Свеж
Удар Умре Кожа Сечење Издржливо Сечење За Семејството Паричници Пријатели Кожа

Удар Умре Кожа Сечење Издржливо Сечење За Семејството Паричници Пријатели Кожа

Присуството: Во магацинот
DEN 2.67

Удар Умре Кожа Сечење Трајно Сечење За Семејството Паричници Пријатели Кожа Спецификација : Тип На Ставка : Кожен Удар Матрица Спецификација : 1 сетматеријал : високо јаглеродни челик : кожни алатки големина : Прибл.10 х 20мм / 0,4 х 0, 8ин16 х 29мм / 0,6 х 1.1ин21 х 40мм / 0,8 х 1.6ин27 х 51мм / 1,1 х 2ин32 х 59мм / 1,3 х 2,3 вомануално мерење, со Список Со Мали грешки : 5 х Кожен Удар Умре10 х 20мм/16 х 29мм/21 х 40мм /27 х 51мм/32 х 59мм1 х кутија за складирање овој кожен перфоратор е изработен од висококвалитетен високојаглероден челик, издржлив, брз прототип и може да ви служи некое време. Оваа алатка за печат на кожа е извонредно изработена и од секоја со 5 различни големини на калапи. Ставете цврста и рамна штица или штица на металната плоча и зачукувајте ја така што нема да ја оштети металната плоча. Овој кожен удар е многу погоден за рачно изработени сам, како што се слоевита ткаенина, кожа, глина или накит.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дизајнерската Куќа 750414 Копчето За Влезната Врата На Јајцето е завршено во бронза нанесуваат масло и е н�

Керамичката подлога За сопирачки И хардверскиот комплет Z17 Evolution е прифатлива замена на залихите за ваш�

Џосмо Момчиња Вингтип Оксфорд Чипка Фустан Чевли Класичен дизајн на квадратни прсти, врв на крилото и с�

Викерман 30 " Шампањ Ела Вештачки Божиќен Венец со 260 Пвц Совети Вклучете светла и модерна декорација за о

Опис Оваа ставка е произведена со врвен материјал за издржлива и долготрајна употреба Лесен е за пренос

Хималајскиот Сјај Ноќно светло имаат пристоен и елеганција изглед, покрај осветлување, оваа сол светил�

ПОДЛОГА ВО СОБАТА,FRT ДИСК БРК Диск Сопирачка Рампа Во Собата Одговара : 19982004 ШЕВРОЛЕТ ТРАКЕР 19961997 ГЕО ТРА

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На �

Опис Овој ѓердан од опашка од сирена е произведен со врвен материјал без избледување за издржлива и дол�

Usер ЕДП СПР 3.4 оз / 100 мл За Жени По Име На Usер Мирис : Usер е достапен ВО ПАРФЕМ спреј 3.4 мл / 100 Мл Дизајн Ку�

краток опис не е достапен Фланелен Ќебе За Примање Пријатели Бебиња Момчиња, 8Пакет, Изберете Ја Вашата �

вебстер страници боја здроби кожа занает колега фолио овој практичен организатор со патент има надвор�

4 1 / 2" затворено 3 1 / 4 " синиот камен заврши нерѓосувачки нож со двојна палецот столпчиња и харли Дејвидсо�

Овој Голем И Висок Ковач Еко Истегнување Рециклирано Поло Од Секач И Бак гордо го покажува вашиот Детро�

Машки Лавина Пешачки Чевли Овие чевли се направени од висококвалитетни, издржливи материјали кои ќе ги

Dreamline UnidoorX е врата за туширање без рамка, врата од када или куќиште што има луксузен модерен дизајн, надо�

Заштитете ги масите и шалтерите со елеганцијаУбава шема на зрно Багрем подобрена со абсорбента влошка �

Овие Трендови Меѓународни Марвел Доктор Чудно во Мултиверзумот На ЛудилоАмерика Чавез Еден Лист Ѕид По

Принцот лавовско срце плишаната играчка за возење обезбедува часови активност за да го одржува вашето �

Забавувајте се со сите бои на виножитото Овој Асортиман На Мини Лигите Од Виножито овозможува живописн�

Моќност на полипропилен и полиестер за неверојатна издржливост, колекцијата Остин нуди опција за сите �

Ова склопување на рачката и топчестиот спој на суспензијата е директна замена за оригиналната опрема з�

Scroll