Свеж
Американски Кинолошки Клуб Влошки За Обука Со Мирис На Лимон, 22 X22

Американски Кинолошки Клуб Влошки За Обука Со Мирис На Лимон, 22 X22

Присуството: Во магацинот
DEN 369.60

Повеќе абсорбента од другите водечки брендови. Совршен за обука или помагање на стареење кучиња. 6 состав на слојот; брзо сушење за да се обезбеди непосредна апсорпција за спречување на следење и протекување. Влошките за обука се идеални за кученца и кучиња кои остануваат во затворени простории долго време. Што треба да направите; Расклопете ја подлогата за обука и ставете ја во затворена област. (Сина пластична страна надолу). Важно е да го поставите вашето кученце или куче на подлогата за обука неколку пати на ден за да го искористите. во просек, кученцето мора да се ослободува на секои неколку часа, врз основа на неговата возраст (кученце старо 2 месеци на секои 2 часа, 3 месеци на секои часови итн.). Ако вашето домашно милениче се ослободи некаде друго освен назначеното место каде што е поставена подлогата, веднаш вратете го на вистинското место. Имајте на ум дека вашето домашно милениче ќе мора да се преживее набргу по оброкот и ќе треба почесто да се елиминира во текот на летото кога неговиот внес на вода е поголем. Во моментот кога вашето куче ќе почне да се олеснува на подлогата, задолжително користете лекови како "оди тенџере". Треба да го користите овој знак секој пат кога вашето куче ќе се доживее на подлогата, така што ќе ја поврзе фразата со дејство на елиминација. Секој пат кога вашето домашно милениче успешно ја користеше подлогата, погрижете се да му дадете задоволство и многу пофалби. Лекувањето му помага на вашето куче да разбере дека го прави она што вие сакате да го прави. Секогаш запомнете да ги фрлите извалканите влошки и да ги замените по потреба. Кога вашето домашно милениче ќе почне да се олеснува на влошките, на конзистентно основно, време е да започнете да ја поместувате подлогата поблиску до вратата. Продолжете да ги движите влошките поблиску до вратата додека всушност не излезат надвор. Во тоа време, процесот на обука ќе биде завршен.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Dewytree е бренд кој ја разбира важноста на чистата и чиста нега на кожата Исто како и освежителната роса шт�

Сончевите Системи 6067 квалитетна бела винил налепница со декоративна, Црна На Златна Цветна Мандала е уб

Двапати убаво! Супермеки памучни маички на Ханес, во две пакувања заштедуваат пари, одржувајте ја добро

Кошулата за кратки ракави на машката „Кафе Луна“ со Пинцкс нуди остар, латински инспириран изглед совр

The Dreamline Unidoor е врата за туширање без нишалка дизајнирана во чекор со современите трендови на пазарот...

Овие машки шорцеви во Хјустон Астрос се хомерун кога станува збор за атлетски стил Во официјалните бои �

Додадете допир на безвременска убавина на влезната врата со овој вештачки венец Конструиран од Хеллебо

Поставете се за навистина удобен ноќен сон помеѓу чаршафите на 225 нишки на Марттекс Достапни во низа све

Запознајте го oyојспун Радосен нов спин на тајните богатства Само на Понекогаш најмалите детали имаат н�

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа

Создадете уникатен и персонализиран амбиент во која било просторија со потоплите на Scentsationals Castlabal Seashell.

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Тој Ксингџи од пазарот Џојбај.Долготраен Мирис

Sportsенски Sportsенски Sportsенски кратко со џебови и 7 "inseam се одлични за секое тренингот Направени од 100% полие�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Каролини Богатства LH9273 CO1 Австралиски Овчар Зимски Снегулки Празник Керамички Украс, 3 во, разнобоен По�

Помалку е повеќе со овој симплистички, но зачудувачки килим Овој прекрасен килим е олицетворение на едн

Функција : Изработени од Лимена Плоча, безбедни и издржливи Печат и влажна, зелена боја, невкусна...

Сигурно имате облека со лиценца за класичен тим, но сепак се чувствувате како нешто да недостасува Па, т�

Уметник : јуни Ерика Вес Тема : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано плат�

Athleisure се среќава со луксуз во овие прекрасни девојки за секојдневни патики од Wonder Nation Направени со мека

Изгорен отпорник на моторот на вентилаторот? Вратете ја соодветната функционалност за греење и ладење �

Scroll