Свеж
YTZ12S 12v 11ah Замена На Батеријата компатибилен Со Honda Super Hawk VTR CBR BLACKBIRD XQ-Пакет

YTZ12S 12v 11ah Замена На Батеријата компатибилен Со Honda Super Hawk VTR CBR BLACKBIRD XQ-Пакет

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

ОВАА YTZ12 S е запечатена оловно-киселина (SLA) апсорбирана стаклена подлога (AGM) батерија на полнење. АГМ и гел батериите се оловно-киселински и со иста хемија на батеријата. Оваа батерија доаѓа веќе наполнета, запечатена, без одржување и подготвена за инсталирање. Технологијата за апсорбирана стаклена подлога со врвен квалитет (АГМ) е идеална за Атв, Мотоцикли, Personal Пловни Објекти, Џет Ски, Моторни Санки и многу повеќе. YTZ12 S Е Батерија Од 12v 11ah 210 Ладни Засилувачи (CCA) Запечатена Оловна Киселина (SLA). Пакет од 6. Димензии : . Поларитет : Позитивен Лево, Негативен Десно. Списокот е само За Батеријата и Завртките. Не се вклучени жичани ремени или додатоци за монтирање. SLA / AGM истури доказ батерија има карактеристика на висока стапка на празнење, широк работни температури, долг работен век и длабоко празнење закрепне. Батерија на полнење што може да се монтира во која било положба, се спротивставува на удари и вибрации. Долготрајни високи перформанси при високи и ниски температури. Поддржан од 30 дневна политика за наплата и целосна 1 година гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Во нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба меѓусебно да се исклучуваат...

Наследство Килим Колекција Традиционална Област Килими Колекцијата Наследство нуди голем избор на тра

Богатствата На каролина Bb8683cnl Божиќни Ирваси И Ленти Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", разнобојна Керамичк

​​Тренерите на одг ќе бидат обвинети по битката со Овој Градежен Пачирису Отворете Ја Топката За Ѕирка

Дизајнирани да ја вратат оригиналната фабричка возност и перформанси на возилото, потпорите На Монро О�

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Врем�

Овој шаховски сет со големина на турнир доаѓа во комплет со шаховска табла, шахисти и патна платнена тор

Елегантен и привлечен, зачудувачкиот Розов Кадифен Рајли Стол Од Мебелот Од Меридијан е совршен додато�

Овој медиум, кога ќе се измеша со маслена боја, ќе го забрза сушењето на маслените бои и ќе ја зацврсти ва

Овој главен цилиндар на сопирачките е прецизно дизајниран за да одговара на дизајнот, функцијата и перф

Мека и пријатна, Удобноста На Ханес Мекото еко Паметно џогер потење ќе ја одржува тотално удобна во теко

Подобрете ги огласните табли, истакнете ги дисплеите и уметничките дела со рамка со класичната црна кон

Легендата вели дека со помош на Дедо Мраз, пингвин и поларна мечка некогаш станале доживотни пријатели �

Опис : * сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за у�

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични други Куче Колекционерски Предмети уметнички дела...

Кога се дружите околу камперскиот оган со пријателите, потребна ви е едноставна, издржлива чаша за да го

Женски Свилен Магла Контрола Врвот Чиста Пети Гаќи Црево Хулахопки, Свилен Чиста Нога, Контрола На Врво�

Воздух Свињи Гром Тракс е целиот терен рк авантура, во секоја сезона! Дизајниран со дебели шари кои го за

Scroll