божиќ Пижами Во Собата, Божиќ Дрво Писмо Печатење Круг Вратот Долги Ракави Блузи Карирани Долги Панталони

Присуството: Во магацинот
DEN 254.08

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Хенг Чи од пазарот Џојбај.Семејство Појавување Божиќ Пижами Во Собата, Божиќ Дрво Писмо Печатење Круг Вратот Долги Ракави Блузи Карирани Долги Панталони За Родителите Деца. Семејни соодветни пижами поставени со целосна семејна љубов помеѓу целото семејство, погодни за тато, мама, бебе, дете и милениче. Спецификација. Име на предметот : комплет пижами што одговараат на семејството. Тип : мајки, татковци, деца, бебиња, миленичиња. Боја : зелена. Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс. Ракав : долг ракав. Јака : вратот на екипажот. Тато / Мајки Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ, ХХХЛ. Големина на деца : 18-24 месеци, 2-3 години, 3-4 години, 4-5 години, 5-6 години, 6-7 години, 7-8 години, 8-9 години, 9-10 години. Големина на бебиња : 3-6 месеци, 6-9 месеци, 9-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци. Големина на домашни миленици : една големина. Содржина На Пакетот. Стил 1 : 1 парчиња х Маица + 1 пар панталони. Стил 2 : 1 парчиња х комбинезон. Стил 3 : 1 парчиња шамија за миленичиња. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : овој комплет за појавување На Божиќни семејни пижами е изработен од премиум 95% полиестер, 5% спандекс материјал, пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Дизајн : Маичката има долг ракав, вратот на екипажот, букви и елка печатени, пар со пар карирани панталони. Целото семејство носи пижами заедно за да создаде подобра семејна атмосфера. Пјс За Целото Семејство : без оглед на вашата градба или рамка, ќе најдете одлични комплети пижами од нашиот широк опсег на големини. Никој не е изоставен од соодветната забава. Овие Божиќни Пижами се достапни во големини на бебиња, деца, мама, миленичиња, тато. Прилики : соодветните Божиќни пј за семејство се совршени за носење На Божиќна забава, собири, семејни активности и исто така погодни за секојдневно носење. Најдобар Подарок : Ова семејство Божиќ Пижами е многу добар подарок за вашето семејство Во Божиќ, модерен и празничен, тие ќе ви се допадне многу!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Сјај во оваа трендовски кратка јакна од пуфери од време и вистинска, uberchic со сјајна завршница што додава

Бебе девојка подарок има девојка облечена во маска за лице со заб и Иден стоматолошки асистент цитат Ин�

Кабелски Плетен Џемпер Жени На Дозвола, Женски Пад Лесен Преден Плетен Плетен Џемпер Со Патент Со Долги

карактеристики : 1 Користење на висококвалитетни материјали, без штета на детската кожа 2...

Оваа симпатична врата е совршена за секој влез.Оваа врата е наменета за надворешна употреба, но треба да

Карактеристики : *работи добро за подобрување на ефикасноста на трудот и квалитетот на производот.*Може

Црна Кутија Cat6a 500mhz Snagless 28awg Заглавени Етернет Лепенка Кабелнезаштитен (врвот), Cm Пвц (rj45 m / m), Жолта, 10ft...

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Погодни за да ве поддржат, овие хеланки на активна облека се дизајнирани да ги прегрнат нозете и да се дв

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см / 38,58" Ракав : 65см / 25,59" Должина : 67см / 26,38" Рамо : 43см /

Инспирирани од Нордиската митологија, хугин и Мунин му завиваат на один со симбол на валкнут на преднат�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот поставен за Volvo S60 Cross Country 2021 : Дизајн�

Мода Жена ВВратот Долг Ракав Маица Печатење Ладно Рамо Лабава Блуза Блуза Карактеристики : 1.Карактерис�

Постојана гел за коса, лесен бакар кафеав T64 1 Апликација Tortoiseshell Browns : Amber Tortoise Потопло Ниво 3 трајно Мулти

Опис Ова е кука за држач за организирање бања Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држ�

Комплет за шипки за шипки за шипки за шипки за шипкинаправени од висококвалитетен природен гумен матер�

Овој прекрасен дијамантски полу монтиран веренички прстен има 0,30 кт бели дијаманти во Поставување На Н

Женски Летен Секојдневен Моден Печатен Фустан Со Тркалезен Џеб Со Тркалезен Врат Женски Летен Секојдне

Iron Cross 71612 Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од брзо

Здраво, Добредојдовте ВО НЕБЗЦИВ, Жени И Мажи Облека Нови Пристигнувања ?Дозвола За Продажба!?Нашата мод

Донесете го ветрето Исечениот резервоар за бесплатно склопување е тука со пролетен лажичка назад и шир�

Овој резервоар со тела со 2пакет од Гаранималс е симпатичен и удобен додаток на неговата секојдневна га�

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Додадете пријатна зимска изглед во вашата спална соба со главни ложа на снегулки, микрофибер, дувет за к

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

Додадете приватност и мека светлина во вашиот дом или канцеларија со нашите главни плочи од 1инчен свет�

Scroll