Свеж
Класичен Правоаголен Држач За Полици За Книги на Готвачот на Кујнарт, Мат Црн

Класичен Правоаголен Држач За Полици За Книги на Готвачот на Кујнарт, Мат Црн

Присуството: Во магацинот
DEN 1.67

Чувајте ги вашите садови За готвење Во кујната на дофат благодарение на правоаголната Решетка за Полици за книги на елегантниот Готвач. Правоаголна решетка за полици за ѕидови воведува стил и функција во секоја кујна. Издржливо конструирана; вметната мрежа се удвојува како полица за складирање на книги за готвење и додатоци. Куките 12" С " овозможуваат подвижно позиционирање за да се создаде прилагодено складирање на садови за готвење. Вклучува 2 армирани ѕидни загради и целиот потребен хардвер за инсталација. Мери приближно 10 на 36 на 3-1/5 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Оставете го лесно во отсечениот врв на вратот на Тера и Скај Едноставно со стилски елементи, овој врв им�

Кутијата за складирање Винего е изработена од висококвалитетен материјал од смола, кој не е само водоот

Адаптерот за брзо монтирање на Life Activ веднаш го спарува вашиот животен доказ, или друг случај на паметни

Никогаш повеќе не гледајте на седење на отворено повторно со подобри домови и градини Хемптон Роуд 5пар�

Јас сум независен музички продуцент што ти ја нуди мојата работа за многу ниска цена Зошто го правам ова

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

SCD263 нуди најдобро од лесен за употреба и видео со висок квалитет Комбинирајте ги со 30x оптичко зумирање 2

Облечете се удобно кога легнувате наоколу или се подготвувате за ноќно време во џогери за жени од Данск�

Уживајте во подобар ноќен сон со BG By Bedgear Soft Pemone Pemlow Направено исклучиво за, ние конкретно дизајниравме п

Rico Industries NCAA Nebraska Cornhuskers Стандардно двострано знаме на автомобили 16 "x 19 " Силен пол што се наоѓа на автомо

Симпатична и шарена! Здолништето на капчиња со капчиња на Scoop е поп на боја што му е потребна на нејзинат�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска мар

Чекор во лесен стил и удобност со овие железни апостолки од време и Тру со едноставна силуета со слаби л�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Уметник : Pablo Estebansubject : Floral Style : Eclectic Product Тип : галерија обвиткано платно уметност Ова е подготвено за обе�

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Украсете ја вашата роденденска забава со розов балон за осветлување Овие балони се одлични сами или се �

Стоун + Лајн Логан е сет на вечера со 12 парчиња Логан е добар за вашите секојдневни плочи и чинии, но исто

Celtics NBAQ0197 Нема време за слободно испорака по нарачки над 35 американски долари на фан продавницата од Фан

Две лесни парчиња, еден стилски изглед Сет на резервоарот за слободно склопување и шорцеви е совршен ан�

2 ПК Есекс еспресо завршете го столчето за јадење од дрво со современ стил на кафеава ткаенина Двоен пре�

Scroll