Свеж
Пинфицирајте Жени Елегантен Мини Фустан Еднобоен Плетен Секојдневен Фустан Едноставни Женски Вестида

Пинфицирајте Жени Елегантен Мини Фустан Еднобоен Плетен Секојдневен Фустан Едноставни Женски Вестида

Присуството: Во магацинот
DEN 1.67

Спецификација : r. Еластичност : Средна Јачинаr. Тип На Вклопување : Лабаво Вклопувањеr. R. Оддел : Жениr. Материјал : Полиестер,Акриликr. Стил : Жешко Слаткоr. Силуета : Плисиранr Тип На Шема : Цврстr. Декорација : Без Грбr Должина На Предметот : Миниr. Врат : U-Вратr. Ракав : без Ракавиr Затворање : Повлечетеr. линија на половината : лабава ПоловинаR. Сезона : ЛетоR. број на модел : Летен ФустанR. бои : црна, бела, Сина, Зелена, кафеава (По Избор) R. Возраст : 18-24 R. Тип : КамизолаR. Тип На Ткаенина : ПлетењеR. Тип На Профил : Hr R. Состав На Материјал : Синтетички ВлакнаR. R. Големина : R. S : -Биста(33.07)"краген брејтс(8,66)"-Должина(27,95)"Р. М : -биста(34,64)"Краген Брејтс(8,66)"-Должина(28,34)"Р. л : -Биста(36,22)"-краген Брејтс(9,05)"-Должина(28,74)"Р. хл : -Биста(37,79)"Краген Брејтс(9,05)"-должина(29,52)"Р. Ххл : -Биста(39,37)"-краген Брејтс(9,05)" - - - Должина(30,31)"Р. Р. Забелешка : Р. Поради Различниот Монитор И Ефектот На Светлина, вистинската Боја На Предметот Може да биде малку поинаква од Бојата Прикажана на Сликите. Благодарам!р.ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.r. r. Вклучени : . 1 х Фустан Погоден За Различни Прилики : овој женски фустан е совршен за различни прилики, како што се ноќни клубови, барови, патувања, дома, состаноци, шопинг, клубови, одмори и излети. Погоден е за секој настан или пригода каде што сакате да направите стилска и смела модна изјава. Наборите со врвки додаваат допир на мода и релаксација, што го прави совршен и за свечени и за неформални настани. Разновидно Совпаѓање : овој плетен фустан може да се комбинира со различни додатоци, како што се високи потпетици, чанти, ѓердани, обетки итн., да создадете уникатен и модерен изглед кој одговара на вашиот стил и пригода . Без разлика дали излегувате на ноќ во градот или извршувате обврски во текот на денот, овој фустан може да биде облечен нагоре или надолу за да одговара на секоја ситуација. Секојдневен Стил : наборите со врвки на полите додаваат допир на мода и релаксација, што го прави совршен за секојдневни настани. Дизајнот со еднобојна боја е уреден и едноставен, додавајќи елеганција и софистицираност на овој фустан. Висококвалитетен Материјал : Изработен со висококвалитетна плетена ткаенина, овој женски фустан е мек, пријателски за кожата и еластичен, обезбедувајќи удобност и подвижност додека совршено ги гушкате вашите облини. Исто така е издржлив, што го прави одлична инвестиција за вашата гардероба. Секси Дизајн : овој вграден плетен фустан има дизајн без грб, без ракави кој е совршен за покажување на вашата фигура и давање смела изјава. Наборите со врвки на полите додаваат допир на мода и релаксација, што го прави совршен за различни прилики.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Едноставен фустан што го краде шоуто и ќе ве задржи да се враќате повеќе Сјајниот мини фустан на Слободн

Оваа предсопственост на Thredup е нежно користена и во добра состојба Нежно користено Мало носење на ткаен�

Здраво, Добредојдовте ВО КВАНГ!(Кликни тука за повеќе производи)Женски Тениски Фустан Тренингот Мини Фу

Женски Летен Печатење Мини Фустан Без Ракави Прилагодлив Шпагети Ремен Атлетски Краток Фустан Со Џебов

Големина : ХС Биста : 8898см / 34,6538,58" Должина : 82см / 32,28"Големина : С Биста : 92102см / 36,223,94" Должина : 86см / 33,86"Голе

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Рамо : 39см / 15.35 "Должина : 83см / 32.68" Големина : М Биста : 95см / 37.40" Рамо : 40см / 15.75 "�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 7187см / 27,9534,25" Половината : 6371см / 24,8027,95" Должина : 62см / 24,

Женски Секојдневен Кружен Врат Со Долги Ракави Со Џеб Божиќен Печатен Фустанкарактеристики : 1.Фустан с�

ПОВОД : Женски Фустани Погодни За Запознавање, Свадба, Бритдеј, Коктел, Забава, Клуб, Вечера, Плажа, Одмор,

Оваа ткаенина за Мини Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и проле

Овој дамски палто со долги ракави е изработен од висококвалитетна сомотска ткаенина за удобно чувство �

Моден женски лабав летен принт висечки фустан без прерамки со кратки ракави можеме да гарантираме дека

Женски Лето Повик Мода Печатени V Вратот Џеб Прашка Ремен Фустан Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ☛Vsssj STORE STORE QUSSJ Е фокусиран на продавница за женска обл

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Краток Ракав...

Жените Мини Фустан, Елегантен Без Ракави Висок Врат Солидна Лето Повик Датира АЛинија Фустан Основен ми

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Против Вратот Мини Фустан, Фустан Со Маица Со Кратки Ракави, Секојдневн�

Овој фустан го прави сето тоа Без напор стилски со лесен, став за инаииодење, времето и фустанот без рака

Облечете се за оваа пригода, каде било Краткото фустанче за време на времето и Тру е подготвен за сè со л�

Големина : С Биста : 101см / 39.76" Рамо : 37см / 14.57 "Ракав : 30см / 11.81 " Должина : 87см / 34.25" Големина : М Биста : 106см / 41.

Пред да нарачате, проверете ја табелата со големина, обезбедете соодветно вклопување Стилот на фустани

Овој фустан совршен за пикник е ваш топло време Фустанот на вратот на плоштадот „Пипер“ од loveубовна пр�

Од обични привлекувачи до преодни сценарија од ден во ноќ, кажете му здраво на вашиот нов фустан од може

Свеж и забавен фустан од без граници го одржува вашиот изглед на тренд Поставете го со мета за сензацион

Scroll