Свеж
Умбра Леана Декоративна Скала

Умбра Леана Декоративна Скала

Присуството: Во магацинот
DEN 2.67

И декоративна и функционална, Леана скала има столпчиња од цврсто дрво и 4 метални шипки, обезбедувајќи ви простор за чување ќебиња, облека, крпи и многу повеќе. Лесна За составување, Леана обезбедува модерно решение за складирање што може да се користи во различни простории во вашиот дом. Со конструкција од цврсто дрво и челик обложен со прав, ова иновативно решение за складирање е идеална решетка за крпи, решетка за ќебе или организатор на облека. Леана е висока 18" (46 см) широка и 60" (5 стапки) висока. Забелешка : Леана Скала не е наменета за качување, со максимална тежина од 5 килограми по железница. ДЕКОРАТИВНО РЕШЕНИЕ ЗА СКЛАДИРАЊЕ : разноврсниот дизајн На Леана скала може да се користи за прикажување прекрасни постелнини или за организирање на оние парчиња облека што често завршуваат во куп покрај вашиот кревет. дури и потешките предмети, како што се крпи или јакни, може лесно да се закачат; одржувајќи ги уредни и организирани. КОНСТРУКЦИЈА ОД ЦВРСТО ДРВО : Со модерна конструкција од цврсто дрво, Леана е издржлива додека обезбедува практичен, но декоративен дисплеј за да се потпре на вашиот ѕид. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ОРГАНИЗАТОР : четирите засечени куки На Леана што се протегаат по страните обезбедуваат уште повеќе висечки простор за се што ви треба. МОДЕРНА УПОТРЕБА НА МАТЕРИЈАЛИ : овој иновативен организатор е изработен од цврсто дрво од пепел и челик обложен со прав, што го прави цврст колку што е убав. ЗАГАРАНТИРАН ОРИГИНАЛЕН ДИЗАЈН И ЗАДОВОЛСТВО : нашиот тим на меѓународни дизајнери внесува мисла, креативност и оригинален дизајн во секојдневните предмети. Производите на умбра се направени да траат со висококвалитетни материјали и тоа го враќаме со 30-Дневна Гаранција за Враќање На Парите и 1-Годишна Гаранција На Производителот. Немојте да бидете измамени од производите за копирање мачки. Изберете Умбра и добијте го оригиналниот дизајн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дураго Титаниум Серија (ДТС) роторите на сопирачките даваат победничка комбинација на квалитет, перфор�

Централен камен : оригинална перидот, тркалезна форма, дијаметар од 5 мм, 0,50 карати, зелена нијанса на лис

(КТИ) дизајнира, развива и произведува над 3.000 рачни алатки, специјализирани алатки и додатоци, како и по�

Колаж МултиОтворање Рамка со 28х10" Отвори, Врамени во 1 Со Сини Џеј И Црни Ph Неутрални Двојни Душеци Со Нак

Size : XXS,Bust : 86cm,Length : 63cm,Shoulder : 39cm,Sleeve : 58cm Size : XS,Bust : 92cm,Length : 65cm,Shoulder : 41cm,Sleeve : 60cm Size : S,Bust : 98cm,Length : 67cm,Shoulder : 43cm,Sleeve

Сардини, Со Лимон Во Масло 4.25 мл (120 гр) Увезени : Шпанија Лесно отворено Диви риби Спакувани Во Шпанија Пр

Идеален за употреба како и машка свадбена лента или женски венчален прстен, овој елегантен прстен од во�

Купувајте со доверба знаејќи кога купувате Од Монети Од Пинехерст, го купувате најдоброто Секоја монет�

Каролини Богатства LH9273 CO1 Австралиски Овчар Зимски Снегулки Празник Керамички Украс, 3 во, разнобоен По�

Отпорност на висока температура, одржување на формата на долг рок Може да се користи повеќе пати, лесен �

Женски Обични Панталони Печатени Еластични Половини Долги Панталони со Џеб карактеристики : 1.Карактер�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Фан на хао е професионална фризерска компанија со повеќе од 10 години работно искуство, не само што има г�

Покажете гордост во родниот град во нашата Од Боис, Idахо Во Потресен Црн Текст Маица За Мали Деца...

Денот На Бабите И Дедовците Ја Сакам Мојата Маица Со Долги Ракави Со Папи Inktastic Баби И Дедовци Ден Сакам �

Изгорен отпорник на моторот на вентилаторот? Вратете ја соодветната функционалност за греење и ладење �

Функција : Изработени од Лимена Плоча, безбедни и издржливи Печат и влажна, зелена боја, невкусна Склади

Ајвен ѕид sconce се одликува со 3 лесна лачна рамка, давајќи глам и модерна смисла на просторот Таа е идеалн

Оваа ролна од лесен, нелеплив и силен тркалезен памучен восочен кабел со плетенка има добра цврстина на

Уметник : Пјер Леклерссубјект : Пејзажапестит : Модерен и современо производ Тип : Галеријаобвиткано пла

Уметник : Lisa Audits Ubject : Typography Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подгот

Кембриџ Килим Колекција Богато Текстура Волна Површина Килими Колекцијата Сафавиех Кембриџ носи модер

12 Соѕвездие Ѓердан Од Месечина Подароци За Мама Подарок За Жени Нејзините Девојкиспецификација : Тежин�

Scroll