Свеж
Ештон плус големина мини фустан

Ештон плус големина мини фустан

Присуството: Во магацинот
DEN 768.00

Модерни, нежни V вратот и кратки ракави на Долман го прават овој плус големина мини фустан нокаут. Носете го за обични ноќи надвор со пријателите, или спарете го со изјава за чакер и сандали за дневни авантури. Сликата ласкави линии и лесна мини должина го прават најдобриот вид на секојдневно парче гардероба. Подгответе се за втор поглед! И затоа што ова е од облека за удобност 24/7, овој фустан е исто така супер мек и удобен, исто така. Машинска миење за ваша погодност, се спакува како сон за патување. Сакајте го вашиот изглед, со 24/7. V вратот. Дизајн на фустани со смена. мини должина. Кратки ракави во стил на Долман.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Фустан, Секојдневни Мини Фустани, Пролетен Е�

Карактеристики На Производот : Должина На Фустан : Должина На Коленото Должина На Ракавот : Краток Ракав

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Моден женски лабав летен принт висечки фустан без прерамки со кратки ракави можеме да гарантираме дека

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница! Ново Во Модата Најсреќно е да си помогнешсе облекуваат убав

Женски Летен Печатење Мини Фустан Без Ракави Прилагодлив Шпагети Ремен Атлетски Краток Фустан Со Џебов

Оваа модна ткаенина за фустан Со Врат Е супер мека.Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Со�

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД РОНИ НИКОЛ и откријте ги сите стилски парчиња што имаат

Женска Мода Секојдневен Фустан Без Ракави Со Пруги Со Пруги Со Врвки Од Џеб Макси Фустанкарактеристики

※※ Добредојдовте во продавницата LWZWM ※※ Ние продаваме врвови, фустани, панталони, чевли и повеќе во ши�

❀ За Пратката : Стандардната Испорака обично трае 715 дена за да се испорача ❀ Прашање : Дали ќе избледи п

Жените Се Лизга Фустан, Летаат Ракав Квадратни Вратот Без Грб АЛинија Фустан Лето Мини Фустан За Забава

Оваа предсопственост tredup ставка е сосема нова со ознаки Ново со Ознаки Големина XS Мини...

Scroll